Jump to content

ywis

Użytkownicy
 • Content Count

  70
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About ywis

 • Rank
  Zaawansowany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki za odpowiedz. Powiem szczerze, spodziewałem się nieco obszerniejszych odpowiedzi.
 2. Witam wszystkich. Kupiłem Mi A2 Lite dla żony. Ma przyjść lada dzień. Prawdopodobnie dostanę go z Oreo i w związku z tym pytanie do Was: -czy aktualizować do Pie ???? Jak po tych najnowszych aktualizacjach telefon się sprawuje ? Napiszcie, proszę, swoje wrażenia i doradźcie, co mam zrobić: - aktualizować czy nie ?
 3. Jeżeli zrobiłem wszystko co trzeba to się cieszę i dziękuję za odpowiedz. Pytałem nie dla jaj tylko dlatego, że nie byłem pewny. Niech, proszę, WIEDZĄCY uszanują NIEWIEDZĘ innych, po to jest forum.
 4. Też zainstalowałem 2godz. temu. W zupełnej nieświadomości wytarłem tylko cache, dalvik, system i data. Instalacja poleciała dobrze, telefon działa sprawnie ale powinno się chyba formatować i flashować to FW. No nie wiem czy robić to jeszcze raz tak jak się podobno należy, z formatem? Doradź proszę.
 5. Antyhaker jakie masz wrażenia z tą nową wersją ROS? Nie mam czasu instalować dlatego pytam. Jestem cały czas na wersji z grudnia chyba i jestem bardzo zadowolony. Jak ta ze stycznia - bateria, głos, aparat, zasięg.....?
 6. Aparat na ROS i MIUI 10 gorszy niż na MIUI 9. Dlatego chcę spróbować MIUI 9 ale nie jestem pewny czy mogę.
 7. Super doradziłeś. Skorzystałem. Jeszcze pytanie: -telefon dostałem (arb4) z MIUI Global 9.6.3 teraz mam Revolution Os. Bezpiecznie mogę wrócić do wersji Global 9.6.3 ? Tak? A do której wersji Global Developer mogę się BEZPIECZNIE cofnąć ???
 8. Zmieniałem chyba ponad 20. Nie mogę trafić w ten "mój". Chciałbym małe ikony, siatkę 5x7 i ciemny kolor - głównie w "Ustawienia"-ch. Może ktoś podpowie, który jest taki"? Oj próbowałem. Ostatecznie może być ale to nie jest to.
 9. Polecam bardzo. Nie jestem specem ale do normalnego użytku super. Bateria lepsza niż w global dev. Magisk i jego moduły działają elegancko. Zmieniłem luancher na Ewie, bo nie podobają mi się tak duże ikony w miui a nie wiem jak to zmienić - może Ty mi podpowiesz?. Co do bankowości to nie używam, nie wiem. Twórca ROS to chyba Hiszpan więc ja mam zaufanie. Natomiast dev. McAosp jest Rosjanin i tu już mam obawy, choć bateria i inne są lepsze niż w ROS. Instaluj Revolution i spróbuj bo warto.
 10. Revolution Os zainstalowany pomyślnie i póki co hula już kilka godzin bardzo sprawnie. Jak to zrobiłem ? Jak już wspomniałem, byłem na McAosp. Zrobiłem wipe data, dalvik i cache potem McAosp rom flash ale po ukazaniu się logo Revolution wracał do TWRP (OrangeFox-R8.3). Idąc za radą zrobiłem format z poziomu TWRP ale znowu logo i powrót do TWRP. Ponieważ McAosp to custom rom nie-miui pomyślałem, że najpierw zainstaluję jakieś miui i zainstalowałem przez twrp global dev. Następnie format i instalacja Revolution no i poszło. Jeszcze kilka słow o -McAosp: baaaaardzo dobry czas na baterii (10-12 go
 11. Pozdrawiam Roman_M i dzięki. Muszę teraz wyjść. Wieczorem podziałam.
 12. Niestety, niby instaluje, pojawia się logo Revolution, kręci kilka minut a potem wraca do TWRP. Co jest zle.
 13. Dziękuję. Czyli tak: wipe cache, dalvik, system. Vendor także czy nie? Potem flash ROS a gdyby, jak piszesz, nie widział karty sim to można raz jeszcze ROS i non-arb. Tak ? I wszystko będzie dobrze? Antirollback nie zrobi jakiegoś numeru?
 14. Proszę o pomoc. Chcę zainstalować Revolution OS. Obecnie mam McAosp. Znalazłem link: https://sourceforge.net/projects/rev...mi%20Note%205/ . Wchodzę i widzę dwa linki: 1.ROS-MIUI-8.12.6 I drugi: fw-non-arb. Pytanie: w jakiej kolejności to flashować ? Czy najpierw (fw-non-arb) a następnie ROS. A może tylko ROS. Nie wiem. Napiszcie proszę w miarę szczegółowo. Dzięki.
×
×
 • Create New...