Jump to content

Recommended Posts

U mnie ekran się wybudza bez problemu natomiast mam problem z tworzeniem się logów przy odblokowaniu i dodatkowo zauważyłem że wyłączają się aplikacje działające w tle pomimo że są ustawione żeby działały ciągle.
Kolejny problem mam z "codziennymi tapetami" od kilku wersji (sam nie wiem od ilu) nie działają.
Obecnie jestem po pełnym czyszczeniu telefonu łącznie z danymi.
Mi 8 SE

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

• Replies 146
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Aktualizacja do Androida 10 dla Mi 9 Lite Nowa animacja zrzutu ekranu Możliwość zarządzania czasem swojego snu z poziomu aplikacji Zegar Nowy wygląd funkcji Czas przed ekranem (m.

To na prawdę odkrywcze...Proszę nie zaśmiecać wątku takimi odpowiedziami. Nie masz nic wnoszącego do tematu czy pomocnego do powiedzenia, to lepiej nic nie napisać, bo potem się dziwić, że ludziom się

Logi to problem który mamy też i my. Nie wiemy niestety która apka to powoduje. Na pewno to problem China bo widziałem dzisiaj wpisy chińskich userów skarżących się na ten sam problem. Codzienne

Posted Images

Logi to problem który mamy też i my. Nie wiemy niestety która apka to powoduje. Na pewno to problem China bo widziałem dzisiaj wpisy chińskich userów skarżących się na ten sam problem.

Codzienne tapety u mnie działają, bo z nich korzystam.

Dziś Xiaomi wydało update 9.11.22 dla Mi 8 SE, Mi 9 SE, Mi 9T, Mi 9T Pro i Mi 9 - możliwe że naprawia ono wspomniane przez Was problemy... (no, może z wyjątkiem generowania się logów, bo na Mi 9 na .22 generują się dalej z tego co wiem...), ale nie dam za głowę. Nie wiem czy będziemy wydawać (na razie na pewno Mi 8 SE będzie miał chwilę opóźnienia bo dodali tam jakieś zmiany większe i kompilacja u nas nie poszła).

Edited by Orjon
  • Like 3

Probowalem sflashowac do miui 11 redmi 6 pro niestety bez sukcesu... 

Udalo mi sie normlanie z poziomu recovery installowac ROM https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-WEEKLY-RELEASES/9.11.21/xiaomi.eu_multi_HM6Pro_9.11.21_v11-9.zip/download 

niestety po instalacji wstaje normalnie miui 10. Jakies sugestie? dodam ze dziala tylko recovery 3.3.0 sakura nie 3.3.1 

77172088_2614944348584563_6163897215065522176_n.jpg

U mnie na RN5P tez jakies problemy są a mianowicie co chwilę pojawia się aktualizacja Facebooka i google Chrome niestety nie da sie ich zaktualizować. Jak uruchomie telefon ponownie to znikają i po jakimś czasie znowu sie pojawiają. Poza tym są problemy z ładowaniem telefonu często się zawiesza i przez długi czas nie ładuje.

4dde226c2d60f3996a6d5e34ba352718.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

@Orjon czy pochyli się ktoś bliżej z problemem nie działających czujników. Wiem że jest nas kilku ale patrząc na forum chyba tylko ja próbuję coś z tym zrobić reszta chyba odpuściła . Niestety jak podbijamy dyskusje w istniejących tematach to dostaje ostrzeżenie i blokadę pisania.
Jak już pisałem wersja 9.10.24 jest ostatnią działająca. Każda następna i ta najnowsza nie widzi czujników.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

U mnie na Mi9T jest to jedno z najlepszych wydań na andku 10 i MIUI 11. Bateria sztos, innych niedociągnięć nie zauważyłem, oprócz problemu z zapisem logów, ale zrobiłem w twrp chmod 0444 dla folderu diag_logs i tymczasowo problem rozwiązany.

U mnie na Mi9T jest to jedno z najlepszych wydań na andku 10 i MIUI 11. Bateria sztos, innych niedociągnięć nie zauważyłem, oprócz problemu z zapisem logów, ale zrobiłem w twrp chmod 0444 dla folderu diag_logs i tymczasowo problem rozwiązany.

4 gb od czwartku

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

No ja nie wiem jak u Cb ta bateria, ale u mnie ja tel leży i nic nie robi to rozladuje na godzinę 2%. To jest mega słaby wynik. Fakt wszystko działa. Na włączonym ekranie też dobrze sit wychodzi, ale telefon mieli jak leży niepotrzebnie i nie idzie tego ogarnąć.

Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka

1 hour ago, simcold said:

W końcu ktoś to napisał. Nie tworzy się żaden plik diag.... tylko katalog......

A czy to coś zmienia ? Pliki tworzą się jak najbardziej w rzeczonym katalogu, o którym tutaj jest mowa, więc nic nadzwyczajnego nie odkryłeś, ale zawsze to jeden post więcej co ?

5 minutes ago, simcold said:

Odkryłem że u mnie też robi. Mam sortowanie plików w menadżerze i nie widziałem by mi tworzyło taki plik. Dopiero dziś sprawdziłem w katalogach.

Nikt tu nie napisał o żadnym pliku, mowa jest o katalogu, który się tworzy a w nim pliki logów.

39 minutes ago, bolekkk said:

Usuwacie wszystko co jest w diag_logs i dajecie w twrp chmod 0444 dla tego folderu i po problemie.

No i to jest jakieś tymczasowe, bo tymczasowe, ale skuteczne rozwiązanie przynajmniej

8 godzin temu, ZIOLOISO napisał:

No ja nie wiem jak u Cb ta bateria, ale u mnie ja tel leży i nic nie robi to rozladuje na godzinę 2%. To jest mega słaby wynik. Fakt wszystko działa. Na włączonym ekranie też dobrze sit wychodzi, ale telefon mieli jak leży niepotrzebnie i nie idzie tego ogarnąć.

Sprawdziłem - po naładowaniu do 100% przy minimalnej aktywności przez 4h 55m zeszło do 97%. W tle poczta, instagram itp.

Edited by bolekkk

Po zablokowaniu z poziomu TWRP możliwości zapisu do katalogu, o którym wyżej, muszę powiedzieć, że sytuacja się jakby lekko poprawiła. Na tą chwilę problemy z wybudzaniem/wygaszaniem ustąpiły. Możliwe, że byly one spowodowane właśnie masowym zapisem logów, co spowalniało reakcję telefonu na inne działania. W każdym razie póki co nie zauważyłem innych błędów a i bateria wydaje się być w normie, przynajmniej u mnie, po całym dniu w pracy zeszło niecałe 40%, więc ja nie narzekam.

Aktualizacja 9.11.22 (Mi9/Mi9SE/Mi9T na razie nie mamy linka/Mi9TPro/Mi8SE) właśnie się uploaduje.
- poprawka błędu z dial_logs
- poprawka kilku innych błędów
- nowa funkcja - można teraz dowolnie dostosowywać skróty na ekranie blokady (po lewej stronie). Nie znajdziecie tego na Globalu gdyż to nasz mod.

• Like 1
5 godzin temu, bolekkk napisał:

94%

No to jest ciekawostka bo u Ciebie system Android mniej je % jak sygnał, a umnie to 30-40 % zjada, ten sam telefon i ten sam soft niby. Jakby zasięg u mnie zjadł więcej to normalne, ale taka różnica w system ANDROID? To o co tu chodzi?

a44bcf0d0e892afd438ab17b4b8aba42.jpg

2 godziny temu, Orjon napisał:

Aktualizacja 9.11.22 (Mi9/Mi9SE/Mi9T na razie nie mamy linka/Mi9TPro/Mi8SE) właśnie się uploaduje.
- poprawka błędu z dial_logs
- poprawka kilku innych błędów
- nowa funkcja - można teraz dowolnie dostosowywać skróty na ekranie blokady (po lewej stronie). Nie znajdziecie tego na Globalu gdyż to nasz mod.

mi9t wiadomo czy będzie reup ? czy czekamy do piątku ?

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...