ThreeDog

Użytkownicy
 • Content Count

  89
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About ThreeDog

 • Rank
  Zaawansowany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Uprawnienia wszystkie dane? Wyłączone proste znaki w ustawieniach?
 2. O kurcze, myślałem że tylko u mnie na pierwszym mam to. Czasami BBS pokazuje mi to na Screen Off. Mam Mi 9.
 3. @Orjon Sourceforge, po próbie ściągnięcia ROM na Mi 9 dostaję taki komunikat: Unable to find any mirror information for the "/xiaomi.eu/MIUI-WEEKLY-RELEASES/20.7.2/xiaomi.eu_multi_MI9_20.7.2_v12-10.zip" file. Please select another file.
 4. @damaz78 1. Systemowa klawiatura to Gboard więc wszelkie błędy moim zdaniem najpierw załatwiaj przed wyrzucenie jej z systemu i przeinstalowanie. Potem szukał problemów w systemie itp 2. Zmień aplikację SMS na Wiadomości od Google. To jak przesiąść się z Malucha do Ferrari. Aplikacja SMS od Xiaomi od początku sprawiała mi problemy, po kupnie telefonu od razu zmieniłem na Wiadomośći. 3. Pierwszy raz słyszę o takim problemie, sprawdzałeś w testach diagnostycznych czy dobrze działa Ci żyroskop?
 5. Jest to bez sensu @marcinj6 bo na MIUI11 zawsze działało to dobrze i nigdy nie spadło mi 2% baterii przez noc gdzie tu ładując do 80% przed nocą, to po nocy mam procent 70-68. Po raz pierwszy Usługi Google Play ciągle chcą coś wiedzieć, mimo że mam wszystko zablokowane. Ewidentnie jakaś aplikacja od Xiaomi ciągnie dane od aplikacji Google. Ale jaka i co to nie mam pojęcia... Coś zjada baterię w oczach i jest tak od 18 czerwca i nie uzyskałem żadnej odpowiedzi ani nic nie znalazłem w internecie.
 6. Mi 9 - w dalszym ciągu MIUI 12 zjada 10% baterii w ciągu 8 godzin przy wyłączonym ekranie. Czy ktokolwiek wie jak temu zaradzić? Usługi Google Play w ciągu nocy są włączone przez system, ciągle coś robią w tle, telefon ciągle coś mieli przy wyłączonym ekranie...
 7. Telefon ciągle jest wybudzany przez GMS... Jakieś porady? Magisk GMS Doze nie działa. Mam 50 wybudzeń na godzinę... Ciągle muszę ładować telefon. Jak temu zaradzić?
 8. Telefon ciągle jest wybudzany przez GMS... Jakieś porady? Magisk GMS Doze nie działa. Mam 50 wybudzeń na godzinę...
 9. Nic z tego, przez noc znów zjadło baterie, procent na godzinę...
 10. Czymże byłby Xiaomi gdyby nie zjadał 10% baterii przez noc? Jak temu zaradzić? Pacjent to Mi 9, czysta instalacja MIUI 12. U ustawianiach najwięcej zużycia baterii mają Usługi Google Play... Co wyłączyć by nie zjadało tak baterii przez noc?
 11. MIUI 12, w dalszym ciągu bateria nie działa jak powinna. Ginie w oczach, przy wyłączonym ekranie znika 1-3%. Czy to przez system MIUI 12 czy o co chodzi? Ekran włączony: 40 minut...
 12. Dziwna przypadłość, nie miałem tego na początku a zaczęło dziać się później. Mianowicie wychodzę do głównego menu, klikam: Spotify, Chrome, aplikacje jakąś to zawsze zawiesza się po otwarciu na kilka sekund zanim mogę coś w niej kliknąć. Ktoś też tak ma?
 13. @galakty @zoltan78 To mój SOT, dwie godziny to nie wiem czy dużo. MIUI 12 ma najgorsze zarządzanie baterią. Włączyłem powersave dla CPU i GPU, oszczędzanie baterią dla systemu.
 14. Używam MIUI 12, mamy 11:30 a bateria od 6:30 zeszła do 68% gdzie nigdy tak nie schodziła. W załączniku to co może zjadać ale poza ekranem, nie widzę nic niepokojącego. Nie wiem czy to wina MIUI 12 czy czegoś innego. Jak Twój Mi 9? Ile już go masz? Jak z baterią?
 15. Cześć wszystkim, Mam problem z baterią, siada ona w połowie dnia... AccuBattery pokazuje 68% zdrowia baterii więc jest gorzej niż źle. Uznają to na gwarancji czy rzeczy eksploatacyjne nie podlegają jej?