Jump to content

Szkodzik

Użytkownicy
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Szkodzik

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 9 6/128 gb

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No tak mam ale klikając w uruchom ponownie pojawiały się trzy opcje: normalnie, do recovery i do fastboot.. bardzo wygodne to bylo
 2. Hmm no miałem od dawna a teraz zniknęło :p
 3. Cześć, po aktualizacji systemu nie mam wyboru ponownego uruchomienia w trybie recovery albo fastboot a wcześniej to miałem. Można to jakoś włączyć?
 4. Siemka, mam pytanie: mam obecnie jakies stare TWRP i jade na romach tygodniowych. Chciałbym zaaktualizować twrp i wgrać roma stable. Aktualizacje twrp robie tak samo jak podczas wgrywania go pierwszy raz przez fastboot? W jaki sposób wyczyścić pamięć aby romy sie nie pogryzły? Dzięki!
 5. Cześć, na tym i na poprzednim romie nie działa opcja "Przejdź do aparatu" czyli dwukrotne kliknięcie Głośność- uruchamia aparat - nawet na uspanym tel. Na starszych romach działało bez problemu a teraz nie. Czy ma ktoś podobny problem?
 6. Macie tak że wchodząc do galerii i otwierając jakieś zdjęcie automatycznie włącza się GPS? Nie jestem w stanie tego wyłączyć.. I też potwierdzam problem z rozmyciem tapety przy wychodzeniu z aplikacji do folderu..
 7. Witam. Do wczoraj nie miałem żadnych problemów z płatnościami i nagle komunikat że telefon jest zrootowany albo coś. Roota nie mam. Do dzisiaj miałem miui10 z czerwca i dziś zainstalowałem miui11. Na obu to samo.. czy coś się ostatnio zmieniło że przestało działać Google Pay na xiaomi.eu?
 8. Czy coś się zmieniło w tej kwestii? czy nadal nie ma opcji zmiany domyślnych aktywności?
 9. Szkodzik

  MIUI 9.5.23

  Sprawdzał ktoś może czy na 9.5.30 nie ma problemu z klawiaturą która zostaje na ekranie?
 10. Żeby to działało zdaje się że musisz mieć zdjęcia w chmurze
 11. U mnie gdy wyłączone AOD, w ustawieniach odcisku zaznaczona opcja aby był widoczny a gdy zablokuje telefon to kompletnie nie reaguje na odcisk i nic się nie pojawia.
 12. Czy przy wyłączonej funkcji AOD pojawia Wam się wizualizacja odcisku palca i macie możliwość odblokowania telefonu palcem? Soft 9.5.16.
 13. No to mam taki sam.. nie wiem od czego to zależy..
 14. No właśnie nie zawsze można Jaki masz rom w tym momencie?
×
×
 • Create New...