gasie

Użytkownicy
 • Content Count

  151
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

24 Excellent

About gasie

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi9 6/128

Recent Profile Visitors

692 profile views
 1. Ja przeszedłem z weekly. Póki co wszystko działa... stabilnie Łącznie z asystentem.
 2. A co z 9.11.28? Działa czy dziwnym trafem przestało?
 3. Dziwne. Ale fakt że teraz działa. Tak dziwne że sami developerzy nie wiedzieli o co kaman. UPDATE: Nie działa. Po opowiedzeniu historii przestał reagować jak zwykle. Ale działał trochę dłużej niż poprzednio.
 4. Kilka osób potwierdziło że na wczorajszym 9.11.28 dla Mi9 problem z "OK Google" zniknął. Nam pozostaje nadzieja, że kolejne stable też będzie w porządku
 5. U mnie też po pobraniu asystenta ze sklepu i reedukacji dalej to samo. @lukkop91, jak poprosisz asystenta "opowiedz historię" to po tym jak się wyprodukuje to dalej reaguje czy robi się głuchy?
 6. gasie

  MIUI 9.11.21

  Sprawdź jeśli możesz czy "OK Google" naprawili, bo zero informacji na ten temat.
 7. gasie

  MIUI 9.11.21

  Na Mi9 czujniki działają bez zarzutu. Problemy pojawiają się u tych, którzy flaszują bezpośrednio (dirty) różne romy bez czyszczenia danych. Gdzieś jest opisany sposób naprawy (flaszowanie partycji persist.img) ale ten wątek nie jest od tego.
 8. No tak, tylko że developerzy xiaomi.eu nie potrafią tego "zreprodukować" a część userów twierdzi, że u nich asystent działa Chyba tylko przez chwilę... Tak czy inaczej mam prośbę - ubij apkę google i sprawdź jak asystent zareaguje na pytania wymagające krótkich odpowiedzi (typu która jest godzina) i dłuższych (np. ile masz lat gdzie usiłuje opowiedzieć "dowcipną" historyjkę). U mnie się wiesza zaraz po wygłoszeniu dłuższej kwestii. Chodzi o to, by to było powtarzalne - może wtedy potraktują tego buga poważnie.
 9. A działa ci OK Google? Np. jak się spytasz "ile masz lat" - po udzieleniu odpowiedzi dalej reaguje czy wisi?
 10. Nie wiem czy beta, pliki udostępnili Grecy ciesząc się z ichniejszych znaczków w alfabecie. Po wgraniu przez N&F i ponownym połączeniu do (niezmodzonego) Amazfita firmware na razie wraca do poprzedniej wersji 1.3.4.19, ale nowy font v11 zostaje z polskimi znakami. Tu są pliki: https://bit.ly/2WhL6I3
 11. U mnie asystent działa, ale musiałem na nowo go nauczyć modelu głosu.
 12. Z którym? Ja mam patcha do Google Pay (działa), Moje ING Mobile jest schowane (hide) a i tak mastercard nie pójdzie bo apka zgłasza brak nfc/androida 4.4. Safety net passed.