Jump to content

marmar230

Użytkownicy
 • Posts

  31
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Podkarpacie

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi MiMix 2S

Recent Profile Visitors

671 profile views

marmar230's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

2

Reputation

 1. Ten sam problem z Gmail, system ubija też inne aplikacje np.Allegro. Nie mogę wejść np. w tapety...wszystko to po czterech dniach bezproblemowej pracy na MI10.
 2. Mi mix 2s Efekt echa / pogłosu w trakcie rozmowy, wynikający ze zbyt wysokiej czułości mikrofonu, w dalszym ciągu występuje i irytuje... Jakieś pomysły jak temu zaradzić?
 3. Od kilku wersji, włącznie z obecną 9.4.12 rozmówcy w trakcie rozmowy słyszą swój głos w słuchawce - zjawisko wysoce irytujące. Wszystko wskazuje na to że przyczyną jest zbyt duża czułość mikrofonu w skutek czego zbiera dźwięki z głośnika i z tąd efekt echa (po przełączeniu na tryb głośnomówiący mikrofon zmniejsza czułość i pogłos znika) Czy koledzy maja podobne obserwacje? Czy istnieje sposób na zmniejszenie czułości mikrofonu?
 4. Mi mix 2s w dalszym ciągu pogłos w trakcie rozmowy - osoba dzwoniąc słyszy swój głos w słuchawce, wszystko wskazuje na zbyt wysoka czułość mikrofonu, można to jakoś zmienić /zmniejszyć?
 5. W trakcie rozmowy powstaje efekt echa/pogłosu - osoba dzwoniąc słysz swój głos. Wstępną diagnoza to zbyt duża czułość mikrofonu, przy trybie głośno mówiącym efekt echa ustępuje. Mi mix 2s Miui 10.3 xiaomi.eu 9.3.14 Miui 10.4 xiaomi.eu 9.4.18 - problem występuje w dalszym ciągu.
 6. "Osoba z którą rozmawiam słyszy swój głos w swoim telefonie" efekt pogłosu/echo w dalszym ciągu na Mi mix 2 s " Czy na innych modelach też koledzy zaobserwowali podobną przypadłość?
 7. "Osoba z którą rozmawiam słyszy swój głos w swoim telefonie" efekt pogłosu/echo w dalszym ciągu na Mi mix 2 s Jak pisze Stary Paszczak (i to się zgadza) — problem ze zbyt wysoka czułość mikrofonu. jakieś pomysły na rozwiązanie problemu?
 8. Mi mix 2S, pojawił się problem z pogłosem/echem - w trakcie rozmowy po mojej stronie ok, natomiast osoby dzwoniąc słyszą swój głos z efektem jak wyżej. Ktoś z kolegów ma podobne obserwacje?
 9. [email protected] cieniak, Korzystam od miesiąca, na początku jest trochę "inaczej"z układem kamerki, ale po kilku videorozmowach nie zwracam już na to uwagi- stało się to dla mnie naturalne. Obraz odbierany przez rozmówcę "obraca" się i widzi Ciebie prawidłowo.
 10. Podsumowując powyższe, wszystkie trzy metody działają....
 11. No nie koniecznie kolego, w moim przypadku postępowalem zgodnie z opisem (dla root) w pierwszej kolejności odinstalowanie YT później instalacja Vanced a następnie Microg
 12. Trochę odgrzany kotlet... ale tak dla potomnych aplikacja ,, true phone dialer & contact " załatwia sprawę.
 13. marmar230

  Amazfit

  Dedykowany dział tutaj: https://miuipolska.pl/forum/forum/330-zegarek-amazfit/ I więcej szczegółów - wersja oprogramowania itd....
 14. marmar230

  MIUI 8.12.27

  Magisk 18, w ciągu ostatnich dni 1 z kilkunastu nie udana próba płatności i jak się okazało spowodowana slabym (zanikającym) zasięgiem sieci. To powyższe to obserwacja,, na żywo" W aplikacji status ok - zielony
 15. Ok, dzięki kolego. Ciekawy bajer ta aplikacja google lens, ale tylko w kategorii ,,bajer"
×
×
 • Create New...