Jump to content

nickl0

Użytkownicy
 • Posts

  35
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

nickl0's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

 1. Cześć, utworzyłem backup twrp wszystkich najpotrzebniejszych partycji, przywróciłem je później, ale nie działają mi zdjęcia. Widzę je, ale nie można ich otworzyć, są tak jakby zepsute. Robiłem wcześniej factory reset więc domyślam się, że to jest winowajca, ale czy da się te zdjęcia jakoś przywrócić ? Ciekawe jest to, że tapeta i tapeta blokady są takie jakie miałem wcześniej, ale tak jakby nie istniały.
 2. Portret u mnie ciągle zielony wychodzi.
 3. Nocne zdjęcia wychodzą świetnie, ale jest problem z trybem portretowym - na przodzie śmiga, a na tylnym coś nie tworzy tego efektu rozmycia, po prostu wychodzi zwykłe zdjęcie. Przez to chyba też na stockowym aparacie w tym samym trybie zdjęcie wychodzi całe zielone. //Wersja wczorajsza wydaje mi się, że działa gorzej i zdjęcia są jakieś ciemniejsze.
 4. U mnie to samo nawet przy wyłączonym podświetlaniu ekranu przy powiadomieniu brak tych krawędzi.
 5. Właśnie przeczytałem na xiaomi.eu, że jakiś reupload dali potem, dzięki.
 6. No ja na wersji dev poza włączeniem i wyłączeniem AOD to w sumie nic nie mam więcej do wyboru.
 7. W jakimś programie bawicie się tym aod i tymi cieniami na krawędziach ?
 8. @wind Powinno się zainstalować twrp 1217, później wersje miui 8.12.27> potem 1227 i dopiero 9.1.3, wtedy wszystko śmiga.
 9. Powinno się zainstalować twrp 1217, później wersje miui 8.12.27> potem 1227 i dopiero 9.1.3. Wtedy działa, u mnie tylko twrp się nie odpalało jak robiłem inaczej. Spróbuj trzymać przycisk zasilania kilkanaście sekund i rób co napisałem, chyba że dalej stoi na fastboocie to chyba zabawa miflashem.
 10. Czemu nie ma xiaomi.eu stable 9.2.4.0 ? Jest tylko ta normalna wersja global
 11. A można jakoś poprzez pliki po prostu wyłączyć ten GPS ?
 12. Wersja rozwojowa najnowsza, błąd od 3 tygodni po wgraniu wtedy najnowszej rozwojowej, wcześniej nie miałem takiego przypadku. Telefon to redmi note 3 pro 2/16. Dzisiaj wgrywałem nowy rom i na nim ustawienia działały. Resetowałem ustawienia aplikacji ustawienia. Nie robiłem factory reset.
 13. Witam, pierwszy raz się spotykam z takim błędem - gdy próbuję wejść w ustawienia lokalizacji od razu wywala do pulpitu, czy można to jakoś naprawić ? Pozdrawiam.
 14. Wczoraj pojawiła się najnowsza wersja, wiadomo kiedy będzie wersja xiaomi.eu ?
×
×
 • Create New...