Jump to content

gasie

Użytkownicy
 • Posts

  188
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi9 6/128

Recent Profile Visitors

1,283 profile views

gasie's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

26

Reputation

 1. Musi być skoro działają inne fony spoza oficjalnej. Z Xiaomi są na niej modele z preinstalowanym dialerem i wiadomościami od gugla czyli wszystkie nowsze od Mi9.
 2. Owszem. Na Mi9 w Play RCS nie zadziała póki co. Widocznie nie mają go nawet na nieoficjalnej liście.
 3. Dokładnie tak zrobiłem. Czat z play, włączenie usługi, instalacja apek, program beta... I nic. Nawet tricki z activity launcherem i "set RCS flags". I nic. Masz Mi9?
 4. Skoro na EEA u ciebie w Orange działało, a u mnie w Play nie, to różnica jest tylko w operatorze. Dziwne to, bo Play wspiera RCS na telefonach spoza oficjalnej listy, np. na Mi9TPro u mojego dziecka czat działa. Jeszcze tylko sprecyzowanie - u mnie "nie działa" znaczy, że nie ma w ogóle możliwości włączenia usługi (komunikat o braku wsparcia) a u ciebie "nie poszło" znaczy, że nie przechodzi weryfikacji numeru, tak?
 5. @witek_77, zanim się przesiadłeś na xiaomi.eu miałeś EEA - na tym sofcie doinstalowałeś tylko wiadomości google i poszło od strzału tak? Bez carrier services?
 6. U mnie nawet nie ma co ruszyć: Nie wiem czy to kwestia operatora (play vs orange) czy softu (eea vs eu). Play (konsultanci) generalnie coś ściemnia, bo podobno mi włączyli usługę RCS - i nie mam, a reszta rodziny ma na innych xiaomi usługę bez specjalnej aktywacji u tego operatora. A masz w ogóle w aplikacjach systemowych usługi operatora (carrier services)?
 7. Wow! Którą masz wersję wiadomości Google? Doinstalowałeś carrier services?
 8. Wiadomości i usług operatora. Dodam jeszcze że triki z zastosowaniem Activity Launchera nie działają.
 9. Czy komuś z was udało się uruchomić na Mi9 czat RCS? U mnie po zainstalowaniu googlowskich wiadomości i usług operatora zgłasza, że operator (Play) nie obsługuje tej funkcji. Tyle że np. na Mi9 Lite RCS w Play bangla. Próbowałem różnych sztuczek typu czyszczenie danych aplikacji, starsze wersje, ale nic to nie dało.
 10. Ja mam ee. Przyjrzałem się dokładnie, revolut, ing, gpay, mobywatel i generalnie odblokowanie tel odciskiem palca działa błyskawicznie. Żadnych problemów.
 11. U mnie żadna apka wymagająca odcisku palca nie stwarza problemów.
 12. I dalej jest limit wyświetlanych smsów, to na pewno jest błąd a nie ficzur?
×
×
 • Create New...