chrzonas

Użytkownicy
 • Content Count

  90
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by chrzonas

 1. Ja byłem w Playu, zrobiłem chyba wszystkie sposoby, żeby włączyć VoLTE i VoWiFi i nic to nie dało, jak tylko włożyłem SIMke Flexa to wszystko zaczęło działać bez problemu
 2. Spróbuj tych kodów: VoLTE *#*#86583#*#*VoWIFI *#*#869434#*#* dziwne bo u mnie we Flexie wszytko działało od początku.
 3. U mnie wszytko jest ok, drobne problemy ze znikającymi ikonami zasięgu i baterii po odblokowaniu ekranu, ale to na chwilę.
 4. Ja mam, ze zmian to zauważyłem dodany edytor wideo i launcher działa jakby płynniej.
 5. Ostatnio miałem to samo winnym okazał się kabel (miałem GreenCella w oplocie, który działał poprawnie ponad rok) po zmianie na oryginalny z pudełka wszytko działa. EDIT: Sorry nie zobaczyłem, że testowałeś różne kable.
 6. 2. Mam to samo. Brak ikon panelu sterowania mimo włączenia i nie ma możliwości podzielenia ekranu.
 7. W 20.2.20 nie działa dzielnie ekranu.
 8. chrzonas

  Wyświetlacz

  U mnie nic takiego nie występuje.
 9. Wyczyścilbym dane aplikacji, a jak to nie pomoże to możliwe, że to problem z przecinkiem zamiast kropki w wartości ekspozycji. Tutaj info o tym (w ostatnich zdaniach): https://miuipolska.pl/aktualizacja-poco-f1-i-innych-modeli-global-do-androida-10/
 10. Nie można zablokować BL jak masz zainstalowany MIUIPolska, tylko na Globalu (oczywiście jak standardowo był zablokowany). Co do płatności to sprawdź poradnik na forum u mnie zmiana chmodu w TWRP pomogło i Google Pay działa bez problemu.
 11. Aktualizacji poprawek bezpieczeństwa na razie pewnie nie będzie bo koronawirus.
 12. chrzonas

  Pomocy!

  Jak nie chcesz czekać to zrób tak jak piszesz zmień region na Wielką Brytanię, zaktualizuj system i wróć na region Polska. Nie stracisz gwarancji
 13. Była informacja w chanelogu. Wyczyść dane aplikacji Poczta.
 14. Wgrałem ok. 8:00 i do tego momentu wszytko ok.
 15. U mnie ostania aktualizacja to naprawiła.
 16. Niestety próbowałem kontaktować się z Netflixem, ale odsyłają do Xiaomi, a jak pisze do Xiaomi to cisza...
 17. W Mi9 nie ma HDR nawet jak masz L1. Obecnie jest tylko w Mi9T/Mi9T Pro.
 18. chrzonas

  MIUI 9.12.19

  U mnie działa bez problemu, ale jest L3 i nie ma HD.
 19. chrzonas

  MIUI 9.12.19

  U mnie też tak jest, ale to wina oficjalnego TWRP, przy nieoficjalnych tego nie było.
 20. Po pierwsze raczej nie ten dział. Co do xiaomi.eu to wersję tygodniowe mogą posiadać błędy, ale mają za to najświeższe poprawki bezpieczeństwa i są wydawane co tydzień i wprowadzają nowe funkcje itp. Jak nie chcesz się bawić wybierz wersję stabilną. Przy zmianie z stable na weekly potrzebny jest full wipe. GPay działa po wykonaniu kilku kroków (poradnik jest na forum w dziale Tutoriale). Z L1 nie pomogę bo mam MI9 w nim L1 było, ale od kilku miesięcy spadło niestety do L3.
 21. chrzonas

  MIUI 9.12.12

  Ja w Netflixie nie zauważyłem problemów, ale w aplikacji YouTube (na oryginalnej i na YT Vanced) jest ten problem z czarnym obrazem.
 22. Mam wersję pro tych słuchawek i normalnie rozłączają się na MIUI11.