gasie

Użytkownicy
 • Content Count

  120
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

23 Excellent

About gasie

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi9 6/128

Recent Profile Visitors

602 profile views
 1. Ten nowy Amazfit 3.4.1 z linka u mnie wykrzacza się gdy wchodzę na ćwiczenia/treningi. Chyba w chwili gdy ma pobrać mapę.
 2. Nigdy nie miałem do czynienia z pomiarem pulsu z nadgarstka bądź ramienia, który byłby dokładny tak, jak opaska na klatę. Nawet Scosche potrafi mocno świrować. Taki "urok" tej technologii.
 3. Ten zegarek ma jedną niezaprzeczalną zaletę. Wygląda naprawdę dobrze, jakość wykonania, styl. Z porządnym paskiem spokojnie do garnituru można założyć. Nawet Fenix od garmina tak dobrze się nie prezenci. O innych plastikowych kwadratowych g... nie wspominając... Podstawowe funkcje działają poprawnie i tyle. GPS czeka na poprawkę firmware, u mnie na szczęście fixa łapie tylko dokładność nie jest na poziomie choćby garmina.
 4. Jest też Stable China V10.2.33.0.PFACNXM dla Mi9. Rozumiem że to wina chińczyków że nie będzie wersji xiaomi.eu?
 5. gasie

  MIUI 9.8.8

  Dokładnie. Czekamy na chińczyków Winni są chińczycy bo nie wypuścili 10.3... A kto zdecydował, że przestaje robić poprawki na 10.2 mimo, że takie modele Xiaomi jak flagowiec Mi9 dalej pozostały na tej wersji MIUI? I co my mamy robić? Pisać do chińczyków żeby wreszcie zrobili 10.3 dla Mi9 bo xiaomi.eu przestało suportować 10.2? Najgorsze w tym wszystkim jest to, że każda, nawet subtelna próba zwrócenia uwagi deweloperom eu że decyzja o zlewce 10.2 trochę przedwczesna była i pozostawiła Mi9 bez aktualizacji kończy się na ogólnym forum opier...aniem, że jak w ogóle można zwracać uwagę, skoro ktoś robi dla innych za darmo. No jak ktoś śmie się odzywać... Zdesperowani właściciele Mi9 co chwilę tam piszą - co się stało, że ostatni stabilny soft dla Mi9 jest z marca? A deweloperzy udają, że nie widzą problemu. Serio o to wam chodziło?
 6. gasie

  MIUI 9.8.8

  Akurat teraz jest fatalny moment dla Mi9 w kontekście xiaomi.eu. Wersja stabilna utknęła w marcu(!) bo nasi deweloperzy olali miui10.2 i nie wypuszczają kolejnych poprawek mimo że chińczycy to robią. Każda próba wskazania problemu i skutków takiej decyzji kończy się ochrzanem i zwalaniem winy na chinoli. Z drugiej strony wersja weekly dopiero co weszła w Androida Q. To wczesny etap testów, w sam raz dla królików doświadczalnych.
 7. Naładować do 100 procent, a potem nie resetować opaski i nie odparowywać
 8. Tak to właśnie działa. Po zakończeniu treningu wszystko synchronizuje się z MiFitem na telefonie. Próba wejścia fo MiFit w czasie treningu nawet kończy się ostrzeżeniem, że trening własnie trwa.
 9. Jest MiFit 4.0.7 ale chińskiej opaski z NFC mi nie zaktualizowało.
 10. @Orjon, widzę że masz info z pierwszej ręki. Powiedz o co kaman z Mi9 i zatrzymaniem rozwoju China Stable na 10.2? Z tego powodu ostatnia wersja stable xiaomi.eu jest z marca br. - co jest mocno dziwaczne w przypadku jak by nie było flagowca. Na dodatek jest mowa o tym, że Mi9 wchodzi w testy Androida Q. Tylko co w związku z tym, czy china stable 10.3/4/5 dla Mi9 nie będzie? Wiem, że xiaomi.eu nie aktualizuje już wersji stable MIUI 10.2 bo dawno przeszli na 10.3 i teraz 10.4. I że właściciele Mi9 mogą mieć pretensje do chińczyków Szkoda jednak, że flagowiec i jego właściciele wychodzą na tej polityce jak... z przestarzałą wersją softu, bugami poprawionymi dawno w innych fonach i mocno nieaktualnymi zabezpieczeniami.
 11. U mnie działa bez problemu. Wybierasz aktywność (np. bieganie) i pokazuje się mapka, a w jej prawym górnym rogu kółko zębate. W to kółko naduszasz
 12. W MiFit - "wstrzymaj automatycznie"
 13. Chodzi o to, że konkretne alarmy (godziny) trzeba sobie ustawić w mifit. Potem można w mibandzie aktywować i dezaktywować je niezależnie od telefonu.
 14. Taki (pro)tip: Jeżeli dane dot. spalonych kalorii są rozbieżne np. prosto z opaski, z jednej apki i z innej, to należy wybrać te mniejsze wartości i ich się trzymać. Będzie to miało sens ze względu na cel całej zabawy w liczenie i kontrolowanie kalorii zarówno przyjmowanych jak i wydatkowanych. Przy założeniu że określona aktywność zużywa mniej kcal trzeba będzie po prostu być bardziej aktywnym. Prawdopodobieństwo osiągnięcia celu wtedy wzrasta, czyż nie?