gwalberg

Użytkownicy
 • Content Count

  795
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

gwalberg last won the day on June 7

gwalberg had the most liked content!

Community Reputation

42 Excellent

About gwalberg

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  RN4X, RN5

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Da rade bez mi fita mieć zainstalowanego N&F? Czy trzeba mieć zainstalowanego moda mi fita? Nie instaluje żadnych podejrzanych plików z podejrzanych miejsc a tego chce N&F zeby uzyskać kod autoryzacji.
 2. Miałem podobnie. W mi fit wyszukaj lokalizację prze gps, jak załapie i ustawisz lokalizację wyłącz gps/ Później możesz przełączyć na ręczną. Najpierw usuń wszystkie ustawienia pogody w notify
 3. Idzie jakoś ustawić tak żeby pogoda się aktualizowała co jakiś czas? Teraz pokazuje mi aktualizacje średnią, temperaturę dzienną/nocną. Można np ustawić tak żeby aktualizowała się co godzinę?
 4. Czy bez apk mi fit będzie działać N&F i tym samym mi band?
 5. Po głębszym zastanowieniu postanowiłem jednak zostawić sobie MiB4 do czasu gdy wyjdzie coś z umiarkowaną ceną z NFC Mam jednak pytanie czy istnieje jakaś modyfikacja powiększająca litery w bandzie? Na co dzień nie noszę okularów i mam problem z odczytaniem powiadomień.
 6. Dziś przyszedł MiB4 i mieszane uczucia, przede wszystkim wielkość ekranu. Jako że trochę niedowidzę i muszę nosić okluary do czytania to sprawia mi trochę kłopotu odczytywanie info. Poza tym guma trochę wygląda na tandetną, jeśli już miałbym przy nim zostać to musialbym zmienić pasek. Kupiłem na Allegro więc zawszę mogę go zwrócić w ciągu 14 dni. Cały czas zastanawiam się nad Amazfit bip. A może jest szansa na jakieś NFC działające w UE w przyszłości.? Mam na myśli na jakieś nowe wersje MiB4 lub Amazfit bip i trochę poczekać?
 7. Mi band 4 czy amazfit bip. co bardziej polecacie i dlaczego?
 8. Tyle lat, a ciągle brak jednej podstawowej opcji, możliwości wyłączenia napisów pod ikonami. Muszę się męczyć na laucherze nova, tak jakby xiaomi nie mogło zrobić takiej opcji. Przy każdej aktualizacji sprawdzam czy przypadkiem tego nie wprowadzili i chyba się nigdy tego nie doczekam.
 9. Problem już rozwiązałem, musiałem się zalogować z innego telefonu, coś z telefonem było i siecią wifi. Mój router jest na razie w naprawie. Mam inny problem. Mianowicie sparowałem przez BT soundbara z mi boxem i jest problem. Jeśli wyłączę mi boxa i włączę to nie łączy z soundbarem. Widnieje jako sparowany ale dźwięk nie działa. Trzeba usunąć urządzenie i sparować jeszcze raz. Można też wyłączyć zasilanie całkowicie i wtedy łączy z soundbarem. Co może być przyczyną?
 10. Kupiłem Mi boxa S 4K i nie mogę się zalogować do google. Jeśli klikam opcje zaloguj czy dodaj konto to kręci i kręci, wyszukuje i na końcu napis "nie udało się zalogować. Podczas nawiązywania połączenia z serwerem Google wystąpił problem" To wygląda tak jakbym nie miał dostępu do googla. Tylko że tak samo wygląda jak próbuje wejść w Netflixa czy w Red bull TV Mogę tylko wejść na youtuba. Zna ktoś rozwiązanie?
 11. Okej, juz orangefox zainstalowany, działa bez zarzutu. Sama aktualizacja też bez błędów na whyred. Magisk bez problemów.
 12. Pewnie będę musiał to robić przy każdej aktualizacji.
 13. Wiem że miui.eu to od dawna syf, ale teraz już przechodzi sam siebie. Siedzę na nim z lenistwa bo nie chce mi się szukać czegoś innego... Czy ja się prosiłem o jakiegoś red wolfa? Mialem najnowszego orangefox i działał bez zarzutu na PIE dopóki miui.eu nie wrzucił jakiegoś red wolfa. Jak mam się teraz pozbyć tego syfiastego recovery i wrócić do orangefox?