paveu

Użytkownicy
 • Content Count

  520
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

paveu last won the day on March 24

paveu had the most liked content!

Community Reputation

96 Excellent

About paveu

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi8

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Są. Masz je włączone w ustawieniach (Wcięcie I pasek statusu)?
 2. Wydaje mi się, że skoro błąd jest podczas wygaszania ekranu, to logi trzeba robić podczas oglądania filmu na YT.
 3. @mariusz.ur jeśli dzieje mi się tak na Mi8 z Miui, A1 z czystym Androidem i S9 z One UI to to na pewno jest wina Miui? @mihail1 coś na pewno da się z tym zrobić. Robiłeś jakieś logi?
 4. @QBAQ ja też (już) nie korzystam z AOD, ekran wygasza się normalnie. Ale na Miui zawsze było tak, że u każdego działa inaczej.
 5. Mi8, Magisk 20. Po aktualizacji system nie chciał wstać, jednak wymuszony reset pomógł i się uruchomił. @mihail1 potwierdzam, że przy włączonym AOD najpierw wygasza się pasek statusu. Z błędów, które rzuciły mi się w oczy - poszarpane krawędzie na zaokrąglonych rogach. Wygląda to tak, jakby te rogi były zrobione z pikseli, z których część wystaje na zewnątrz. Nie widać tego na screenie, na zdjęciu nie udało mi się uchwycić.
 6. @Michant znalazłem to w aplikacji MiBand 4 Watchfaces, nie mam pojęcia jak znaleźć plik z samą tarczą. https://play.google.com/store/apps/details?id=paolo4c.mb4.watchfaces
 7. Skanowanie Wi-Fi nie jest w jego ustawieniach. Wpisz "skanowanie" w wyszukiwarkę ustawień telefonu i sprawdź tam. Do tego polecam wyłączyć skanowanie BT i domyślną usługę drukowania.
 8. A skanowanie Wi-Fi masz wyłączone?
 9. Ma ktoś może działającą tarczę tego typu? Cyfrowa czcionka z pogodą. Ta niestety nie działa poprawnie, po sekundzie znika wszystko poza godziną.
 10. paveu

  Nagrwyanie rozmów

  Posiada. Gdzie wyczytałeś takie bzdury?
 11. 1. Co to ma wspólnego z aplikacjami? 2. Tak, to może być najtańszy chińczyk marnej jakości sprzedany z dużym zyskiem dla sprzedawcy.
 12. @mrosi Nie wiem co sobie dopowiadasz i skąd bierzesz informacje, ale wyjaśnij mi taką rzecz. Mam w telefonie ustawiony dostęp do sieci tylko po 3G/4G. Wyłączam dane mobilne. Co wtedy się dzieje? Telefon imploduje próbując przełączyć się na 2G?
 13. 2G to tylko połączenia głosowe? Od kiedy? LTE to tylko dane? VoLTE nie istnieje?