Jump to content

ywis

Użytkownicy
 • Posts

  70
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

ywis's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Dzięki za odpowiedz. Powiem szczerze, spodziewałem się nieco obszerniejszych odpowiedzi.
 2. Witam wszystkich. Kupiłem Mi A2 Lite dla żony. Ma przyjść lada dzień. Prawdopodobnie dostanę go z Oreo i w związku z tym pytanie do Was: -czy aktualizować do Pie ???? Jak po tych najnowszych aktualizacjach telefon się sprawuje ? Napiszcie, proszę, swoje wrażenia i doradźcie, co mam zrobić: - aktualizować czy nie ?
 3. Jeżeli zrobiłem wszystko co trzeba to się cieszę i dziękuję za odpowiedz. Pytałem nie dla jaj tylko dlatego, że nie byłem pewny. Niech, proszę, WIEDZĄCY uszanują NIEWIEDZĘ innych, po to jest forum.
 4. Też zainstalowałem 2godz. temu. W zupełnej nieświadomości wytarłem tylko cache, dalvik, system i data. Instalacja poleciała dobrze, telefon działa sprawnie ale powinno się chyba formatować i flashować to FW. No nie wiem czy robić to jeszcze raz tak jak się podobno należy, z formatem? Doradź proszę.
 5. Antyhaker jakie masz wrażenia z tą nową wersją ROS? Nie mam czasu instalować dlatego pytam. Jestem cały czas na wersji z grudnia chyba i jestem bardzo zadowolony. Jak ta ze stycznia - bateria, głos, aparat, zasięg.....?
 6. Aparat na ROS i MIUI 10 gorszy niż na MIUI 9. Dlatego chcę spróbować MIUI 9 ale nie jestem pewny czy mogę.
 7. Super doradziłeś. Skorzystałem. Jeszcze pytanie: -telefon dostałem (arb4) z MIUI Global 9.6.3 teraz mam Revolution Os. Bezpiecznie mogę wrócić do wersji Global 9.6.3 ? Tak? A do której wersji Global Developer mogę się BEZPIECZNIE cofnąć ???
 8. Zmieniałem chyba ponad 20. Nie mogę trafić w ten "mój". Chciałbym małe ikony, siatkę 5x7 i ciemny kolor - głównie w "Ustawienia"-ch. Może ktoś podpowie, który jest taki"? Oj próbowałem. Ostatecznie może być ale to nie jest to.
 9. Polecam bardzo. Nie jestem specem ale do normalnego użytku super. Bateria lepsza niż w global dev. Magisk i jego moduły działają elegancko. Zmieniłem luancher na Ewie, bo nie podobają mi się tak duże ikony w miui a nie wiem jak to zmienić - może Ty mi podpowiesz?. Co do bankowości to nie używam, nie wiem. Twórca ROS to chyba Hiszpan więc ja mam zaufanie. Natomiast dev. McAosp jest Rosjanin i tu już mam obawy, choć bateria i inne są lepsze niż w ROS. Instaluj Revolution i spróbuj bo warto.
 10. Revolution Os zainstalowany pomyślnie i póki co hula już kilka godzin bardzo sprawnie. Jak to zrobiłem ? Jak już wspomniałem, byłem na McAosp. Zrobiłem wipe data, dalvik i cache potem McAosp rom flash ale po ukazaniu się logo Revolution wracał do TWRP (OrangeFox-R8.3). Idąc za radą zrobiłem format z poziomu TWRP ale znowu logo i powrót do TWRP. Ponieważ McAosp to custom rom nie-miui pomyślałem, że najpierw zainstaluję jakieś miui i zainstalowałem przez twrp global dev. Następnie format i instalacja Revolution no i poszło. Jeszcze kilka słow o -McAosp: baaaaardzo dobry czas na baterii (10-12 godz), dobrze konfigurowalny, żadnych zbytecznych apek, wi-fi, gps, bluetoot działają bardzo dobrze. -Revolution chyba nie będę komentował, bo na dzisiaj to WY macie więcej do powiedzenia. Na koniec - McAosp na pewno wart jest instalacji jako custom nie-miui.
 11. Pozdrawiam Roman_M i dzięki. Muszę teraz wyjść. Wieczorem podziałam.
 12. Niestety, niby instaluje, pojawia się logo Revolution, kręci kilka minut a potem wraca do TWRP. Co jest zle.
 13. Dziękuję. Czyli tak: wipe cache, dalvik, system. Vendor także czy nie? Potem flash ROS a gdyby, jak piszesz, nie widział karty sim to można raz jeszcze ROS i non-arb. Tak ? I wszystko będzie dobrze? Antirollback nie zrobi jakiegoś numeru?
 14. Proszę o pomoc. Chcę zainstalować Revolution OS. Obecnie mam McAosp. Znalazłem link: https://sourceforge.net/projects/rev...mi%20Note%205/ . Wchodzę i widzę dwa linki: 1.ROS-MIUI-8.12.6 I drugi: fw-non-arb. Pytanie: w jakiej kolejności to flashować ? Czy najpierw (fw-non-arb) a następnie ROS. A może tylko ROS. Nie wiem. Napiszcie proszę w miarę szczegółowo. Dzięki.
×
×
 • Create New...