Jump to content

Szkodzik

Użytkownicy
 • Posts

  36
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi 12

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Szkodzik's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • Reacting Well Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

1

Reputation

 1. Hej mam pytanie: strasznie drażnią mnie reklamy we wbudowanej aplikacji ShareMe.. Rom Xiaomi.eu, reklamy wyłączone w ustawieniach. Też tak macie? Da się to jakoś usunąć?
 2. Ja przesiadłem się z mi9 i polecam. Gdzieniegdzie słychać o problemach z przegrzewaniem ale ja czegoś takiego nie zauważyłem.
 3. Na mojej 12 nie chciało się zbootować z tym twrp - widać to na tym pierwszym zrzucie z cmd..
 4. Hej, kombinowałem i z tym krokiem i bez niego i finalnie okazało się że pobranie innego twrp (znalazłem link do Skkk na stronie xiaomi.eu) pomogło. Wydaje mi się że to co jest wrzucone do pobranie na Xiaomi 12 na Waszych serwerach jest niedobre. (Wasze ma około 100 mb, to pobrane z Skkk ma 190 mb).
 5. Hmm robiłem wg opisu spod tego linka: https://miuipolska.pl/jak-zainstalowac-xiaomi-eu-po-polsku-na-xiaomi-12/ Też się dziwiłem że nie ma komendy flash tylko od razu boot.. EDIT: Postawiłem telefon z powrotem do wersji global za pomocą MIFLASH. Przy kolejnej próbie po wpisaniu fastboot.exe -w dostaje błędy jak poniżej. Kolejnego kroku na razie nie robię. telefon uruchamia się do oryginalnego recovery + ewentualnie do fastboot. czy robię coś źle?
 6. Dzięki za odpowiedź. Próbowałem wgrać ww. twrp i wyglądało wszystko ok ale po restarcie telefonu nie uruchomiło się twrp. spróbowałem odpalić go volUP + power i uruchomiło się domyślne recovery. Teraz gdy próbuje jeszcze raz mam efekt jak na załączonym zdjęciu, plus telefon cały czas jest w fastboot - nawet nie można go wyłączyć 😕 Jest jakaś opcja uratować go czy już kaplica?
 7. Hej, mam szybkie pytanie: czym się różnią te dwa TWRP dla xiaomi 12? które powinienem wgrać?
 8. Witam, ostatnio zainstalowałem u siebie omawianą wersję i potwierdzam problem z paskiem jasności. Bardziej jednak denerwuje mnie brak możliwości klonowania aplikacji. Jest jakiś sposób aby to uruchomić czy trzeba czekać na kolejną wersję? pozdrawiam
 9. No tak mam ale klikając w uruchom ponownie pojawiały się trzy opcje: normalnie, do recovery i do fastboot.. bardzo wygodne to bylo
 10. Hmm no miałem od dawna a teraz zniknęło :p
 11. Cześć, po aktualizacji systemu nie mam wyboru ponownego uruchomienia w trybie recovery albo fastboot a wcześniej to miałem. Można to jakoś włączyć?
 12. Siemka, mam pytanie: mam obecnie jakies stare TWRP i jade na romach tygodniowych. Chciałbym zaaktualizować twrp i wgrać roma stable. Aktualizacje twrp robie tak samo jak podczas wgrywania go pierwszy raz przez fastboot? W jaki sposób wyczyścić pamięć aby romy sie nie pogryzły? Dzięki!
 13. Witam. Do wczoraj nie miałem żadnych problemów z płatnościami i nagle komunikat że telefon jest zrootowany albo coś. Roota nie mam. Do dzisiaj miałem miui10 z czerwca i dziś zainstalowałem miui11. Na obu to samo.. czy coś się ostatnio zmieniło że przestało działać Google Pay na xiaomi.eu?
 14. Czy coś się zmieniło w tej kwestii? czy nadal nie ma opcji zmiany domyślnych aktywności?
×
×
 • Create New...