Jump to content

QBAQ

Użytkownicy
 • Content Count

  923
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

QBAQ last won the day on January 30 2020

QBAQ had the most liked content!

Community Reputation

253 Excellent

About QBAQ

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 9

Recent Profile Visitors

1,269 profile views
 1. @ad2222co jest nietypowego w tej konfiguracji? Masz Mi9 to masz Mi9. Instalowałeś na poprzednią wersję, czy jak? Więcej szczegółów. Generalnie Full Wipe w TWRP z reguły pomaga. (No i najnowsze TWRP koniecznie)
 2. @mdagajew to fakt, po instalacji tej wersji było kłopotliwe zachowanie telefonu na początku; kilka samoczynnych restartów, długie ładowanie zawartości pulpitu, otwieranie aplikacji nie reagowało. Po kilku resetach wszystko się ustabilizowało i jest względnie OK.
 3. Podobno działa ale bardzo klatkuje niektóre animacje - np. cały ekran blokady. Nie działają też czytniki linii papilarnych pod ekranem.
 4. Hm... czy konieczny jest Full Wipe przy przejściu z V12.0.6.0. na Mi9? Wrzuciłem to Weekly i telefon wpadł w bootlopa, wraca do TWRP.
 5. @Orjon ten, w sensie grubości czcionki. @PurpleHaze zdaje się, pisał w swoim poście o tym w kontekście Mi9T, a ja nadmieniłem że problem z czcionką też występuje na Mi10Lite5G w ostatniej Stabilnej odsłonie na dany model (tak, wiem nie ten wątek ale skoro coś takiego się dzieje to mniemam że ciągnie się to od Chińskich wydań etc. Ten problem objawia się np. tym, że teksty wytłuszczone w aplikacjach jak Messenger przy nieodczytanych wiadomościach nie są na tyle pogrubione by zauważyć ten fakt)
 6. Na wszystkich modelach jest ten problem z grubością czcionki? Pytam, bo jestem na Stable (Mi9) i zastanawiam się nad instalacją, a abstrahując na Mi10Lite5G w ostatniej wersji Stable też jest kłopot z grubością czcionki.
 7. Widzę, że plik był dodany ponownie dzisiaj. Czy to oznacza, że poszedł reupload z poprawkami?
 8. Jako że nikt nie wspomina to informuję, że wyszła już wersja 12.0.6 i jest do pobrania w dziale download - wątek pewnie pojawi się jak już wszyscy wytoczą się spod świątecznych stołów
 9. Cześć, wszedłem w posiadanie Mi10 Lite 5G, bootloader odblokowany, TWRP ( 3.4.0-14 mauronofrio) weszło, format data etc. zrobione, natomiast nijak nie mogę wrzucić pliku .zip z ROMem do pamięci urządzenia. Komputer widzi urządzenie i pamięć wewnętrzną. Kopiuję plik, komp chwilę myśli i na tym koniec. - Montuję; system, data, cache MTP przez TWRP, - Próbowałem różne porty USB w komputerze, kable także. Widzę, że na forum są użytkownicy posiadający ten model i wgrane już xiaomi.eu. Jakieś rady? Edit: pomogło przez OTG z pendrive.
 10. Cześć! Z różnych źródeł można było wyczytać informacje, że Xiaomi pracuje nad autorskim rozwiązaniem jakim jest Xiaomi Device Control, czyli odpowiednik Windowsowej aplikacji "Twój telefon" (która swoją drogą u mnie z Mi9 nie działa w ogóle). A nawet więcej niż to! Jak wiadomo Xiaomi już dawno całkowicie olało własne PC Suite, a aplikacje wszelkiej maści AirDroid'ów mnie drażnią, przekopywanie katalogów eksploratorem Windowsa bywa uciążliwe gdy szuka się konkretnych plików... Pytanie czy wiadomo coś więcej o dostępności tej aplikacji na nasze urządzenia? Jedyne info jakie znal
 11. Ten cały GCam to shit całkowity.. przynajmniej w wydaniu dla Mi9. Nie spotkałem się z długim naświetlaniem w GCam'ie.
 12. @antykat potwierdzam. Nie da się zmienić motywu "Ekran zawsze włączony". Można sobie pobrać dowolny i ustawić, ale już przestawić też nie. Skopane.
 13. @Gzubik częściowego zrzutu nie ma, dźwięki dla poszczególnych aplikacji (chyba) są...
×
×
 • Create New...