xiar

Użytkownicy
 • Content Count

  203
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutral

About xiar

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday 01/01/1900

Recent Profile Visitors

816 profile views
 1. Rozumiem, że po wypakowaniu instalujemy wszystkie 3 pliki?
 2. U mnie każda próba aktualizacji GPS, kończy się błędem.
 3. To trzeba będzie wgrać Twój Fw. Na pewno nic nie wybuchnie i wszystko będzie ok'. Przypuszczam, że nowy Fw nic nowego nie wnosi i spokojnie będzie można wgrać poprzednią wersję.
 4. Rzeczywiście po aktualizacji jest wersja 1.1.5.24 i oczywiście brak modowanego fw i res poprzestawiało czcionkę i zmieniło język na angielski. Czekam zatem na moda.
 5. Możesz pobrać z tej strony: https://www.apkmirror.com/apk/anhui-huami-information-technology-co-ltd/mi-fit/
 6. Tak, ale po wrzuceniu oryginalnego MiFita, wgrałem pierwszą wersję MiFit modowaną i na nią dograłem drugą.
 7. U mnie coś poszło nie tak. Po wgraniu wersji 2, próbuje się aktualizować gps - bez powodzenia. Kiedyś tak miałem jak wgrywałem wcześniej wersję modowaną.
 8. Sprawdzałem ostatnio jaki jest poziom napięcia akumulatora w telefonie po rozładowaniu do 0 i wyszło 3,3V. Dla akumulatora LiIon i LiPol, to bardzo bezpieczne napięcie. Spokojnie można takie akumulatory rozładować do 3.0V, ale zabezpieczenie telefonu na to nie pozwala. Mam telefon już ponad dwa lata na oryginalnej baterii, zawsze rozładowuję do zera i bateria jest w bardzo dobrej kondycji, oczywiście nie ma już swojej pierwotnej sprawności. Bardziej bałbym się pełnego doładowania, bo tutaj 4.3-4.4V to trochę za dużo.