Jump to content

Kilka pytań do posiadaczy

Chelsey

Recommended Posts

4 godziny temu, LukaszQ napisał:

Cześć default_smile.png Mam pytanko. Jest jakiś ROM, który ma wgrane idealnie te same gesty pelnoekranowe co MIUI? Rozchodzi mi się coś jak Aosp, Lineage, Syberia itd. Pozdrawiam.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

7a85f86f209a2eaa18df103b34de52e5.jpg

Jest kilka, ale ich działanie pozostawia sporo do życzenia. Naprawdę nie ma sensu się katować, jeśli na tym Ci zależy.

• Like 1

11 godzin temu, LukaszQ napisał:

Dzięki a podalbys na których jest ta funkcja?

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Chociażby na RevolutionOS takowa opcja była. Również na HavocOS oraz na PixelExperience Extended.ją widziałem. Podejrzewam, że znajdziesz ją też na Resurrection Remix. Te 3 pierwsze sprawdzałem osobiście.

Edited by Antyhaker

22 godziny temu, latet napisał:

Pytanko o użytkowników Global Dev na tym telefonie. Czy Wam też po wczorajszej (8.12.20) aktualizacji przestał działać Panel Sterowania? U mnie tak się stało. Nie pomogło wyczyszczenie danych tej apki. Może jakiejś innej dane trzeba wyczyścić? Z ciekawości - czy problem też jest może na 8.12.20 EU?

Reset do ustawień fabrycznych nawet nie pomaga, więc pozostaje poczekać do kolejnej aktualizacji. 

4 godziny temu, Antyhaker napisał:

Chociażby na RevolutionOS takowa opcja była. Również na HavocOS oraz na PixelExperience Extended.ją widziałem. Podejrzewam, że znajdziesz ją też na Resurrection Remix. Te 3 pierwsze sprawdzałem osobiście.

A czy te Custom ROM'y podnosiły jakość dźwięku chociaż? Suzkam rozwiązania jak podnieść basy i soprany bo ich trochę brakuje.

1 godzinę temu, frrancuz napisał:

Odinstaluj moduł. Reboot. Sprawdź 2. kolor.
Mi kiedyś pomogło na innym sprzęcie. Na RN5p poszło standardowo - czarny.

RN5p - whyred

Sprawdziłem obydwa moduly i za każdym razem to samo, instaluje się moduł ale nie instaluje się apk

1 godzinę temu, gwalberg napisał:

Sprawdziłem obydwa moduly i za każdym razem to samo, instaluje się moduł ale nie instaluje się apk

Ja to robiłem tak - najnowsza dostępna wersja YT > instalacja modułu > deinstalacja aktualizacji YT > profit :) Ofc również wyłączyłem automatyczne aktualizacje.

• Like 1

54 minuty temu, Antyhaker napisał:

Ja to robiłem tak - najnowsza dostępna wersja YT > instalacja modułu > deinstalacja aktualizacji YT > profit :) Ofc również wyłączyłem automatyczne aktualizacje.

Dzięki, twój sposób zadziałał. Vanced podmienił oficjalną apk.

• Haha 1

8 godzin temu, CyanowySamsung napisał:

Nie :) 

Co masz na myśli pisząc "Placebo"? Czy chodzi o zmianę na Custom ROM'a i podniesienie głośności i jakości dźwięku?

Tak, to podniesienie jakości dźwięku to placebo. Jasne, podbijesz głośność lecz kosztem jakości :)