Jump to content

CzechuXX

Użytkownicy
 • Posts

  172
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by CzechuXX

 1. Szukam darmowej aplikacji do lokalizacji drugiego telefonu. Zależy mi na funkcji lokalizacji z jej historią np. chciałbym zobaczyć gdzie telefon był wczoraj o godzinie 11. Fajnie by było jakby aplikacja miała możliwość sprawdzenia naładowania baterii. W tej chwili mam Find My Kind ale w darmowej wersji nie ma historii.
 2. Jest szansa aby zainstalować aplikacje wiadomości, połączenia/książka, kalendarz te starsze od Xiaomi? Te z miui 12(chyba googlowskie) to jakaś porażka.
 3. Czy da radę zainstalować na POCO X3 aplikacje jak w temacie tezę starszych wersji miui? Te googlowskie (chyba) nie są w ogóle intuicyjne.
 4. PROBLEM ROZWIĄZANY!!!!!!! Telefon wpadł mi do kibla.
 5. Szukam czegoś taniego. Dotychczas miałem Redmi 5 plus i dopóki nie zaczął dotyk zacinać był ok. Ale wpadł do kibla i kaplica. Co z tych dwóch polecacie? Brałem pod uwagę jeszcze mi a2 ale jednak już trochę za duży. Do czego będę używać... do przeglądania internetu w skrócie. Nic szczególnego. Chcę aby płynnie chodził. Bez przycięć. A może coś innego chętnie mniejszego. Może redmi 6 3/32?
 6. No więc tak... Dalej się męczę z problemem. Doszedłem do tego, że wgrałem twrp i zrobiłem format data. Zainstalowałem od nowa miui 10. I radość bo dotyk chodzi jak marzenie. Ale było coraz gorzej i dzisiaj po około tygodniu dalej przycina dotyk. Będę jeszcze próbował wgrać miui polska. Pewnie to nic nie da ale będę próbować.
 7. U mnie to samo się dzieje. Lecz jeszcze nie działa włączenie z kombinacji vol+ power tylko muszę z komputera włączyć recovery. Spróbuję to ogarnąć na weekendzie. Dzięki.
 8. Wersja niby dobra. Dedykowana. Było zrobione format data Ponowne uruchomienie nie pomagało. Ponowne format data również. Czy taki kabel/adapter za kilka zł z all będzie dobry? Wkleił bym aukcję ale to chyba niezgodne z regulaminem.
 9. Chciałem zainstalować system. Poległem na kopiowaniu systemu z komputera na urządzenie redmi 5 plus. Gdy wziąłem enable mtp telefon był widoczny przez komputer ale nie można było nic wgrać. Jakby był w trybie ładowania. Wyskakiwał błąd brak odpowiedzi lub połączenie przerwane. Pomysł jakiś?
 10. Zrobiłem większość. Będę testować. No niestety po obserwacjach na początku wydawało mi się że jest lepiej ale jednak dalej przymula.
 11. Nie. Mógłbyś wytłumaczyć jak to zrobić?
 12. Witam was. Od jakiś dwóch trzech miesięcy mam problem z wyświetlaczem. Po odblokowaniu urządzenia dotyk nie reaguje przez kilka sekund. Czasami przeglądając chrome gdy chce przesunąć ekran przytnie na chwilę. Aktualizacje nic nie dają. Ustawienia fabryczne również. Ktoś miał podobny problem? Co może być przyczyną? Jest gdzieś ustawienie czułości dotyku? Proszę o pomoc.
 13. Zauważyłem mały bug. Dźwięk SMS zmienia się głośnością multimediów.
 14. Pomóżcie gdzie znajdę aplikację aktualizacji miui?
 15. Strasznie zrzera baterie w porównaniu do poprzedniej. Zaczął też telefon mulić. Nie działa płynnie.
 16. Witam Kupował ktoś u tych sprzedawców na Ali? ZEALER ma zwykłą wysyłkę. Natomiast ET wysyła DHL za około 10$. Proszę o porady co do wysyłki.
 17. Stanstok Chcę kupić i taki jest wgrany. A nie chce mi się bawić...
 18. Panowie... Czy rom 9.2.0.2 NEGMIEI jest oficjalny?
 19. Strasznie muli. Da radę zresetować do ustawień domyślnych? Rn3 kate
×
×
 • Create New...