Pan Arek

Użytkownicy
 • Content Count

  252
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by Pan Arek

 1. Z tego co pamiętam to ona jest i tak odświeżona co sekundę więc zużycie było podobne. Ktoś to już testował.
 2. Samsung Android 9 identyczny komunikat. Czekamy na reupload.
 3. Uszkodzony. Oddaj na reklamacji.
 4. Polski res ma offset pod angielską wersję, nie chińską.
 5. Jakoś 2 lata temu szukałem zegarka wlaśnie z pomiarem ciśnienia, bo choruje na nadciśnienie i zmieniłem leki. W końcu dałem sobie spokój, bo to po prostu oszustwo jak większość cudownych produktów medycznych z telezakupów. Wykorzystują jakiś algorytm który podstawia wynik na podstawie tętna, ale w przybliżeniu działa na osobie zdrowej. Coś na zasadzie podaj wzrost to obliczy długość stopy. Zaryzykował byś zakup butów na podstawie takich obliczeń? Ps. Akurat ten wątek nie jest dobry na dyskusję w temacie funkcjonalności, która nie istnieje.
 6. Nie przypominam sobie aby którykolwiek MiFit wygrywał nowe fonty. Wystarczy jak wgrasz czcionki z 1wszej strony bez big i będą oryginalne tyle, że z ogonkami.
 7. Nie ma nowej wersji pl firmware. BIP od zawsze tak robił że robi upgrade przy pierwszym uruchomieniu na aktualny najnowszy. Tak było i będzie.
 8. MiFit/Amazfit nie ma takiej funkcji. Wątpię aby inny Soft pomógł bo firmware nie zawiera ikony powiadomień. Zresztą to samo jest z opaskami MiBand tyle że tam ktoś zmodował firmware i taką funkcjonalność można dograć.
 9. @entuzjasta789U mnie akurat grają stereo, ale znalazłem w sieci taki poradnik: Xiaomi AirDots, pierwsze problemy z bezprzewodowymi zestawami słuchawkowymi, ale oto rozwiązanie 1. Najpierw należy wyjąć jedną z dwóch słuchawek ze skrzynki, pozostawiając drugą w obudowie. 2. W tym momencie nowo wybrany zestaw słuchawkowy automatycznie się włączy. Wyłącz go, naciskając obszar dotykowy przez długi czas. 3. Przytrzymaj przez 30 sekund, aż zobaczysz czerwone światło po raz drugi. 4. Teraz wyjmij drugie opakowanie z obudowy i powtórz kroki 1,2 i 3 instrukcji. 5. Po wykonaniu kroków na drugim zestawie słuchawkowym należy włożyć je do etui ładującego i pozostawić na 5 sekund.
 10. Doinstaluj jeszcze plik z czcionkami, bo nic innego nie przychodzi mi już do głowy.
 11. Jakby jakiś nieudolnie modyfikowany nie pasujący res był wgrany. Zainstaluj GB i wgraj jakikolwiek firmware. Zobacz też czy to nie chińska wersja HW V0.11.1.4
 12. Czy wcześniej działał prawidłowo? Jeśli tak to w jakich okolicznościach się to zdarzyło?
 13. Profil > Moje urządzenia (klikasz na BIP) > Alerty aplikacji
 14. Stan baterii sparowanych urządzeń BT to funkcjonalność Android 9, a nie słuchawek czy telefonu. Nie zrozumiałem co w końcu chcesz osiągnąć? 1. Na zegarku dostawać powiadomienie o niskim stopniu naładowania telefonu? 2. Na telefonie informacje o niskim stopniu naładowania BIPa?
 15. Ja od tygodnia wymieniłem MiFit na Amazfit i wydaje mi się, że bateria w telefonie dłużej trzyma.
 16. Zarządzanie energią czasem nie ubija mifit?
 17. Skoro nie masz nic do stracenia to przy pomocy suszarki otwórz go. Od strony ekranu pod przezroczystą folią są takie pomaranczowe paski. Może jakiś jest źle wsuniety do zacisku.
 18. Skoro wcześniej trzymała 3 dni stawiam że to nie BIP a Pace albo Stratos. Tam nie ma MiFita. Przegrzala się bateria i na pewno spuchła. Przez to powstaly mikro zwarcia miedzy katodą i anodą. Raczej samo się nie naprawi. Serwis i wymiana na baterii lub inny egzemplarz.
 19. Jak najbardziej. Bardzo się dziwię że fabrycznie nie ma znaków międzynarodowych w końcu to unicode.
 20. Ja nie widzę powodu aby w ogóle ryzykować uceglenie i wyrywać polski firmware. Poza czcionką. Dwa lata temu był tylko chiński i ludzie normalnie używali. Co do kolejności. FW wgrywa się pierwszy, kiedy wgrywa się inna wersję niż obecna w zegarku. Res to zasoby graficzne i nie powinny byc inne niż wersja FW. GPS i fontów nie ma w firmware bo to inny obszar pamięci. Żaden mod nie naprawi problemu z GPS. Proponuję wgrać niższą wersję firmware i próbować aktualizować przy pomocy sklepowej wersji MiFit.
 21. Jeśli wygrasz język polski to nowy Mi Fit podmieni ci go na angielski. Szkoda zachodu.
 22. Częstotliwość 2.4 ghz to nie tylko BT. To również WiFi, centralki alarmowe, piloty radiowe (samochodu, bram garażowych itd), peryferia bezprzewodowe (myszy, klawiatury i pady). O ile pamiętam siła sygnału maleje do kwadratu odległości od nadajnika.