Skocz do zawartości

Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje


tomurbanowicz

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, pingwin_corp napisał:

Połączyłeś dwa zdania w jedno :) wrzucenie pełnego firmware spolszczonego (tego z pierwszego postu) chyba powoduje problemy z GPS. Dlatego też myślę czy do niemodzonego softu mogę wrzucić same fonty ?

ja gdzieś od roku mam tylko polskie fonty. Update robię sklepową wersją i wgrywam moda bo zależy mi na informacji "kto dzwoni". Problem GPS nie robi firmware tylko MOD jak już i to według mnie jak ktoś nie wrzuca wcześniej sklepowej wersji. Dla tych kilku komunikatu po polsku zamiast po angielsku nawet by mi się nie chciało instalować i kombinować GB, chyba że po chińsku był by.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Pan Arek napisał:

ja gdzieś od roku mam tylko polskie fonty. Update robię sklepową wersją i wgrywam moda bo zależy mi na informacji "kto dzwoni". Problem GPS nie robi firmware tylko MOD jak już i to według mnie jak ktoś nie wrzuca wcześniej sklepowej wersji. Dla tych kilku komunikatu po polsku zamiast po angielsku nawet by mi się nie chciało instalować i kombinować GB, chyba że po chińsku był by.

Problem z GPS robi zmodyfikowany firmware (MOD) więc bez spiny...

20 godzin temu, M4TEVUS napisał:
22 godziny temu, pingwin_corp napisał:
Połączyłeś dwa zdania w jedno emoji4.png wrzucenie pełnego firmware spolszczonego (tego z pierwszego postu) chyba powoduje problemy z GPS. Dlatego też myślę czy do niemodzonego softu mogę wrzucić same fonty ?

Możesz. Ja tak mam.

Dzięki M4TEVUS ! Tak właśnie zrobiłem i śmiga aż miło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach






Mam to samo... jeżeli nie masz dużo danych na których ci zależy to zmień sposób logowania na konto Mi... a jak musisz przez Google to pozostaje dużo cierpliwości... na modowanym MiFicie to zawsze kilka dni walki zanim załapie... dlatego postanowiłem już nie podnosić wersji po każdym updacie jeśli nie wnosi istotnych zmian.

Wysłane w biegu...

Skorzystałem z tego że mam root i z dobrodziejstw LP.
Zainstalowałem Revolutions na oryginał ze sklepu i nie musiałem się już logować, apka działa bez problemu.

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.09.2017 o 08:31, tomurbanowicz napisał:

MrTomi-3.5.9-PL.apk bazowany na miusiu MiFit z PL FW dla Amazfit BIP

Zarejestrowałem się tylko po to aby podziękować autorowi apki, nareszcie BIP znowu ma działający normalnie GPS i właściwy ślad na mapie, również dziękuję za wyświetlaną nazwę w powiadomieniach. Jesteś wielki bardzo bardzo dziękuję. Powinni zatrudnić Cię Chińczycy, bo lepiej sobie radzisz z apką niż oni.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rogal198 napisał:

ciągle trzeba zmieniać język na angielski??

Raczej nigdy tego nie zmienią. Były petycje żeby to zmienili, ale olewają, podobno z powodu braku polskich znaków w zegarku, które w miarę łatwo i bezproblemowo można sobie wgrać.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Problem GPS nie robi firmware tylko MOD jak już i to według mnie jak ktoś nie wrzuca wcześniej sklepowej wersji.

 

 

 

Mylisz się kolego. Po instalacji fw z wątku próbowałem z kilkoma wersjami MiFit - w tym z oryginalną (nieMODowaną) i problem z aktualizacją gps zawsze był

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, kupiłem bip-a. Okazało się że ma modyfikację. Po podłączeniu do aplikacji Mi fit i aktualizacji część tłumaczenia polskiego znikła a na dodatek w głównym menu nazwy są przesunięte. Wszystko widać na zdjeciach. Co zrobić by to naprawić?7a4c0fd3a00f869c82e5b2141a1c1e4f.jpgf4130b44fb919847e052fa5650983709.jpge33e6475548cdda9a0740b2ab50305b0.jpg

 

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.04.2019 o 06:52, woyd napisał:

Mylisz się kolego. Po instalacji fw z wątku próbowałem z kilkoma wersjami MiFit - w tym z oryginalną (nieMODowaną) i problem z aktualizacją gps zawsze był

To przeczytaj jeszcze raz co napisałem. Jak wgrasz najpierw MODa i popsujesz to już (późniejsza) instalacja innej wersji nie pomaga.

Dnia 12.04.2019 o 21:59, parart napisał:

Wszystko widać na zdjeciach. Co zrobić by to naprawić?

Nie da... bez przeczytania kilku stron wstecz. Niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.04.2019 o 21:59, parart napisał:

przesunięte. Wszystko widać na zdjeciach. Co zrobić by to naprawić?

Wprawdzie było o tym wielokrotnie, ale co tam...
Wczytaj plik z zasobami (res), w Twoim konkretnym przypadku to będzie plik PL-FW-1.1.5.16-tomi.res z pierwszego posta w tym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Odinstalowałem wszystkie które mogły łączyć się z zegarkiem. Pomogło to na połączenie ale niestety mimo kilkunasto minutowego instalowania nie zakończyło się powodzeniem. Próbowałem kilka razy. Mam taki komunikat.f6938deed6dfe47723950e183b4393ad.jpg

 

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni zauważyłem że tną się mapy w MiFit ... ostatnia modowana wersja... wcześniej nie było tego problemu... raport trasy pokazuje całą mapę świata, nie pozycjonuje na zarejestrowanej trasie i nie wyświetla jej. Mapa mruga razpusta raz z terenem....Na starych trasach to samo. Czy to jakiśproblem z mapami Google? Ktoś ma to samo?ead7410dd49b934ba1d50cc743ffde0a.jpg

Wysłane w biegu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, peetpeet napisał:

Od kilku dni zauważyłem że tną się mapy w MiFit ... ostatnia modowana wersja... wcześniej nie było tego problemu... raport trasy pokazuje całą mapę świata, nie pozycjonuje na zarejestrowanej trasie i nie wyświetla jej. Mapa mruga razpusta raz z terenem....Na starych trasach to samo. Czy to jakiśproblem z mapami Google? Ktoś ma to samo?
 

Zrestartuj telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, kupilem synom 2 Amazfity Bipy. W aktywnosci mam tylko 4 cwiczenia, nie moge ich polaczyc z endomondo. Czy jest jakas aplikacja na telefon lub jakis sposob, zeby te zegarki mierzyly im inne aktywnosci? np plywanie, jazda na rolkach, skakanka ipt itd? I druga sprawa jak zrobic zeby menu bylo po polsku i zeby pokazywal zegarek kto dzwoni, oraz zeby wszystkie messengery i whatsappy itd pokazywaly prawidlowo powiadomienia? pewnie nie jestem pierwszy ale prosze bardzo o odpowiedz bo ja jestem z tego zielony. Dzieki z gory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to zrobilem ale mam juz polskie znaki. Wgralem wersje stabilna pl-fw 1.1.5 16.fw, potem pl-fw-1.1.5.16.res, potem fonty pl by janusz. Nastepnie pobralem mifit MrTomi 3.5.9-plz pl fw dla amazfit bip. Ale nie moge doczytac jak ogarnac inne aktywnosci np plywanie czy jazda na rolkach. Nadal w mifit jest tylko bieganie, bieznia, rower i spacer. Help me pleaseeeeeee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Pikus222 napisał:

Nie wiem jak to zrobilem ale mam juz polskie znaki. Wgralem wersje stabilna pl-fw 1.1.5 16.fw, potem pl-fw-1.1.5.16.res, potem fonty pl by janusz. Nastepnie pobralem mifit MrTomi 3.5.9-plz pl fw dla amazfit bip. Ale nie moge doczytac jak ogarnac inne aktywnosci np plywanie czy jazda na rolkach. Nadal w mifit jest tylko bieganie, bieznia, rower i spacer. Help me pleaseeeeeee

W MiFit profil - etykieta zachowania. Z Endomondo zegarek się nie łączy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...