Jump to content

77kylo

Użytkownicy
 • Posts

  84
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by 77kylo

 1. Identycznie było u mnie ale wkońcu pobrało
 2. Niestety nadal nie można prawidłowo używać ciemnego motywu w systemie.Wróciłem do jasnego
 3. Bateria leci w dół szybko
 4. Zrobiłem i to samo.moze to sieci wina?
 5. Od kilku aktualizacji mam przerwy dwu,trzydniowe z internetem mobilnym w lebarze UK.nie wiem czy to wina sieci czy miui.hak można zresetować lub wyczyścić ustawienia APN lub punkty dostępu?nie chcę czyścić całego telefonu.mam drugą kartę z angielskiej O2 i działa net na niej.jak myślicie co może być przyczyną?
 6. Po aktualizacji mam problem z połączeniem do sieci tzn mobilny internet nie działa
 7. na mi note 9pro bateria szybciej spada
 8. Dziękuję wszystko działa nawet aparat i jego 108mpx
 9. Czyli ten mam wgrać przez powyższe podane przez Ciebie twrp? oby aparat mi działał to bede happy
 10. To gdzie mogę znależć Wasz najnowszy rom,bo szukam linka i nie moge znależć
 11. Mam problem.Mój redmi note 9 pro 5g z aparatem 108mpx ma nazwe kodową gaugainpro.Przy próbie wgrania romu xiaomi.eu gdy klikam wybrany odpowedni skrypt wyskakuje: missmatching image and device Bootloader oczywiście odblokowany.Co mogę zrobić?juz mnie męczy ten chiński rom nie mam juz pomysłu
 12. Działa aparat 108 mpx w redmi note 9 pro?
 13. powinno czy jest bo to ważne dla mnie i można link do niego
 14. to znaczy,że nie będę robił zdjęć w 108 mpx? albo inacze to co nalepiej wgrać żeby korzystać z wszystkich dostępnych możliwości tego telefonu?miui polska?
 15. Czyli jak wgram ten global stable MIXM przez miflash wszystko będzie hulać?
 16. Witam Czekam na odblokowanie bootloadera(pozostało 2 dni).Po tym czasie chciałbym wgrać jakiś rom global stable. W telefonie posiadam MIUI 12.0.7 Stable QJSCNXM i wnerwiają mnie te chińskie znaczki.telefon to model M2007J17C redmi note 9 pro z aparatem 108mp. Mógłbym od kogoś dostać linka do najnowszego oprogramowania global na ten model.Mam zamiar wgrać za pomocą mi flash przez fastboot.Nie chciałbym uceglić słuchawki i wole się o wszystko wypytać.
 17. Nowa aktualizacja wyszła.Chyba tylko zabezpieczenia nowe.
 18. Nie wiem czy dobrze zrozumiałem.Ale Pobrałem najnowszy xiaomi.eu ,mam w telefonie global MIXM. Mam rozumueć że wystarczy wprowadzić telefon w tryb fastboot i za pomocą miflash wgrac go?
 19. Dzęki za zainteresowanie. Juz wszystko w porządku przeflaszowałem go miflash za pomoca romu fastboot global 12.0.6 QJSMIXM. Pod koniec wyskoczył błąd i info,że nie wgrano.Jednak włączył się na szczęście i już był ten rom w środku. Na razie działa wszystko Co do Polskiego MIUI to poczekam aż pojawi się na polskiej stronie oficjalnie..
 20. I d*pa coś poszło nie tak stoi na fastboot i nic nie moge zrobić
 21. Już, pozostało mi czekac168 godzin i odblokuję. Który najlepiej wgrać póki nie ma miui Polska na ten model? No odblokowany mój xiaomi mi10t lite.Teraz chciałbym wgrać któryś z tych romów mixm (chyba wybiorę). tylko pytanko czy jak go pobiorę i wrzucę do pamięci telefonu to bedę mógł go wgrać z menu aktualizacji ota wybierając ten plik romu?
×
×
 • Create New...