Jump to content

Puma2012

Użytkownicy
 • Posts

  116
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Puma2012

 1. Spróbuj tego. opcja programistyczne > limit procesu w tle > brak procesów w tle. Jeżeli nic to nie zmieni to reset do ustawień fabrycznych. Mam x3 pro od pół roku, nic takie się nie dzieje. rom standardowy.12.5.5.0 EU.
 2. Spróbuj: ustawienia > aplikacje > zarządzanie aplikacja i tam szukasz karuzeli i dajesz odinstaluj. Aha, kliknij trzy kropki w prawym górnym rogu i wybierasz pokaż usługi systemowe o ile karuzeli nie widzisz.
 3. Mam od kilku dni, nie zauważyłem żadnych błędów. Można instalować. W panel sterowania > bateria masz suwak i możesz ustawić trzy opcje (zasilanie, zrównoważony, wydajnościowy) związane z baterią.
 4. Używam ciemnego ze względów że nie daje tak po oczach. Jeżeli w danej aplikacji masz problemy z ciemnym to w opcjach ją wykluczasz.
 5. Też mam na 0.5 i to od dawna, działa to szybciej a jakaś animacja jest.
 6. Aktualizacja ma być przez 3 lata, teoretycznie powinien dostać też Androida 13. Android 11 już jest, obecnie wycofali aktualizacje ale ja już mam.
 7. Nie tylko,: dodatkowe ustawienia > ułatwienia dostępu > zakładka wzrok > suwak, usuń animacje.
 8. Xiaomi ewidentnie musi popracować nad animacją. Jednym klatkuje po aktualizacji a innym naprawie po aktualizacji. Podobno z MIUI 12.5 mają dać animacje w osobny proces... może w końcu coś to zmieni.
 9. Sprawdź "autostart" czy coś tam nie siedzi obciążającego system. Możesz spróbować wyłączyć animacje, zauważyłem że czasami POCO sobie nie radzi z animacjami.
 10. Właśnie instaluje Androida 11 z aktualizacją 12.0.6.0
 11. Właśnie przyszło etui, solidne i wygląda na mocne. Wcięcie na port USB nie jest na środku ale jest na tyle duże że kabel wchodzi bez problemu. Przyciski głośności jak i włączenia/wyłączenie działają dobrze. Jest pełna ochrona na aparaty i tutaj jest to wycięte idealnie. Wystaje ponad ekran, bez obaw można położyć smartfon ekranem do dołu. Polecam to etui tym którzy lubią przezroczyste a ja do takich się zaliczam. Czekałem 38 dni na towar z Chin co mogę uznać za wynik dobry bo ostatnio to czekałem 56 dni na inny towar.
 12. Pierwszą czynnością po aktualizacji gdy coś nie działa powinno być reset do ustawień fabrycznych, możliwe że coś się pochrzaniło.
 13. Nie da się ustawić nic innego. Przeszukiwałem wszystkie opcje a chciałbym panel informacyjny, niestety mogę tam ustawić tylko Google discover.
 14. W POCO jest coś chyba z tym BT, na FB pojawiają się takie problemy. BT i wi-fi 2,4GHz się lubią i potrafią się zakłócać. Podejrzewam że w POCO i ogólnie w niektórych modelach Xiaomi zaoszczędzili na antenach lub szerokości zakresów. Ja osobiście w POCO X3 nie zauważyłem problemów z BT, używam soundbara na BT.
 15. @Marchelius Też nie widzę aby 120Hz robiło na mnie wrażenie. Lagi są z czasem i nie zawsze, pomaga wyłączenie animacji.
 16. U mnie tworzy folder, teraz sprawdziłem.
 17. Chwaliłem że lagów nie mam... ale są, na chwilę pomaga "przyśpieszenie". Mam jednak wrażenie że coś nie gra z tą wersją, jest lepiej gdy włączymy ekran 120Hz.
 18. Na poco x3 nfc nie ma. MIUI 12.0.7
 19. Np. ta ładowarka , 5W to będziesz ładował pewnie całą noc Ps. Osobiście kupiłem taką , uniwersalna w ładowaniu.
 20. Każda ładowarka będzie ładować, najmniej 5W.
 21. Telefon ze sklepu powinien być w jakimś stopniu naładowany. Nie powinno to wpłynąć na żywotność baterii, pod warunkiem że nie jest to jakiś zwrot i był uszkodzony.
 22. Nie używaj telefonu w czasie ładowania a nic się nie stanie. Ciepło szkodzi baterii, tak samo jak używasz dłużej telefonu to bateria tego nie lubi ale od czego wtedy masz telefon? W poco x3 ładowanie jest trochę inne (nazywa się to MMT) niż w innych telefonach, jest bardziej bezpieczne dla baterii. https://en.gizchina.it/2020/10/xiaomi-mi-10t-little-x3-refill-mmt/
 23. Zależy u kogo, u mnie z aktualizacją 12.0.7 nie ma problemów. Nie kasuj, nie czyść pamięci. U mnie na ogól jest lepiej jak tego nie robię. Ps. Telefon jest bardzo dobry jak za 999zł, wersja 6/64.
 24. Wreszcie dostałem etui https://a.aliexpress.com/_B132U1 2,5 miesiąca czekania. Sądziłem że będzie lepiej dopasowane w okół aparatów. Jestem umiarkowanie zadowolony z tego etui.
×
×
 • Create New...