Jump to content

Puma2012

Użytkownicy
 • Posts

  112
 • Joined

 • Last visited

Kontakt z Tobą

 • Website URL
  www.zeusek.pl

Dodatkowe

 • Smartfon
  POCO X3 NFC

Recent Profile Visitors

617 profile views

Puma2012's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare
 • Week One Done Rare

Recent Badges

5

Reputation

 1. Też mam na 0.5 i to od dawna, działa to szybciej a jakaś animacja jest.
 2. Aktualizacja ma być przez 3 lata, teoretycznie powinien dostać też Androida 13. Android 11 już jest, obecnie wycofali aktualizacje ale ja już mam.
 3. Nie tylko,: dodatkowe ustawienia > ułatwienia dostępu > zakładka wzrok > suwak, usuń animacje.
 4. Xiaomi ewidentnie musi popracować nad animacją. Jednym klatkuje po aktualizacji a innym naprawie po aktualizacji. Podobno z MIUI 12.5 mają dać animacje w osobny proces... może w końcu coś to zmieni.
 5. Sprawdź "autostart" czy coś tam nie siedzi obciążającego system. Możesz spróbować wyłączyć animacje, zauważyłem że czasami POCO sobie nie radzi z animacjami.
 6. Właśnie instaluje Androida 11 z aktualizacją 12.0.6.0
 7. Właśnie przyszło etui, solidne i wygląda na mocne. Wcięcie na port USB nie jest na środku ale jest na tyle duże że kabel wchodzi bez problemu. Przyciski głośności jak i włączenia/wyłączenie działają dobrze. Jest pełna ochrona na aparaty i tutaj jest to wycięte idealnie. Wystaje ponad ekran, bez obaw można położyć smartfon ekranem do dołu. Polecam to etui tym którzy lubią przezroczyste a ja do takich się zaliczam. Czekałem 38 dni na towar z Chin co mogę uznać za wynik dobry bo ostatnio to czekałem 56 dni na inny towar.
 8. Pierwszą czynnością po aktualizacji gdy coś nie działa powinno być reset do ustawień fabrycznych, możliwe że coś się pochrzaniło.
 9. Nie da się ustawić nic innego. Przeszukiwałem wszystkie opcje a chciałbym panel informacyjny, niestety mogę tam ustawić tylko Google discover.
 10. W POCO jest coś chyba z tym BT, na FB pojawiają się takie problemy. BT i wi-fi 2,4GHz się lubią i potrafią się zakłócać. Podejrzewam że w POCO i ogólnie w niektórych modelach Xiaomi zaoszczędzili na antenach lub szerokości zakresów. Ja osobiście w POCO X3 nie zauważyłem problemów z BT, używam soundbara na BT.
 11. @Marchelius Też nie widzę aby 120Hz robiło na mnie wrażenie. Lagi są z czasem i nie zawsze, pomaga wyłączenie animacji.
 12. U mnie tworzy folder, teraz sprawdziłem.
 13. Chwaliłem że lagów nie mam... ale są, na chwilę pomaga "przyśpieszenie". Mam jednak wrażenie że coś nie gra z tą wersją, jest lepiej gdy włączymy ekran 120Hz.
 14. Na poco x3 nfc nie ma. MIUI 12.0.7
 15. Np. ta ładowarka , 5W to będziesz ładował pewnie całą noc Ps. Osobiście kupiłem taką , uniwersalna w ładowaniu.
×
×
 • Create New...