Jump to content

M4TEVUS

Użytkownicy
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About M4TEVUS

 • Rank
  Użytkownik
 1. Dzięki za odpowiedź. Zostawiam w takim razie sensory z Redmi Note 7. Mam jednak jednen jeszcze problem. Mianowicie po instalacji na telefonie PixelExperience_Plus_lavender-11.0-20210419-2112-OFFICIAL nie działa mi prawidłowo opcja panoramy w żadnej wersji Gcam. Testowałem liczne wersje od Urnyx05 jak również od Parrot043 i mam za każdym razem problem z przekrzywianiem się kamery po starcie panoramy oraz sama kamera w trakcie jakby raz przyspiesza raz zwalnia i muszę za nią jakby nadążać. Czy spotkaliście się może z takim problemem? Dodam że wgrane mam najnowsze stabilne wersje firmw
 2. Cześć, przesiadłem się dzisiaj z GCam_7.3.018_Urnyx05-v2.5 na w najnowszą wersję MGC 8.2.204 Parrot043 V2. Zauważyłem że w najnowszej i omawianej tutaj wersji Gcam od tego developera jest dostępna opcja wyboru sensora do automatycznego bilansu bieli (AI AWB). Czy jeśli w naszym Redmi Note 7 sensorem głównego aparatu jest Samsung S5KGM1, a sensor przedniego aparatu to Omnivision OV13855 to warto te właśnie opcje wybrać w celu najlepszego odwzorowania bieli w naszym smartfonie? Jeśli nie, to jakie opcje z Waszego doświadczenia są najlepsze? Z góry dzięki za odpowiedź.
 3. Jak jest bez firmware to jest też bez GPS. Czyli zostaje Ci ten z zegarka. Potem sobie przez notify wgrywasz wersję jaka Ci pasuje.
 4. Ja mam coś takiego. Te opcje w ogóle u mnie nie zdają egzaminu Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 5. Poza dodatkowymi językami np włoskim podobno nic nie wnosi Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 6. U mnie po użyciu oficjalnej aplikacji ze sklepu w wersji 4.0.0 podniosło fw do 1.1.5.24.
 7. Niestety tak. Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 8. @tomurbanowicz czy w niedługim czasie można z Twojej strony liczyć na wydanie nowego Mi Fit 4.0.0 ze zmodyfikowanym plikiem firmwares.json (nowy GPS dla Amazfit BIP)? Aplikacja otrzymała według Google Play: • Zupełnie nowy projekt UI• Zoptymalizowany widok danych• Obsługuje więcej rodzai treningòw Z góry dzięki za odpowiedź.
 9. Wyszedł Mi Fit w wersji 3.6.0 Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
 10. Ok, ale żeby się połączyć z GadgetBridge musisz w mifit odpowiednią opcję uaktywnić. Nazywa się ona "widoczność" jeśli się nie mylę
 11. W moim przypadku rozpoczęcie przygody polepszania Amazfit BIP wyglądało następująco: - aktualizacja wszystkiego co możliwe poprzez oryginalny sklepowy Mi Fit - wgranie polskich czcionek poprzez GsdgetBridge - usunięcie sklepowego Mi Fit i wgranie modu - aktualizacja GPS do wersji 18344 poprzez Amazfif Tools i zablokowanie poprzez firmwares.jnson aktualizacji GPS do starej wersji. Teraz nowy mod aktualizuje automatycznie GPS do wersji prawidłowo działającej.
 12. Według mnie ta nowa wersja z nowym GPSem w wersji 18344 powinna być jako domyslna wrzucona. Też u mnie super działa.
 13. Wszystko śmiga jak szalone! Dzięki! [emoji4]
 14. Właśnie chodzi o to żeby to zmienić. Żeby w BIPie wymuszało aktualizacje do 18344. W pliku mili_dth.gps jest stary zbrickowany GPS w wersji 15974.
×
×
 • Create New...