QBAQ

Użytkownicy
 • Content Count

  911
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

QBAQ last won the day on January 30

QBAQ had the most liked content!

Community Reputation

252 Excellent

1 Follower

About QBAQ

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 9

Recent Profile Visitors

1,204 profile views
 1. @antykat potwierdzam. Nie da się zmienić motywu "Ekran zawsze włączony". Można sobie pobrać dowolny i ustawić, ale już przestawić też nie. Skopane.
 2. @Gzubik częściowego zrzutu nie ma, dźwięki dla poszczególnych aplikacji (chyba) są...
 3. @lubowitz tutaj masz https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv12/xiaomi.eu_multi_MI9_V12.0.4.0.QFACNXM_v12-10.zip/download
 4. Zdaje się że będzie reupload, bo z serwera zniknęło ostatnie wydanie...
 5. @lubowitz spróbuj przeinstalować android auto najlepiej na starsze wydanie. Android Auto - apkmirror.com – tutaj masz pełne repozytorium wydań. Tak jak pisałem w innym dziale. U mnie na tym wydaniu nie ma problemów zgłaszanych powyżej z odciskiem palca - działa jak działał, natomiast odtwarzanie filmów w Galerii "szarpie", w aplikacji MiVideo odtwarza bez zarzutów. (Przechodziłem z poprzedniego Stable)
 6. Pierwszym zauważonym problemem na wydaniu 12.0.4 jest "szarpiące" wyświetlanie nagranych filmów w Galerii - nie ma miejsca przy odtwarzaniu w MiVideo. W razie innych znalezionych problemów będę edytował tego posta*
 7. @antykat tego z pewnością się nie dowiesz na tym forum. Na żadnym innym zapewne też, pisał o tym @Orjon, że ekipa też zazwyczaj nie zna Changeloga.
 8. Maksymalnemu kopiowaniu interfejsu iOS. Czego nie rozumiesz?
 9. @Orjon wiesz może jak ogarnąć na ostatnim Stable w Mi9 zaszyfrowane pliki w Menadżerze Plików? Miałem tam kilka plików, które teraz widzę jako ciąg znaków bez rozszerzenia, "przywrócenie zaszyfrowanych plików" nic nie daje.
 10. @antykat SafetyNet u mnie przeszedł dopiero z modułem Magiska pod nazwą GPay SQLite Fix (v2.0 z forum XDA - tutaj link). Ogólnie jest w porządku, chociaż ostatnie dwa dni mam dziwny drenaż baterii, chociaż nie przesądzam skoro jak dotąd było względnie OK. Tryb ciemny działa w większości aplikacji dobrze. Historia wiadomości (SMS) u mnie jest widoczna cała, chociaż wkurza mnie że część wiadomości jest na niebieskim a część na zielonym tle. No i sporo ikon spoza MIUI nie jest "dostosowane", nie wiem czy ogarnęli to już w wersjach rozwojowych. Orjon coś pisał, że temat jest znany i w przyszłości będzie poprawione. Ogólnie jest OK, ale też z butów nie wyrywa.
 11. @color1 to nie ten wątek, ale... skoro masz aktualizację aplikacji od Xiaomi w Sklepie Play to chyba logiczne, że jest to aplikacja "oddzielna" od romu, więc można śmiało aktualizować. Co do aplikacji 'Pogoda', to teraz już ciężko powiedzieć skoro mówisz o MIUI 11 a mamy już 12, natomiast sama apka od Pogody w obecnym wydaniu ROMu ma numerek 12.2.2.1 i nie widzę w niej jakichś niedociągnięć. Co do innych, to tak jak pisałem; apkmirror. Ale wówczas trzeba odpowiednią komendą w terminalu odblokować opcję aktualizacji aplikacji - w innym wypadku instalator nie zainstaluje aplikacji, wyskoczy monit o braku kompatybilności.