Skocz do zawartości

Czas czuwania, SOT na baterii.


olutus

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka pojemność baterii pokazuje Wam accubattery? U mnie jest 3030 na 3300..

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka


Nie sugerowałbym się tym, mnie na różnych smartfonach różnie odczytywało, pamiętam, jak na OnePlus 6 przy baterii 3300 miałem odczyt, że bateria ma 3800, raz 3100. Na Redmi Note 7 raz 3900 raz 4500.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, jarek882 napisał:

Jaka pojemność baterii pokazuje Wam accubattery? U mnie jest 3030 na 3300..

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

Ja to pragnę by przestano wciskać głupoty użytkownikom. Albo niech piszą 3500 na 3300 i będziesz myślał że jest super bateria, mimo że jest słaba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja po chwilowym zachwycie Custom ROMami dla Mi 9 wróciłem do MIUI. Aktualnie jestem na naszym 9.10.17 i powiem szczerze, że jestem pod wrażeniem spożycia baterii w spoczynku. W moim przypadku telefon więcej leży niż jest użytkowany - w ciągu 5dni użycie ekranu mam na poziomie 2-2,5 godziny.

Aktualnie spożycie baterii w spoczynku (po 4 dniach od ostatniego pełnego naładowania) u mnie wygląda następująco:

image.png.669e40830253f58a9599a9ff8278edb3.png

Na tą chwilę nie czuję potrzeby żadnych zmian. Trzymać tak dalej :mrgreen:

Edytowane przez krzygaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 3 tygodnie później...
Dnia 25.10.2019 o 08:03, krzygaj napisał:

Ja po chwilowym zachwycie Custom ROMami dla Mi 9 wróciłem do MIUI. Aktualnie jestem na naszym 9.10.17 i powiem szczerze, że jestem pod wrażeniem spożycia baterii w spoczynku. W moim przypadku telefon więcej leży niż jest użytkowany - w ciągu 5dni użycie ekranu mam na poziomie 2-2,5 godziny.

Aktualnie spożycie baterii w spoczynku (po 4 dniach od ostatniego pełnego naładowania) u mnie wygląda następująco:

image.png.669e40830253f58a9599a9ff8278edb3.png

Na tą chwilę nie czuję potrzeby żadnych zmian. Trzymać tak dalej :mrgreen:

Czy mógłbyś sprawdzić w AIDA64 ile pokazuje Ci mAh mając naładowaną baterie w 100%?
Mi pokazuje 2600 i to mnie martwi. Telefon nieużywany trochę drainuje baterię. 

Mam stable 11.0.6. 

Screenshot_2019-12-12-12-34-48-835_com.finalwire.aida64.jpg

Edytowane przez Kertukos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam,

Jak przy obecnej aktualizacji przy wersji global EU wygląda sprawa baterii? Nie używam apek typu FB, Instagram. Tylko YT, przeglądarka. Plus kilka razy w roku dłuższe wyjazdy i intensywne cykanie zdjęć. Zależy mi żeby telefon wytrzymał do końca dnia bez ładowania.

Edytowane przez banan307
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Aplikacje FB (może oprócz Whatsapp bo z tą nie mam problemu) czyli FB, Messenger, Instagram ciągle rąbią baterie bo cały czas skanują zawartość telefonu i przesyła o tym informacje na serwery FB więc się nie dziecię że wam bateria znika niewiadomo kiedy podczas korzystania z tych aplikacji. Coś za coś. Albo bateria albo cukerberg

https://www.gsmmaniak.pl/1043868/androidowcy-facebook-skanuje-wszystkie-pliki-smartfon/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Zauważyłem ostatnio jeden problem z baterią w mi 9. Gdy mam włączone WiFi i lte bateria bardzo leci szybko w dół. Gdy mam tylko włączone WiFi i wyłączone lte bateria trzyma bardzo dobrze. Screen z wyłączonego lte ciagle na WiFi. Sieć jaką posiadam to nju mobile. Miał ktoś podobnie? 1327d72fb8f218ff4054061a0b18a852.jpg

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jarek882 nie analizuję już tego po roku korzystania z mi9, ale pamiętam na początku, że nawet nie włączałem wifi w domu bo na lte dłużej mi bateria trzymała. Może faktycznie jest tu taka korelacja i jest może ona powiązana z opcją Ustawienia/wifi/dodatkowe ustawienia/Asystent wifi. Teraz już na to nie zwracam uwagi czy leci szybciej czy wolniej, ale teraz mi się skojarzyło, że jest taka opcja i może ona coś miesza skoro jest zależność wifi+lte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=29353]jarek882[/mention] nie analizuję już tego po roku korzystania z mi9, ale pamiętam na początku, że nawet nie włączałem wifi w domu bo na lte dłużej mi bateria trzymała. Może faktycznie jest tu taka korelacja i jest może ona powiązana z opcją Ustawienia/wifi/dodatkowe ustawienia/Asystent wifi. Teraz już na to nie zwracam uwagi czy leci szybciej czy wolniej, ale teraz mi się skojarzyło, że jest taka opcja i może ona coś miesza skoro jest zależność wifi+lte
Tylko ze telefon leży nie używany i bateria leci w oczach

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam czy w naszych Xiaomi jest taka opcja jak w smartphonach LG że jak jestem no w domu to automatycznie samo włącza mi się wi-fi? To działa na podstawie lokalizacji bardzo przydatna opcja której w Xiaomi nie mogę się doszukać

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...