Szkodzik

Użytkownicy
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Szkodzik

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 9 6/128 gb

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć, na tym i na poprzednim romie nie działa opcja "Przejdź do aparatu" czyli dwukrotne kliknięcie Głośność- uruchamia aparat - nawet na uspanym tel. Na starszych romach działało bez problemu a teraz nie. Czy ma ktoś podobny problem?
 2. Szkodzik

  MIUI 9.11.28

  Macie tak że wchodząc do galerii i otwierając jakieś zdjęcie automatycznie włącza się GPS? Nie jestem w stanie tego wyłączyć.. I też potwierdzam problem z rozmyciem tapety przy wychodzeniu z aplikacji do folderu..
 3. Witam. Do wczoraj nie miałem żadnych problemów z płatnościami i nagle komunikat że telefon jest zrootowany albo coś. Roota nie mam. Do dzisiaj miałem miui10 z czerwca i dziś zainstalowałem miui11. Na obu to samo.. czy coś się ostatnio zmieniło że przestało działać Google Pay na xiaomi.eu?
 4. Czy coś się zmieniło w tej kwestii? czy nadal nie ma opcji zmiany domyślnych aktywności?
 5. Szkodzik

  MIUI 9.5.23

  Sprawdzał ktoś może czy na 9.5.30 nie ma problemu z klawiaturą która zostaje na ekranie?
 6. Żeby to działało zdaje się że musisz mieć zdjęcia w chmurze
 7. U mnie gdy wyłączone AOD, w ustawieniach odcisku zaznaczona opcja aby był widoczny a gdy zablokuje telefon to kompletnie nie reaguje na odcisk i nic się nie pojawia.
 8. Czy przy wyłączonej funkcji AOD pojawia Wam się wizualizacja odcisku palca i macie możliwość odblokowania telefonu palcem? Soft 9.5.16.
 9. No to mam taki sam.. nie wiem od czego to zależy..
 10. No właśnie nie zawsze można Jaki masz rom w tym momencie?
 11. Sytuacja z płatnościami Google Pay na xiaomi.eu to jest jakaś żenada... Dziś kilka razy płaciłem bez problemu po czym w kolejnym sklepie 10 minut później nie dało się zapłacić. Gotówki brak i świecenie oczami przed sprzedawcą... Dodatkowo usunięcie folderu w twrp nic nie daje i nie można na nowo dodać karty. O problemie z automatyczną jasnością ekranu albo działaniem czytnika wspominał nie będę.. chyba trochę za wcześnie dla developerów na ten telefon..
 12. Cześć, czy jest taka opcja aby można było używać przycisków nawigacyjnych i gestów równocześnie? A najlepiej jakby przyciski nawigacyjne można było dodatkowo ukrywać.. W mi6 były przyciski fizyczne i można było do tego włączyć gesty. Działało to super...
 13. mialem tak ale po usunieciu katalogu wg. instrukcji z głownej strony udało sie dodac kartę. Jednak probujac zaplacic w sklepie dostaje komunikat uzyj innej karty na terminalu :/
 14. mi też poszło dopiero na starszej wersji miunlock
 15. Zauważyłem to samo na moim mi9, wcześniej na globalu a teraz to samo na xiaomi.eu. podobnie na słońcu przy przychodzącym połączeniu - przez kilka sekund kompletnie nic nie widać