ThreeDog

Użytkownicy
 • Content Count

  41
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by ThreeDog

 1. Problem nadal występuję. Nie mam pojęcia jak temu zaradzić, nie chcę korzystać ciągle z internetu by wysłać i ODEBRAĆ od kogoś wiadomość. Nie dostaję już nawet SMSów od kogoś. Dziewczyna ma w sieci Play, telefon to Mi 9 i nie ma takich problemów. Nie mam zielonego pojęcia o co tu chodzi ale wygląda jakby sieć T-Mobile nie radziła sobie z telefonami od Xiaomi.
 2. Można to jakoś naprawić? Irytuje mnie to, że wysyłam SMSa, czekam na odpowiedź i okazuje się że ten ktoś oo godzinie nie dostał SMSa.
 3. Witam wszystkich, Mam kartę z T-Mobile. Wysyłam SMSa do obojętnie kogo i wysyła go nawet 15 minut. Niezależnie co w nim jest i ile ma znaków. Da się coś z tym zrobić? To samo z odbieraniem smsów. Niby wysłano a SMS nigdy nie dociera, ktoś do mnie wysyła i SMS nie dociera do mnie. Mam tak odkąd pamiętam, muszę wysyłać tego samego SMSa po 3 razy, a raz przez cały miesiąc wyłączyło mi mmsy i żaden do mnie nie docierał. Miał ktoś tak? Jak temu zaradzić?
 4. Oczywiście, że nie warto jak szanujesz swoje pieniądze jak i samego siebie. Jak brać to tylko w Euro, X-Kom albo najlepiej w Mi-Home, Mi-Store.
 5. Przyszło etui od Nillkin. Jest mega. Dodatkowo było szkło za 5 złotych. Wyszło 25 złotych za wszystko. Polecam, aparat jest osłonięty. Telefon wygląda jeszcze ładniej a ramki się widocznie zmniejszyły w przezroczystym etui. Szkło już miałem od 3MK. Jedynie mogę powiedzieć, że jest dłuższe i sięga niżej dołu przy dobrym dopasowaniu. Szerokość jest taka sama.
 6. Nie maja. To nie oficjalny sklep. Lecą jak im się chce.
 7. Tak, wersja 10.2.24 Edit: W ciągu nocy zeszło może o 1-2% co myślę jest bardzo dobrym wynikiem
 8. Mam go od czwartku i w sumie na noc szukam jakiegoś pro tipa bo zjada 30% baterii.
 9. Global wersja urządzenia, a ROM europejski 10.2.24
 10. Pochwalę się swoim wynikiem.
 11. Jaka jest najnowsza wersja stable MIUI? Mam 10.2.24.0 a na oficjalnej stronie widzę 10.2.9.0. Ktora jest nowsza?
 12. Zauważyłem, że nad ranem synchronizację robiła chmura od Xiaomi. Wyłączyłem wszystko co z nią związane. Zobaczymy co będzie dalej.
 13. Żadna apka, jedynie System Android. A wersja MIUI to Global.
 14. Przez noc zjadło 30% baterii. Skan Wi-Fi i BT wyłączony, wyłączyłem dziś chmurę Mi. Coś jevssse można zrobić?
 15. Musi być gwarancja producenta a nie jakiegoś dystrybutora.
 16. Dostawca ma, oni nie. We wtorek widniała opcja dostawy na dziś.
 17. 10:30, kurier przyniósł Mi 9 6/128GB Piano Black. Wtorek wysłany, dziś jest!
 18. Racja ale po co zie męczyć? Skoro jest oficjalny sklep z telefonem z polskiej dystrybucji to nie widzę sensu brać czegokolwiek z tych sklepów.
 19. Oczywiście bez gwarancji od Xiaomi. Lepiej wyłapać na Mi-Home lub Mi-Store.
 20. Też czekałem ale moim zdaniem jes to za słaby argument by czekać aż tyle na pojawienie się go na stanie. Dostałem informację iż mój już jest w drodze. O 12:13 Mi Home przygotował zamówienie i podobno już wysłali. Czekam na aktualizację statusu.
 21. Wczoraj wysyłali telefony więc tak, liczyłem. Jeżeli nie znasz sytuacji to nie widzę sensu komentowania
 22. Nie dostałem żadnej takiej informacji o 6/128GB. O 64GB słyszałem lecz nie o 128GB.
 23. Normalny kurier lecz brałem telefon na raty. Wpłata własna dotarła o godzinie 15 i dopiero dziś zamierzają wysłać co jest śmieszne.
 24. Czyli tylko ja zostałem zrobiony bez mydła. Od wczoraj od 15 status to odbiór wpłaty własnej. Dopiero dziś od 10:30 jest kompletowanie i stoi dalej... Nie doczekam się jednak w tym tygodniu.
 25. Jaki masz status zamówienia? U mnie wyskoczyło dziś kompletowanie zamówienia.