Jump to content

77kylo

Użytkownicy
 • Posts

  109
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

77kylo's Achievements

Explorer

Explorer (4/14)

 • Dedicated Rare
 • Reacting Well Rare
 • Conversation Starter Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare

Recent Badges

5

Reputation

 1. NIe mogę odblokować bootloadera.Podpinam telefon w trybie fastboot ,łączy sie lecą procenty i na koniec nie można bo mi status unlock problem. W ustawieniach programisty zaznaczone odblokowanie bootloadera ,w statusie dodaje konto i uzyskuje potwierdzenie dodania. I nadal problem.Co robię zle,to nie pierwszy raz odblokowuje xiaomi.
 2. Witam Jestem posiadaczem xiaomi 12 model 2201123G. Niestety tydzień temu telefon wypadł mi z kieszeni i pękła szybka.Na całe szczęście wszystko działa poprawnie tzn dotyk,kolory itp. Wiem,że taka wymiana nie jest tania jednak zależy mi na oryginalnych częściach i sprawdzonym serwisancie.Zależy mi proszę o pomoc.
 3. Jak w temacie. Mam kilka filmików z wakacji nagranych samsungiem galaxy s20 ultra. Przeniosłem je na mojego xiaomi note 9pro i niestety nie działają. Wyskakuje info nie można odtworzyc tego pliku na tym urządzeniu. Muszę je skonwertować ?Jak tak to jakis dobry knwerter to...
 4. Nie mogę odtworzyć plików wideo z samsunga. Czyli kupić ? nie mam jak porównać i się zastanawiam
 5. Mam xiaomi redmi note 9 pro + 5g. Czy warto zamienić na xiaomi 12? Najważniejszy jest aparat,teraz mam 108mpx
 6. A tyle tego szukałem.dzięki zrobione
 7. Mam problem od którejś z koleij aktualizacji.Mianowicie chodzi mi ,że foldery ze zdjęciami nie są w kolejności alfabetycznej.Bardzo to utrudnia tym bardziej,że mam 160 folderów.Jak to ustawić tym bardziej,że kiedyś tak było.
 8. Pobrałem jeszcze raz i poszło.Chyba zle pobrało się za pierwszym razem.
 9. Xiaomi redmi note 9 pro nie da się zainstalować wyskakuje błąd
 10. Jakie zmiany w galerii,bo nic nie widzę?
 11. Aplikacje bankową mi zamyka.odinstalowac?
 12. Wyskakuje mi nowsza wersja oprogramowania w telefonie ale nie ma jej jeszcze do pobrania na forum.Gdzie można znalezc.
 13. Aparat robi mi zdjęcia w formacie MVIMG.Jak to zmienić zeby zapisywał w jpeg?Jak przekonwertowac istniejące juz pliki?
 14. zezwoliłem i nadal ni zmienia
×
×
 • Create New...