QBAQ

Użytkownicy
 • Content Count

  773
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

QBAQ last won the day on January 4

QBAQ had the most liked content!

Community Reputation

221 Excellent

About QBAQ

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 9

Recent Profile Visitors

975 profile views
 1. QBAQ

  MIUI 20.1.16

  @simcold spróbowałem, ale efekt żaden. Tzn. nie wierzę, że masz czcionki dokładnie takie jak przed wprowadzeniem jakichś zmian w MIUI. Widać szczególnie po FB, gdzie wszelkie hasztagi, oznaczenia były zawsze ewidentnie wytłuszczoną czcionką a teraz różnica jest praktycznie żadna.
 2. QBAQ

  MIUI 20.1.16

  Na Mi9 czcionki nadal "jakieś takie"
 3. QBAQ

  MIUI 20.1.16

  @Test współczuję, bo raz miałem dokładnie tą samą sytuację (ok. 4 mc temu) też na Mi9, przy czym robiłem update w pracy i pomyślałem, że może przez przypadek coś stuknęłem w TWRP. Nie robisz sobie zwyczajnych kopii zapasowej w MIUI? U mnie wówczas wystarczyło przywrócić kopię zapasową na szczęście i miałem stan sprzed dwóch dni, bo ustawiłem auto co środę...
 4. QBAQ

  MIUI 20.1.16

  Dwie zmiany w stosunku do poprzedniego wydania: - możliwość wyłączenia gestu uruchamiania 'Asystenta Google' (czekamy aż Chińczyki wpadną na abstrakcyjny pomysł możliwości uruchamiania go poprzez dedykowany do tego klawisz) czyli jest postęp - końcówka zmieniła się z cyfry 9 na 16.
 5. QBAQ

  MIUI 20.1.9

  @MarioWRC emulacja zakupów = złodziejstwo. Dobrze że nie ogarnia i niech się już nigdy nie ogarnie. Pozdrawiam. Sorry za off. P.S. 20.1.16 już dostępne: https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-WEEKLY-RELEASES/20.1.16/ https://androidfilehost.com/?w=files&flid=304279
 6. QBAQ

  MIUI 20.1.9

  @dzidexx zaawansowane ustawienia kolorów jest niedostępna, więc w zasadzie pisanie o tym jest nieadekwatne. @MarioWRC myślę, że wspieranie złodziejstwa na forum nie powinno być wspierane.
 7. QBAQ

  MIUI 20.1.9

  Jakiś komunikat w GPay? ........NFC masz włączone?
 8. QBAQ

  MIUI 20.1.9

  @M.Python strzelam że to wina TWRP, które zdaje się, jest niedopracowane jeszcze. Kilka postów wcześniej wspominałem o nieco innej sytuacji, ale finalnie też kończyło się na trybie Fastboot i podobnie jak u Ciebie flash ROMu i wgranie innego TWRP okazało się remedium.
 9. QBAQ

  MIUI 20.1.9

  Heh... miło. Zrobiłem tak i telefon wybija do Fastboot'a Edit: musiałem wgrać od nowa 20.1.9, powtórzyłem i ponownie fastboot. Przy kolejnej próbie wgrałem TWRP 3.3.1-52 i poszło bez gadania... Daremny trud. W kolejnej odsłonie i tak będzie w paczce, więc...
 10. QBAQ

  MIUI 20.1.9

  @Orjon czy jest jakaś opcja, żeby zdekompilować aplikacje MiDoc (dokumenty .doc, .pdf) od systemu? Za każdym razem gdy uruchamiam jakiś plik w formacie .doc, .pdf odpala się w tym badziewiu(!) które nawet nie potrafi poprawnie wyświetlić pliku, a jego usunięcie skutkuje tym że nawet w innym programie do obsługi w/w formatów nie można niczego uruchomić bo jest crash i "aplikacja MiDoc wciąż przestaje działać"? Wiem, że mogę z "otworzyć w innej aplikacji" ale jak dla mnie to zwyczajny bloatware - dopóki nie będzie to działać sensownie.
 11. QBAQ

  MIUI 20.1.9

  @Klosiak dokładnie, sprawdź w sekcji powiadomień zezwolenia dla poszczególnych aplikacji. Ja się po czasie skapnąłem że mam wyłączone liczniki dla np. Aliexpress...
 12. QBAQ

  MIUI 20.1.9

  Na Mi9 aplikacja kontaktów zachowuje się dziwnie, np. w trakcie przewijania "literki" po prawej stronie zawieszają się w danej pozycji mimo że nadal przewijam kontakty... lub przewijają z opóźnieniem.
 13. QBAQ

  MIUI 20.1.9

  @Pitors szara belka nadal ma się dobrze, jedynie ta "grubość czcionek" jest "inna" ale to chyba dotyczy wszystkich modeli.
 14. QBAQ

  MIUI 20.1.9

  Zgadza się, coś porobili. Ktoś też pisał że podmiana czcionek nie bangla