Jump to content

michalm83

Użytkownicy
 • Content Count

  312
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

michalm83 last won the day on September 6 2019

michalm83 had the most liked content!

Community Reputation

31 Excellent

About michalm83

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  RN2/3/4/5/7MI9/POCO

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam ten ROM od jakiegoś czasu i jest OK. Jakieś tam małe błędy są ale da się korzystać
 2. Ale mi chodzi dokładnie o Gpay. Mam revoluta a ta aplikacja nie ma funkcji płacenia jak np.ipko. Nic zaryzykuję i w wolnej chwili zainstaluje najnowsze miuieu
 3. @jacekgothic źle się wyraziłem . Miałem na myśli czy działa Gpay.
 4. Jak możesz to sprawdź te płatność czy działają. Ostatnio niestety trzeba było robić ROOTa
 5. Problemy z ryśkiem to prawdopodobnie wina niedostosowania aplikacji do Androida 11
 6. Można. Archiwalne wersję są dostępne w internecie
 7. @jacekgothic niestety na miui.eu płatności działają dopiero po zrotowaniu. Dodatkowo nie wiadomo ile to podziała. U mnie root wywala też możliwość odblokowania aplikacji bankowej odciskiem. Korzystalem z miui.eu od modelu REDMI Note 2 ale teraz za dużo cyrku żeby to instalować. @lary504 a jak z deszyfracją TWRP?
 8. Po dwóch tygodniach z najnowszym romem Indonezja mogę stwierdzić jedno że Xiaomi mnie nie zawiodło. Czyli jedne bugie zniknęły drugie się pojawiły. Podczas transmisji danych pojawia się komunikat że dana sieć nie ma połączenia z internetem. Mimo że sieć jest i aplikacje łączą się z internetem. Wcześniej tego nie było. gdy ekran jest zablokowany i podgłaśniam dźwięk to z lewej strony pojawia się nutka a z prawej strony brak suwaka od poziomu głośności. Na szczęście nie popsuli nic jeśli chodzi o drenaż baterii trzyma tak jak wcześniej. chodź szybkie ładowanie działa u mnie dopiero po restarci
 9. Przecież pisałem że nie trzeba przyciskać przycisku . Czujnik jest aktywny cały czas . Zasada działania taka sama jak tego z tyłu.
 10. Ja dodałem 4 odciski kciuka obracając telefon co 90° i jakoś działa. Choć do precyzji tego umieszczonego z tyłu jeszcze daleko.
 11. Nie trzeba przyciskać przycisku odblokowania . Czytnik jest cały czas aktywny. A na AOD można wyświetlić jego ikonę.
 12. To jest apka od Xiaomi ale z romu Indonezja czyli to sami co w miui.eu
 13. Kilak osób ma oficjalny ROM Indonezja i tam są apki od Xiaomi.
 14. Miałem mi9 to ludzie mi pisali że po dwa dni im trzyma a ja ładowałem 3 razy dziennie . Widocznie trafiam na jakieś wybrakowane modele . Pisząc wyżej nie napisałem i mrugnięciu pełna jasnością przy blokowaniu telefonu i o tym że automatyczna jasność działa jak chce. Ale o tym pisałem nie raz i się przyzwyczaiłem. Do w/w błędów już się przyzwyczaiłem. Miała być zmiana na S20FE ale czar prysł po tym jak miałem okazję go chwilę używać.
×
×
 • Create New...