Jump to content

krzychol38

Użytkownicy
 • Posts

  47
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by krzychol38

 1. Tak. Wydaje mi się, że problem jest mocno powiązany z trybem oszczędzania energii. Tylko, że w ustawieniach też zaznaczyłem żeby nic nie robił z Mi fitem jak będzie tryb oszczędzania energii.
 2. Jeszcze jedno pytanie. 3. Mi 9 - Amazfit BIP. Po przełączeniu na oszczędzanie baterii oraz po powrocie do trybu normalnego przestają mi przychodzić powiadomienia na zegarek. Sprawdziłem w ustawieniach mi fit trochę jest dziwnie. Aplikacja mowi, że nie mam ustawionego zezwolenia, a jak już wchodzę w ustawienia to uprawnienia są przyznane.
 3. Dwa szybkie pytania. 1. Motywy. Ustawiłem Ekran blokady z customowego motywu i co jakiś czas ustawia mi się wszystko z motywu klasycznego. Ktoś coś? 2. Wideo. Często w pomieszczeniu podczas nagrywania aparat szaleje i miga jakby szukał balansu bieli, albo go zmieniał. W rezultacie nagranie ciężko się ogląda "mruga". Rozjaśnia się i ściemnia. Dzieje się tak głównie w pomieszczeniu przy naturalnym świetle. Da się jakoś manuala włączyć w kamerze?
 4. Czyli jak zaktualizują Fejsa to mi nie pobierze. To takie średnie rozwiązanie. Poza tym nie działa...
 5. Czy Wam też czasem ekarn główny łapie zwieche i nie wyświetla ikon z tego paska na dole? Używam globalna wersję i szuflady.
 6. Link uszkodzony bądź nie istnieje. Może w zamkniętej grupie. Możesz zacytować?
 7. Nie to nie to. Nic nie mam. Jak tylko włączę fejsa to pobiera mi jakieś małe aktualizacje.
 8. Rozwiązałeś problem? Ostatnio co wchodzę na fejsa to mi coś pobiera.
 9. To jest allways on. A ja mówię o samym oknie blokady. W 10 tak można było zrobić
 10. Kurła, przepłaciłem i to z Chin... idzie do mnie właśnie. Dobrze wiedzieć, że chociaż praktyczny zakup
 11. To to? https://nl.aliexpress.com/item/33011688533.html?mb=Xv1WVjpnZ7AW4a6&srcSns=Messenger&tid=white_backgroup_101
 12. I jak aparat? Długo już masz telefon?
 13. Poza domem etui? I jak? Rysuje sie?
 14. A czy ktoś używa telefonu bez etui?
 15. To jak to teraz zainstalować? Próbowałem przy użyciu Mi Thema editor , ale w motywach nie mam Offline.
 16. Na pewno 10. Ale co dalej... nie powiem. EDIT: to był motyw "Przestrzeń kosmiczna" i nie tylko ja zauważyłem jego zniknięcie. Szkoda. Ciekawe, że jest gdzieś jeszcze dostępny.
 17. Jeszcze jedno drobne, estetyczne pytanie. Po pierwszym uruchomieniu Mi 9, jeszcze przed aktualizacjami, ekran blokady był przepiękny. Taki jak na obrazku. Teraz nie mogę nigdzie tego znaleźć.
 18. Trochę się boje Na początku jak podmieniłem to mi się ekran główny wywalał EDIT: Zaryzykowałem i się udało Wcześniej instalowałem wersje Alpha i dlatego padało. To mam kolejne pytanie: W trybie ciemnym podoba mi się wszystko oprócz menu powiadomień. Da się żeby tak jak w trybie jasnym, tło było rozmazane? A nie tak jak jest, lity czarny?
 19. No niestety. U mnie jest jak było. Bez opcji Ekran Główny. Mam mi 9, a update wgrałem z tematu o oprogramowaniu Global.
 20. A nie jest tak, że to jeszcze nie przetestowana wersja i będą jeszcze poprawki?
 21. Hej. Pierwszy temat, proszę o wyrozumiałość. Czy da się w tym telefonie jakoś ustawić logowanie do stron przy pomocy odcisku palca? Tzn czy jest jakiś menadżer haseł, który to umożliwi? W S8 był Samsung pass, który był mega wygodny. Czy jest tutaj jakieś systemowe rozwiązanie? Jeżeli nie to czy znacie customowe aplikacje do tego? Czego używacie?
 22. Wiadomo coś kiedy 11.0.7 wjedzie oficjalnie? Bez żadnego ręcznego wgrywania?
×
×
 • Create New...