Jump to content

ThreeDog

Użytkownicy
 • Posts

  109
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by ThreeDog

 1. Cześć, Instalowałem najnowszą betę, wcisnąłem ściszanie raz by wejść w fastboot. Po instalacji zdziwiłem się bo zaciął się przycisk ściszania. Nie idzie go odcisnąć... czyszczenie alkoholem nie działa. Czasami zacina się nawet i podgłaśnianie. Telefon ciągle wisi w trybie FASTBOOT... Telefon ma miesiąc czasu Ktoś miał taki problem?
 2. Jedna fotka robiona w normalnym trybie, druga w 108... Zrób dwa takie same, kliknij raz w dal, raz blisko. Pokaż wyniki. Sprawdź te 108 z bliska np. robiąc zdjęcie śrubki i z tej samej pozycji kliknij w dal. Dwa, wyczyść dane aplikacji Aparat. Trzy, przeinstaluj system bo może się coś nie wgrało. Aparat w MIUI potrzebuje sporo plików by działał dobrze.
 3. Ale ja nie mam Mi 11 Lite a Pro więc to co podajesz nie pasuje do telefonu. Do tego piszesz z Mi 10 więc jak się domyślam, nie masz też Mi 11 Pro i ciężko Ci mówić co masz i co polecasz.
 4. Szukam etui pod Mi 11 Pro, nic nie mogę znaleźć fajnego... ktoś coś poleci? Do tego jakąś folie?
 5. Zrobiłem tak przed Twoim postem, udało się dostać do środka. Niestety nie da się wyciągnąć bebechów a ładowarka podczas podłączenia do gniazdka i telefonu strzela iskrami w środku(na samym dole obudowy). Ładowarka jest po gwarancji, czyli idzie w śmietnik
 6. To i ja wiem. Mogę ją po prostu zniszczyć i otworzyć lecz jak to zrobić bez jej niszczenia? Wygląda jak sklejona...
 7. Hej wszystkim, Od wczoraj przy próbie podłączenia ładowarki do kontaktu ładowarka wydaje dziwne dźwięki, jakby iskra przeskakiwała gdzieś w środku. Co dziwne, ładuje normalnie ale dźwięk jest na tyle nieprzyjemny, że mam wrażenie ze spali się ładowarka bądź wysadzi korki i instalacje. Da się ją jakoś rozebrać i spojrzeć do środka co się z nią stało?
 8. @Orjon Dymki z Android 11 po włączeniu np. Messengera nakłada szarą poświatę na cały ekran. To bug czy tak ma być, że nie mogę nic odczytać?
 9. Czyli wgrywam TWRP przez Fastboot jak zwykle i nie ma szans że zrobi się bootloop na ekranie TWRP przy próbie włączenia go Vol+ ? Nie chcę czwarty raz wgrywać systemu bo TWRP zatnie cały system...
 10. Jak zainstalować nowe TWRP bez utraty danych jak przy wcześniejszych problemach z TWRP? Nie wykasuje mi się nic przy próbie instalacji nowego TWRP?
 11. O kurcze, jak z Magiskiem, również przez Fastboot? Jak dokonać aktualizacji przez USB OTG?
 12. Nie używajcie Lucky Patcher na Mi 10. Mi właśnie telefon zaciął się na logo - musiałem zresetować telefon bo zaczęło wyłączać aplikacje. Właśnie 3 raz instaluje system...
 13. @Bartos Jak zainstalowałeś Magisk 21? Przez TWRP nie pójdzie bo nie działa TWRP na najnowszym sofcie a w Magisk Manager nie ma opcji instalacji Magiska przez program...
 14. @Bartos Instalowałeś spatchowany boot.img przez Fastboot?
 15. @Orjon Być może, tylko że wcześniej wszystko działało - może niechcący przy włączany wcisnąłem podgłaszanie i włączyło się bootowanie do TWRP i zbrickowało telefon. Nic nie pomaga, także jeżeli chodzi o to wydanie Xiaomi.eu to radzę uważać na Magisk bo można zdziwić się będąc poza domem... @mrosi My rozmawiamy nt. problemów Magiska z tym romem, na wcześniejszej wersji nic takiego nie istniało - moim zdaniem lepiej jest rozmawiać i mówić sobie wszystko co do systemu by ktoś nie popełnił czyichś błędów
 16. Aż tak źle jest? Może to przez Androida 11? Na razie tylko pozwoliłem sobie odblokować opcję odblokowania bootloadera, nic nie robiłem. Chyba wgram po prostu TWRP i Magisk do Globala sądząc po tym co piszecie
 17. @Bartos Ani z jednego ani drugiego nigdy nie korzystałem więc w sumie żadna strata. Po kupnie Mi 10 od razu wyłączyłem asystenta Google i zapisałem na odblokowanie bootloadera. Czekam do soboty na to aż Xiaomi pozwoli mi odblokować. Konto ponad roczne, odblokowywałem już bootloader na tym koncie a w dalszym ciągu Xiaomi kazało czekać 168 godzin Dzięki za informacje!
 18. Opłaca się przechodzić na Xiaomi.eu? Korzystałem z Xiaomi.eu na Mi 9 ale w Mi 10 nie wiem czy nie stracę czegoś typu funkcje aparatu bądź nie stracę na jakości zdjęć bądź dostarczanych usług?
 19. Uprawnienia wszystkie dane? Wyłączone proste znaki w ustawieniach?
 20. O kurcze, myślałem że tylko u mnie na pierwszym mam to. Czasami BBS pokazuje mi to na Screen Off. Mam Mi 9.
 21. @Orjon Sourceforge, po próbie ściągnięcia ROM na Mi 9 dostaję taki komunikat: Unable to find any mirror information for the "/xiaomi.eu/MIUI-WEEKLY-RELEASES/20.7.2/xiaomi.eu_multi_MI9_20.7.2_v12-10.zip" file. Please select another file.
 22. @damaz78 1. Systemowa klawiatura to Gboard więc wszelkie błędy moim zdaniem najpierw załatwiaj przed wyrzucenie jej z systemu i przeinstalowanie. Potem szukał problemów w systemie itp 2. Zmień aplikację SMS na Wiadomości od Google. To jak przesiąść się z Malucha do Ferrari. Aplikacja SMS od Xiaomi od początku sprawiała mi problemy, po kupnie telefonu od razu zmieniłem na Wiadomośći. 3. Pierwszy raz słyszę o takim problemie, sprawdzałeś w testach diagnostycznych czy dobrze działa Ci żyroskop?
 23. Jest to bez sensu @marcinj6 bo na MIUI11 zawsze działało to dobrze i nigdy nie spadło mi 2% baterii przez noc gdzie tu ładując do 80% przed nocą, to po nocy mam procent 70-68. Po raz pierwszy Usługi Google Play ciągle chcą coś wiedzieć, mimo że mam wszystko zablokowane. Ewidentnie jakaś aplikacja od Xiaomi ciągnie dane od aplikacji Google. Ale jaka i co to nie mam pojęcia... Coś zjada baterię w oczach i jest tak od 18 czerwca i nie uzyskałem żadnej odpowiedzi ani nic nie znalazłem w internecie.
 24. Mi 9 - w dalszym ciągu MIUI 12 zjada 10% baterii w ciągu 8 godzin przy wyłączonym ekranie. Czy ktokolwiek wie jak temu zaradzić? Usługi Google Play w ciągu nocy są włączone przez system, ciągle coś robią w tle, telefon ciągle coś mieli przy wyłączonym ekranie...
 25. Telefon ciągle jest wybudzany przez GMS... Jakieś porady? Magisk GMS Doze nie działa. Mam 50 wybudzeń na godzinę... Ciągle muszę ładować telefon. Jak temu zaradzić?
×
×
 • Create New...