ThreeDog

Użytkownicy
 • Content Count

  41
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About ThreeDog

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Problem nadal występuję. Nie mam pojęcia jak temu zaradzić, nie chcę korzystać ciągle z internetu by wysłać i ODEBRAĆ od kogoś wiadomość. Nie dostaję już nawet SMSów od kogoś. Dziewczyna ma w sieci Play, telefon to Mi 9 i nie ma takich problemów. Nie mam zielonego pojęcia o co tu chodzi ale wygląda jakby sieć T-Mobile nie radziła sobie z telefonami od Xiaomi.
 2. Można to jakoś naprawić? Irytuje mnie to, że wysyłam SMSa, czekam na odpowiedź i okazuje się że ten ktoś oo godzinie nie dostał SMSa.
 3. Witam wszystkich, Mam kartę z T-Mobile. Wysyłam SMSa do obojętnie kogo i wysyła go nawet 15 minut. Niezależnie co w nim jest i ile ma znaków. Da się coś z tym zrobić? To samo z odbieraniem smsów. Niby wysłano a SMS nigdy nie dociera, ktoś do mnie wysyła i SMS nie dociera do mnie. Mam tak odkąd pamiętam, muszę wysyłać tego samego SMSa po 3 razy, a raz przez cały miesiąc wyłączyło mi mmsy i żaden do mnie nie docierał. Miał ktoś tak? Jak temu zaradzić?
 4. Oczywiście, że nie warto jak szanujesz swoje pieniądze jak i samego siebie. Jak brać to tylko w Euro, X-Kom albo najlepiej w Mi-Home, Mi-Store.
 5. Przyszło etui od Nillkin. Jest mega. Dodatkowo było szkło za 5 złotych. Wyszło 25 złotych za wszystko. Polecam, aparat jest osłonięty. Telefon wygląda jeszcze ładniej a ramki się widocznie zmniejszyły w przezroczystym etui. Szkło już miałem od 3MK. Jedynie mogę powiedzieć, że jest dłuższe i sięga niżej dołu przy dobrym dopasowaniu. Szerokość jest taka sama.
 6. Nie maja. To nie oficjalny sklep. Lecą jak im się chce.
 7. Tak, wersja 10.2.24 Edit: W ciągu nocy zeszło może o 1-2% co myślę jest bardzo dobrym wynikiem
 8. Mam go od czwartku i w sumie na noc szukam jakiegoś pro tipa bo zjada 30% baterii.
 9. Global wersja urządzenia, a ROM europejski 10.2.24
 10. Pochwalę się swoim wynikiem.
 11. Jaka jest najnowsza wersja stable MIUI? Mam 10.2.24.0 a na oficjalnej stronie widzę 10.2.9.0. Ktora jest nowsza?
 12. Zauważyłem, że nad ranem synchronizację robiła chmura od Xiaomi. Wyłączyłem wszystko co z nią związane. Zobaczymy co będzie dalej.
 13. Żadna apka, jedynie System Android. A wersja MIUI to Global.
 14. Przez noc zjadło 30% baterii. Skan Wi-Fi i BT wyłączony, wyłączyłem dziś chmurę Mi. Coś jevssse można zrobić?
 15. Musi być gwarancja producenta a nie jakiegoś dystrybutora.