Chelsey

Kilka pytań do posiadaczy

Recommended Posts

Z najnowszą wersją pojawił się google lens. Jednak patrząc w aparat, tam gdzie powinien być, nie ma go. Ma ktoś google lens?

Miałem i nadal mam na 8.12.27. Zaktualizuj aplikację Google w Google Play.

• Like 1

2 godziny temu, gwalberg napisał:

Z najnowszą wersją pojawił się google lens. Jednak patrząc w aparat, tam gdzie powinien być, nie ma go. Ma ktoś google lens?

To jest nas kolego dwóch....ktoś podpowie jak to uruchomić/skonfigurować ?

1 godzinę temu, marmar230 napisał:

To jest nas kolego dwóch....ktoś podpowie jak to uruchomić/skonfigurować ?

Musisz mieć zainstalowane google, miałem to odinstalowane. Po instalacji masz to w kamerze

Screenshot_2018-12-30-18-41-55-435_com.android.camera.png

Hmm,  również mam ostatnie eu.

Mam zainstalowane podstawowe aplikacje Google.

Jaka konkretnie aplikacje google masz na myśli pisząc o doinstalowaniu ?

1 godzinę temu, frrancuz napisał:

A czy ktoś łaskawy sprawdzi mi czy na najnowszym działa arcore GOOGLE? Czy doszło wsparcie dla RN5p → https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.ar.core

RN5p - whyred

Sam możesz sprawdzić >>> https://developers.google.com/ar/discover/supported-devices 
W łatwy sposób, dzięki modułom z Magisk, można z ARCore korzystać :P

Znalazłem tylko do jakichś aremoji albo wsparcia bajerów w kamerze GOOGLE. A ja bym chciał pełne. A takiego nie znalazłwm.
Podpowiesz o jakim module wspominasz?

RN5p - whyred

Niech zadziała. Moduły pozwalają odpalić pojedyncze funkcje - np, emoikonki w aparacie. Jednak inne aplikacje nie działają. Głupi metr nie chce zaskoczyć, pokemony czy wspomniana w filmiku aplikacja.

RN5p - whyred

7 godzin temu, frrancuz napisał:

Niech zadziała. Moduły pozwalają odpalić pojedyncze funkcje - np, emoikonki w aparacie. Jednak inne aplikacje nie działają. Głupi metr nie chce zaskoczyć, pokemony czy wspomniana w filmiku aplikacja.

Nie chce mi się wszystkiego sprawdzać, ale akurat w PoGO gram i AR+ działa tam bez problemu :P

Próbowałwm.
Pokemony się zawieszają a google measure wywala błąd. Nie jest mi chyba dane się tym pobawić. 55243fcd0c8682333fea8454838491d4.jpg

RN5p - whyred

Jaki model wybrałeś za pośrednictwem tego modułu? Pixel 2 działa bezbłędnie.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Pixel 2. Dokładnie taki. Wszystko 2 razy sprawdzone, zrobione jak nakazuje pismo.

Swoją droga, xiaomipolska robi z RN5p mimix2..

RN5p - whyred

95286fd927ca5d5c676d9cbc9a91d5c8.jpg

Jesteś całkowicie pewny, że wszystko dobrze ustawiłeś i dobrą wersję ARCore zainstalowałeś? Ja co prawda próbowałem tylko z PoGO, ale AR+ działa na nich bez najmniejszych problemów. Oczywiście restart telefonu przeprowadziłeś, tak? Od siebie dodam, że siedzę na RevolutionOS, nie xiaomi.eu :)

Edited by Antyhaker

Tak. Pokemon ma ar ale po aktywacji arcoore pojawia się opcja w ustawieniach ar+.
Nie działa i tyle. Opcja się pojawia, ale gra się wysypuje [jak i inne aplikacje]. Życie.

RN5p - whyred

Dnia 26.12.2018 o 17:16, ziutek11113 napisał:

Czy ktoś z was także używa flashcore i nie ma dźwięków powiadomień np gdy jest gol? 

Odpal aplikację → wejdź do ostatnich → przytrzymaj → ustawienia → powiadomienia →i tu zmień priorytet na pilne

RN5p - whyred

Dnia 1.01.2019 o 21:40, frrancuz napisał:

Odpal aplikację → wejdź do ostatnich → przytrzymaj → ustawienia → powiadomienia →i tu zmień priorytet na pilne

RN5p - whyred

Nadal nie rozumiem, mam odpalić flashcore? Gdzie do ostatnich? Możesz pokazać na screenie? 

3 godziny temu, frrancuz napisał:

Ustawienia → zarządzanie/zainstalowane na dole → znajdź aplikację → kliknij →powiadomienia

RN5p - whyred

Gdzie masz zarządzanie? Ja nie wiem w ogóle gdzie mam wejść,  mało jasno mi to tłumaczysz. Dodam że w ustawieniach w aplikacji flashcore mam zaznaczone dźwięki w powiadomieniach 

Edited by ziutek11113

W ustswieniach telefonu. Rozwiń belkę powiadomień i koło zębate. Mam stable najnowsze i wydaje mi się że nazwa opcji się zmieniła, dlatego napisałem zarządzanie/zainstalowane9100d8cfb9c2bd1615245a65ea203f68.jpg

RN5p - whyred

Na Globalu jako Zainstalowane aplikacje, ostatnio na MIUIPolska zmieniliśmy to na Zarządzanie bo tak zmieniło MIUI.

wysłane z RN5 via Tapatalk

• Like 1

26 minut temu, ziutek11113 napisał:

Gdzie masz zarządzanie? Ja nie wiem w ogóle gdzie mam wejść,  mało jasno mi to tłumaczysz. Dodam że w ustawieniach w aplikacji flashcore mam zaznaczone dźwięki w powiadomieniach 

Może jednak prościej, szybciej i bardziej intuicyjnie trafić tam taką ścieżką:

Ustawienia / Powiadomienia i pasek stanu / Powiadomienia aplikacji / ...

• Like 1

41 minut temu, Orjon napisał:

Na Globalu jako Zainstalowane aplikacje, ostatnio na MIUIPolska zmieniliśmy to na Zarządzanie bo tak zmieniło MIUI.

wysłane z RN5 via Tapatalk

No właśnie ja mam zainstalowane aplikacjie, nie mam zarządzania, dalej wybieram flashcore, ale tam mam ustawione dźwięki a dźwięków przy np golu nadal nie mam.... 

Edited by ziutek11113

Podepnę się pod temat, czy działają komuś powiadomienia z aplikacji RSO (regionalny system ostrzegania) bo u mnie kiedyś działały, teraz już nie...

Okładka

Regionalny System Ostrzegania