gwalberg

Użytkownicy
 • Content Count

  783
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

39 Excellent

About gwalberg

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  RN4X, RN5

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. gwalberg

  MIUI 9.4.18

  Okej, juz orangefox zainstalowany, działa bez zarzutu. Sama aktualizacja też bez błędów na whyred. Magisk bez problemów.
 2. gwalberg

  MIUI 9.4.18

  Pewnie będę musiał to robić przy każdej aktualizacji.
 3. gwalberg

  MIUI 9.4.18

  Wiem że miui.eu to od dawna syf, ale teraz już przechodzi sam siebie. Siedzę na nim z lenistwa bo nie chce mi się szukać czegoś innego... Czy ja się prosiłem o jakiegoś red wolfa? Mialem najnowszego orangefox i działał bez zarzutu na PIE dopóki miui.eu nie wrzucił jakiegoś red wolfa. Jak mam się teraz pozbyć tego syfiastego recovery i wrócić do orangefox?
 4. gwalberg

  Magisk - Instalacja krok po kroku

  Mam problem, jak dla mnie poważny. Od kilku lat używałem pliku com.miui. home do usuwania napisów pod ikonami, po przejściu do PIE ta funkcja przestała działać. Jedyne co teraz robi ten plik to pomniejsza napisy pod ikonami na bardzo małe, lecz je widać. Czy jest jakiś moduł na magisku który rozwiąże mój problem? Jeśli nie, to może istnieje inny sposób na usunięcie tych napisów. Nova launcher odpada, no chyba że można eksportować jakoś ikony z motywów do launchera.
 5. gwalberg

  MIUI 9.3.28

  Nowy android nic tak naprawdę nie wnosi. "Adaptacyjna bateria" tak w ogóle to teraz więcej mi "leci" baterii niż przedtem. Może to tylko wrażenie bo sporo nim teraz testuję, zobaczę później jak się wszystko uspokoi. Ogólnie niepotrzebnie tylko aktualizowałem do nowej wersji bo mam problem. Problem jest taki że nie mogę usunąć napisów pod ikonami. Na poprzedniej wersji korzystałem z pliku "com.miui.home" teraz na nowym andku to nie działa. Objawia to się tylko tak że ten plik pomniejsza napisy do minimum pod ikonami ale są i niezbyt to wygląda. Nova launcher rozwiązuje problem ale nie mogę korzystać z ikon które są w miui. Zna może ktoś jakiś sposób żeby usunąć te napisy pod ikonami? Ewentualnie czy jest jakiś sposób żeby eksportować ikony z motywów do nova launcher?
 6. gwalberg

  MIUI 9.2.28/9.3.1

  RN5 wszystko śmiga bez problemu.
 7. gwalberg

  MIUI 9.2.14/15

  Mam Orange i nigdy nie miałem problemu z dłuższymi smsami na RN5 Może to problem sieci. ROM ogólnie ok. NIe zauważyłem jakichś błędów na RN5
 8. gwalberg

  Kilka pytań do posiadaczy

  Czyli sobie odpuszczę miuipro. Po ostatniej aktualizacji eu mam problem z motywem "indigoMi" więc szukałem alternatywy. Po każdym restarcie tak wyglądają "ustawienia". Muszę przywrócić domyślny motyw, później dopiero instalować "indigoMi".
 9. gwalberg

  Kilka pytań do posiadaczy

  Mam takie pytanie, trochę nie na temat. Wiem że siedziałeś na MIUIPRO może jeszcze na nim siedzisz, ale pewnie jesteś w temacie. Miałem go przez chwilę w tamtym roku, już nie pamiętam co mi tam wtedy nie pasowało. Czy warto na dzień dzisiejszy płacić i instalować MIUIPRO? Ma jakieś problemy? Miałem przez chwilę też Revolution OS ale nie mogłem tam ustawić osobnych dźwięków dla poszczególnych apk., na eu nie ma z tym problemu. Poza tym ROS sypał jakimiś drobnymi błędami, był tam problem z motywami i przy powiększaniu czcionki powiększały się ikony. Jak to wygląda na MIUIPRO?
 10. gwalberg

  MIUI 9.1.3

  RN5 instalowany ROM na czysto, działa bez problemu, na razie okej. @marcinj6 u mnie też gesty działają bez problemu.
 11. gwalberg

  [TUTORIAL] YouTube Vanced - działa w tle

  Już to rozwiązałem, jest okej. Odinstalowywałem najpierw YT, a trzeba było zainstalować najpierw vanced i później odinstalować YT Działa to trochę jak nakładka na yt ale jest zdecydowanie lepiej. Przede wszystkim działa w tle.
 12. gwalberg

  Kilka pytań do posiadaczy

  Nie, ja mam w tej chwili eu. Miałem odinstalowane google. Twój komentarz mnie naprowadził że trzeba go zainstalować
 13. gwalberg

  Kilka pytań do posiadaczy

  Musisz mieć zainstalowane google, miałem to odinstalowane. Po instalacji masz to w kamerze
 14. gwalberg

  Kilka pytań do posiadaczy

  Z najnowszą wersją pojawił się google lens. Jednak patrząc w aparat, tam gdzie powinien być, nie ma go. Ma ktoś google lens?
 15. gwalberg

  Magisk - Instalacja krok po kroku

  Mam v18 i z tego co widzę u mnie, trzeba mieć na nią sposób. Przede wszystkim trzeba ją dodać do autostartu bo inaczej raz działa, raz nie działa. Następna sprawa to taka że prawie po każdym restarcie się crashuje. W takim przypadki trzeba wyłączyć neta i wejść do ustawień i wyczyścić pamięć repozytorium. Następnie wyjść z magiska i włączyć neta i powinien dzialać. Co do telefonu to RN5 jest najbardziej oporny na modyfikacje jaki miałem, z każdym wydaniem nowego fona od xiaomi jest coraz gorzej. W tym przypadku to fakt, to wina magiska.