QBAQ

Użytkownicy
 • Content Count

  679
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

QBAQ last won the day on November 12

QBAQ had the most liked content!

Community Reputation

198 Excellent

About QBAQ

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 9

Recent Profile Visitors

891 profile views
 1. QBAQ

  MIUI 9.11.7

  @mrosi Ja bym usunął data/data/com.google.android.gms i wszelkie dane Google Pay, a ponadto polecam moduł SafetyPatch w Magisk - u mnie dopiero to ostatnie pomogło i hulają płatności bez problemu.
 2. QBAQ

  MIUI 9.11.7

  @mrosi safetyNet przechodzi?
 3. QBAQ

  MIUI 9.11.7

  Potwierdzam info od @mrosi
 4. QBAQ

  MIUI 9.11.7

  Post dla potomnych. Przykład kolegi @jjarik pokazuje jak łatwo samemu narobić czasem niepotrzebnego zamieszania. Okazuje się bowiem, że wgrał on sobie aktualizację na nieodszyfrowaną pamięć w TWRP, które zapytało kolegę o PIN - podał błędny - więc pamięć się nie odszyfrowała, ale kolega stwierdził że nic to i popchnął to dalej. Późniejsza kaskada kłopotów może mieć i prawdopodobnie miała swoje źródło właśnie w tym... W kontekście samego wydania 9.11.7 na Mi9 w stockowej przeglądarce menu kontekstowe u dołu ekranu nieco za duże (np gdy przytrzymuję na obrazku by zapisać, lub skopiować URL), plus gdy np. zapisuję jakąś stronę na pulpit wyskakuje monit w języku krzaczastym, gdzie - zgaduję - jest info w stylu "Strona dodana do pulpitu".
 5. QBAQ

  MIUI 9.11.7

  @simcold Gość ma Mi9T z tego co widzę w profilu. @jjarik ja bym z poziomu obecnego TWRP zrobił Wipe -> Format data, potem z tego samego TWRP wrzucił nowe na partycję recovery (plik .img) a później już normalnie instalka ROMu xiaomi.eu. Tutaj masz recovery dla davinci.
 6. QBAQ

  MIUI 9.11.7

  @jjarik dlaczego nie korzystasz z TWRP od mauronfrio z xda? Na Twoim miejscu już przestałbym się w ogóle babrać przy takich mecyjach, zasiadł raz a porządnie i wyzerował totalnie telefon, wgrał wszystko od nowa bo szkoda nerwów. Z każdym kolejnym updatem można się spodziewać jeszcze większego bajzlu.
 7. QBAQ

  MIUI 9.11.7

  @jjarik nie wiem na ile może Ci to pomóc, ale ja kiedyś mając problem z jakąś funkcją AOD wyczyściłem Dane "ustawień" i o dziwo pomogło. Widzę że na grubo coś z SMS się porąbało w Xiaomi, bo wszędzie ktoś coś trąbi o problemach tak tu jak i na globalu.
 8. QBAQ

  MIUI 9.11.7

  @jjarik wyczyść dane SMS (aplikacji) lub/i zainstaluj z apkmirror od Xiaomi aplikacje do SMS
 9. QBAQ

  MIUI 9.11.7

  @jjarik Ustawienia - Aplikacje - Systemowe - SMS - "Ucinaj ogonki i emotki"
 10. QBAQ

  MIUI 9.11.7

  @jjarik Skądże. Wybacz, może napisz gdzie szukałeś takich ustawień? Będę mógł pomóc z czystym sumieniem jeśli się okaże że przynajmniej naprawdę szukałeś ustawień lub odpowiedzi gdzieś na forum (bo taka jest na 100%). __ Teraz ja mam pytanko, czy to wina FB czy nasze kochane MIUI wyświetla białe powiadomienia pomimo czarnego motywu?
 11. QBAQ

  MIUI 9.11.7

  @jjarik w ustawieniach kompasu
 12. QBAQ

  MIUI 9.10.31

  com.miui.gallery2.2.15 @XYZ
 13. QBAQ

  MIUI 9.10.31

  Dlaczego tak mi rozwala podpisy aplikacji do dwóch linii w szufladzie aplikacji?