Orjon

MIUI 9.11.21

Recommended Posts

2 godziny temu, Orjon napisał:

Aktualizacja 9.11.22 (Mi9/Mi9SE/Mi9T na razie nie mamy linka/Mi9TPro/Mi8SE) właśnie się uploaduje.
- poprawka błędu z dial_logs
- poprawka kilku innych błędów
- nowa funkcja - można teraz dowolnie dostosowywać skróty na ekranie blokady (po lewej stronie). Nie znajdziecie tego na Globalu gdyż to nasz mod.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

mi9t wiadomo czy będzie reup ? czy czekamy do piątku ?

3 godziny temu, paveu napisał:

Przecież masz napisane w nawiasie... 

no właśnie nie bardzo wiem o co chodzi że nie mamy linka , dlatego pytam bo na serwerach miui eu też widzę że nie ma linka 

9.11.22 - po aktualizacji na Mi9 nieaktywna funkcja latarki na górnej belce... reszta póki co działa
U mnie działa.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

2 godziny temu, r0bertt napisał:

9.11.22 - po aktualizacji na Mi9 nieaktywna funkcja latarki na górnej belce... reszta póki co działa

Też tak miałem na 21 pomogło włączanie latarki z poziomu ekranu blokady, po tym latarka na górnej belce się "odblokowała".

• Thanks 1

no właśnie nie bardzo wiem o co chodzi że nie mamy linka , dlatego pytam bo na serwerach miui eu też widzę że nie ma linka 

Nie mamy linka = nie mamy linka do China. Nie mamy więc jak zbudowac. Jak będziemy mieć to zbudujemy.

Dlaczego nie mogę wyłączyć powiadomień "System Android"? Znowu przy wiadomościach z Messengera mam powiadomienie że 'Aplikacja Messenger jest wyświetlana nad innymi'...

IMG_20191125_163033.jpg

2 godziny temu, chrzonas napisał:

Też tak miałem na 21 pomogło włączanie latarki z poziomu ekranu blokady, po tym latarka na górnej belce się "odblokowała".

dzięki, faktycznie klawisz skrótu odblokował latarkę na górnej belce (w sumie to czasem się przydaje latarka w telefonie)

Kurde u mnie też z tą baterią są problemy... Usługi Google Play zabierają dość sporo energii a tak chyba nie powinno być. Spróbuję zainstalować tą najnowszą wersję z full wipe I sprawdzę czy coś się polepszy... Przy takim stanie baterii mam całą 1h15min sot...

2a7429e0c31d27a90d467809d0beb989.jpg

A będzie dostępna paczka na stronie? Czy tylko z aktualizatora miui?

Edited by Who_Am_I

Co do reup 9.11.22 na Mi9 czasem nadal jakieś dziwne zawiechy przy szybkim zablokowaniu i odblokowaniu ekranu, no i bateria trochę ostro schodzi.

Ja zainstalowałem, ale jednak bez full wipe. Zainstalowałem najnowsze stery przez magisk i optimaalMod dostępny na telegramie Mi9. Poki co wydaje się dużo lepiej, jeśli chodzi i działanie jest okej. Zobaczymy z czasem jak z baterią.

Ja zainstalowałem, ale jednak bez full wipe. Zainstalowałem najnowsze stery przez magisk i optimaalMod dostępny na telegramie Mi9. Poki co wydaje się dużo lepiej, jeśli chodzi i działanie jest okej. Zobaczymy z czasem jak z baterią.

Podasz linka do tego modu na telegtamie?

Dnia 24.11.2019 o 16:15, Adamk102 napisał:

Do użytkowników MI6 jak wam trzyma bateria?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Kiepsko, bardzo kiepsko, koło 17 20% właściwie przy nie używanym telefonie.

• Like 1

Kiepsko, bardzo kiepsko, koło 17 20% właściwie przy nie używanym telefonie.
Czyli mój przypadek nie jest odosobniony

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Zaczynają się zawiechy, telefon się wygasza znikąd, animacje to poziom telefonu za 300zł, wybudzenie trwa 2-3-4 sekundy. Generalnie na Mi9 polecam zejście do 9.11.14. Baterię wsysa czarna dziura.

Edited by QBAQ

Poruszałem już tą sprawę u nas, nie wiemy dlaczego tak się dzieje.

Dodam że na miui11 stable z waszej strony też nie działa.
Dziś pobrałem miui11 global stable i też czujniki nie działają.

Na Mi9 czujniki działają bez zarzutu. Problemy pojawiają się u tych, którzy flaszują bezpośrednio (dirty) różne romy bez czyszczenia danych. Gdzieś jest opisany sposób naprawy (flaszowanie partycji persist.img) ale ten wątek nie jest od tego.

Na Mi9 czujniki działają bez zarzutu. Problemy pojawiają się u tych, którzy flaszują bezpośrednio (dirty) różne romy bez czyszczenia danych. Gdzieś jest opisany sposób naprawy (flaszowanie partycji persist.img) ale ten wątek nie jest od tego.
Już wyszła druga wersja. Poprawiona

Potwierdzam. Narazie telefon znów działa szybko i sprawnie. Bateria też wydaje się trzymać okej a napewno lepiej niż na poprzednim bulidzie.

Wydaje mi się że to identyczne. Bo nigdzie info nie ma o reuploadzie 22. Pierwszy 22 był na source a może dopiero dziś wrzucili na afh

Zostaw to po prostu, samo się naprawi po kilku aktualizacjach z marketu. Im bardziej chcesz to zwalczyć, tym problem będzie trwał dlużej. Zwyczajnie odrzucaj wyskakujące powiadomienia o próbach aktualizacji. Facebook ma aktualizację co kilkanaście, a czasem nawet co kilka dni, w międzyczasie zaktualizuje się też market i problem sam ustępuje.

• Thanks 1

Guest
This topic is now closed to further replies.