Jump to content

QBAQ

Użytkownicy
 • Posts

  988
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

QBAQ last won the day on January 5

QBAQ had the most liked content!

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi 12

Recent Profile Visitors

1,802 profile views

QBAQ's Achievements

Contributor

Contributor (5/14)

 • Conversation Starter Rare
 • Reacting Well Rare
 • Very Popular Rare
 • Posting Machine Rare
 • Collaborator Rare

Recent Badges

268

Reputation

 1. @brawo to jest forum, tu się zgłasza problemy związane z ROMem. Służy to także twórcom oprogramowania. Bez odbioru. Z tego co widzę na forum xiaomi.eu problem z Wifi jest szerszy, bo przykładowo apka taka jak WifiMonitor też pokazuje niestworzone rzeczy. ____ Edit: Rozwiązaniem okazuje się zmiana ustawień prywatności w ustawieniach prywatności/dostęp do przybliżonej lokalizacji.
 2. Rozumiem, że TY już go uświadomiłeś więc zakładam że skoro członek zespołu to robi to już bardziej uświadomić się go nie da Czekam(y) na szybką poprawkę, bo jest to jednak nieco uciążliwe.
 3. Ewidentnie jest coś skopane w ROMie. Dziś próbowałem dodać odkurzacz Xiaomi Mi Vaccum i sytuacja jest analogiczna jak w przypadku kamery. Łączenie z Hotspotem odkurzacza i d*pa. Mija Action 4K Camera analogicznie. Zero reakcji. Myślę, że temat do priorytetowego łatania. Na iPhonie wszystko działa i łączy się bezproblemowo, na Xiaomi Redmi z ROMem Global także bez problemów. @Kacper Skrzypek
 4. @Kacper Skrzypek żadnych sklonowanych aplikacji u mnie. Wysłałem Ci loga w prywatnej wiadomości
 5. @Kacper Skrzypek w nawiązaniu do wątku z poprzedniego wydania odnośnie kłopotów z łączeniem z HotSpotem Wi-Fi, mam nadzieję że o to chodziło i coś uda się zdziałać. logcat_01-04-2023_11-15-12.txt
 6. Wyszła nowa wersja stabilna 14.0.3.0, ale problem nadal u mnie występuje...
 7. Chyba nadal jest problem z siatką pulpitu (5x6). Poza tym, to podziwiam Xiaomi że w ich rozumieniu odchudzanie MIUI to dodawanie kotków i piesków w ramach widżetów... serio... P.S. nadal problem z połączeniem z Hotspotem rejestratora samochodowego.
 8. Sorry, że post pod postem ale zauważyłem pewien problem. Chodzi o połączenie telefonu z hotspotem kamery samochodowej (70mai). Telefon łączy się z hotspotem ale w aplikacji nie może się z nim połączyć (wykrywa jako Unknown_SSID). Sprawdzałem działanie aplikacji/kamery na innych telefonach (iOS, Samsung) i działa bez problemów.
 9. Z pierwszych zauważonych rzeczy, to: ponownie "przesunięta" ku górze siatka AppDrawera (korzystam z układu 5x6) i jakieś pierdy typu brak informacji o pamięci RAM po zamknięciu wszystkich aplikacji w tle. Wesołych 🌲
 10. Skoro wyłącznie w wersji fastboot, to dlaczego pojawia się OTA? @Kacper Skrzypek czy wgranie update stable via fastboot nie narusza TWRP? Kiedy można się spodziewać ponownie paczek pod TWRP?
 11. Taka ciekawostka jak ktoś chce żeby mu po chińsku odczytało skan z aplikacji "Skaner" to trzeba kliknąć "Odczytaj".
 12. @simcold zależy od układu siatki pulpitu; jeśli szerokość siatki masz większą niż 4 wówczas jest tak szeroko jak u @Muzyk. Stąd u Ciebie "bez zmian".
×
×
 • Create New...