Jump to content

gwalberg

Użytkownicy
 • Posts

  872
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

gwalberg last won the day on June 7 2019

gwalberg had the most liked content!

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  RN9PRO

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

gwalberg's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • Reacting Well Rare
 • First Post
 • Collaborator Rare
 • Posting Machine Rare
 • Week One Done

Recent Badges

44

Reputation

 1. Uratowałem, pierwszy raz zrobiłem taki błąd
 2. Pomyliłem Twrp da się jeszcze uratować fona?
 3. Mam problem na RN9 Pro zaktualizowałem miui do 14.03 znikły mi pliki zip i tym samym nie mogę odpalić zip magiska z poziomu recovery, apk na fonie też zniknęła. Przedtem musiałem podać hasło w recovery żeby odszyfrować a teraz nie ma tej opcji. Jak kto obejść i powrócić do możliwości roota. Korzystam z NFC i z goole pay więc pewnie i tak będzie zabawa żeby ukryć roota
 4. Planuję zakup RN12 Pro tylko jeszcze nie wiem z jaką wielkością ramu, najprawdopodobniej 8GB Będę kupował na allegro ten model od tego sprzedawcy : Redmi Note 12 pro Teraz podstawowe pytanie skąd ROM? Widzę że nie ma na miuipolska w stabilnych? W rozwojowych widzę że jakieś płatne wersję się pojawiły, coś więcej na ten temat? Jakiś czas mnie tu już nie było więc nie jestem w temacie. Następne pytanie co ze zrootowaniem i ukrywaniem roota na przykład przed mobywatel czy przed google pay? Teraz mam RN9 Pro i mam roota i żadnych problemów w tych aplikacjach. Może dlatego że siedzę na starym magisku. Stuknie ktoś w klawiaturę ogarnięty i krótko mi opisze co i jak teraz zacząć z RN12 Pro?
 5. Na razie wróciłem do starszej wersji i nie ma żadnych problemów.
 6. Dziś wstyd w sklepie. próbuje zapłacić telefonem przez NFC a tu zonk brak możliwości płatności. Dobrze że sklep mam koło domu. Wyskoczyło mi info że nie mam kart przypisanych do płatności zbliżeniowych. W apk ING znikła możliwość płacenia zbliżeniowa jak i odblokowanie paluchem. Dzień prędzej zainstalowałem najnowszego magiska, przyszło mi info po odblokowaniu apk ING że telefon zrootowany i nie będzie możliwości płacenia większymi sumami, 20zł w sklepie to dla nich duża suma. W magisku najnowszym nie ma opcji ukrycia że telefon jest zrootowany. Zna ktoś jakieś rozwiązanie? Jeśli na przykład wrócę do starszej wersji to muszę odinstalować całego roota czy wystarczy tylko app?
 7. Stable EU Mam roota, myślałem że tam gdzieś jest konflikt ale zrobiłem unroot i dalej nie mogę zaktualizować.
 8. Jak bardziej logicznie? Już bardziej logicznie nie da się napisać. Nie moja wina że nie rozumiesz co piszę. Zaktualizowałem do MIUI 12.0.4 następnie w ustawieniach w "status zabezpieczeń" jest coś takiego jak "aktualizacja systemowa Google Play" i tam mam problem. Po instalacji aktualizacji systemowej Google Play po paru sekundach mi ją odinstalowuje.
 9. Po aktualizacji miui do najnowszej wersji próbuje zainstalować aktualizacje systemową od google. Najpierw mi aktualizuje, instaluje aktualizację, następnie po aktualizacji po paru sekundach telefon się restartuje i odinstalowuje aktualizację. Wie ktoś o co chodzi że się odinstalowuje ta aktualizacja?
 10. Tylko że nie wiem jaki to ma być sterownik jest ich kilka. Wszystko działa bez zarzutów, nie mogę tylko zrobić fona jako modem
 11. Gdzie można ściągnąć sterowniki redmi note 9pro dla windows 10? Próbuję zrobić z fona modem ale wywala mi błąd "System Windows nadal określa konfigurację klasy dla tego urządzenia. (Kod 56)" Przez wifi nie chcę bo mi zamula internet. Może niech ktos spróbuje u siebie i niech napisze czy ma ten sam problem. Sprawa dość pilna
 12. Jest TWRP orangefox na poprzednim fonie go miałem i lepiej mi odpowiadał od oficjalnego https://xiaomi.eu/community/threads/twrp-orangefox-for-redmi-note-9-pro-joyeuse-3-1-versions-already.56896/ Tylko że coś pisze o androidzie 11, mam androida 10 Poza tym jakaś dziwna ta numeracja, wybierać po dacie, ten co najnowszy?
 13. Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi? Mam super tapety, pierwsza saturn jest zainstalowana i nie ma z nią problemu, pozostałe dwie nie są pobrane i nie można ich pobrać:
 14. Nawet w nazwie ma EU https://miuipolska.pl/pobierz-miui-12-stabilne/ A global to global. MIUI Polska zawsze bazowała na chińskiej wersji, a jestem od czasu Redmi 1 No chyba ze o czymś zapomniałem ;)
×
×
 • Create New...