Pan Arek

Użytkownicy
 • Content Count

  249
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Pan Arek last won the day on February 6

Pan Arek had the most liked content!

Community Reputation

35 Excellent

About Pan Arek

 • Rank
  Zaawansowany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Uszkodzony. Oddaj na reklamacji.
 2. Polski res ma offset pod angielską wersję, nie chińską.
 3. Jakoś 2 lata temu szukałem zegarka wlaśnie z pomiarem ciśnienia, bo choruje na nadciśnienie i zmieniłem leki. W końcu dałem sobie spokój, bo to po prostu oszustwo jak większość cudownych produktów medycznych z telezakupów. Wykorzystują jakiś algorytm który podstawia wynik na podstawie tętna, ale w przybliżeniu działa na osobie zdrowej. Coś na zasadzie podaj wzrost to obliczy długość stopy. Zaryzykował byś zakup butów na podstawie takich obliczeń? Ps. Akurat ten wątek nie jest dobry na dyskusję w temacie funkcjonalności, która nie istnieje.
 4. Nie przypominam sobie aby którykolwiek MiFit wygrywał nowe fonty. Wystarczy jak wgrasz czcionki z 1wszej strony bez big i będą oryginalne tyle, że z ogonkami.
 5. Nie ma nowej wersji pl firmware. BIP od zawsze tak robił że robi upgrade przy pierwszym uruchomieniu na aktualny najnowszy. Tak było i będzie.
 6. MiFit/Amazfit nie ma takiej funkcji. Wątpię aby inny Soft pomógł bo firmware nie zawiera ikony powiadomień. Zresztą to samo jest z opaskami MiBand tyle że tam ktoś zmodował firmware i taką funkcjonalność można dograć.
 7. @entuzjasta789U mnie akurat grają stereo, ale znalazłem w sieci taki poradnik: Xiaomi AirDots, pierwsze problemy z bezprzewodowymi zestawami słuchawkowymi, ale oto rozwiązanie 1. Najpierw należy wyjąć jedną z dwóch słuchawek ze skrzynki, pozostawiając drugą w obudowie. 2. W tym momencie nowo wybrany zestaw słuchawkowy automatycznie się włączy. Wyłącz go, naciskając obszar dotykowy przez długi czas. 3. Przytrzymaj przez 30 sekund, aż zobaczysz czerwone światło po raz drugi. 4. Teraz wyjmij drugie opakowanie z obudowy i powtórz kroki 1,2 i 3 instrukcji. 5. Po wykonaniu kroków na drugim zestawie słuchawkowym należy włożyć je do etui ładującego i pozostawić na 5 sekund.
 8. Doinstaluj jeszcze plik z czcionkami, bo nic innego nie przychodzi mi już do głowy.
 9. Jakby jakiś nieudolnie modyfikowany nie pasujący res był wgrany. Zainstaluj GB i wgraj jakikolwiek firmware. Zobacz też czy to nie chińska wersja HW V0.11.1.4
 10. Czy wcześniej działał prawidłowo? Jeśli tak to w jakich okolicznościach się to zdarzyło?
 11. Profil > Moje urządzenia (klikasz na BIP) > Alerty aplikacji
 12. Stan baterii sparowanych urządzeń BT to funkcjonalność Android 9, a nie słuchawek czy telefonu. Nie zrozumiałem co w końcu chcesz osiągnąć? 1. Na zegarku dostawać powiadomienie o niskim stopniu naładowania telefonu? 2. Na telefonie informacje o niskim stopniu naładowania BIPa?
 13. Ja od tygodnia wymieniłem MiFit na Amazfit i wydaje mi się, że bateria w telefonie dłużej trzyma.
 14. Zarządzanie energią czasem nie ubija mifit?