Jump to content

M4TEVUS

Użytkownicy
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About M4TEVUS

 • Rank
  Użytkownik
 1. Jak jest bez firmware to jest też bez GPS. Czyli zostaje Ci ten z zegarka. Potem sobie przez notify wgrywasz wersję jaka Ci pasuje.
 2. Ja mam coś takiego. Te opcje w ogóle u mnie nie zdają egzaminu Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 3. Poza dodatkowymi językami np włoskim podobno nic nie wnosi Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 4. U mnie po użyciu oficjalnej aplikacji ze sklepu w wersji 4.0.0 podniosło fw do 1.1.5.24.
 5. Niestety tak. Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 6. @tomurbanowicz czy w niedługim czasie można z Twojej strony liczyć na wydanie nowego Mi Fit 4.0.0 ze zmodyfikowanym plikiem firmwares.json (nowy GPS dla Amazfit BIP)? Aplikacja otrzymała według Google Play: • Zupełnie nowy projekt UI• Zoptymalizowany widok danych• Obsługuje więcej rodzai treningòw Z góry dzięki za odpowiedź.
 7. Wyszedł Mi Fit w wersji 3.6.0 Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
 8. Ok, ale żeby się połączyć z GadgetBridge musisz w mifit odpowiednią opcję uaktywnić. Nazywa się ona "widoczność" jeśli się nie mylę
 9. W moim przypadku rozpoczęcie przygody polepszania Amazfit BIP wyglądało następująco: - aktualizacja wszystkiego co możliwe poprzez oryginalny sklepowy Mi Fit - wgranie polskich czcionek poprzez GsdgetBridge - usunięcie sklepowego Mi Fit i wgranie modu - aktualizacja GPS do wersji 18344 poprzez Amazfif Tools i zablokowanie poprzez firmwares.jnson aktualizacji GPS do starej wersji. Teraz nowy mod aktualizuje automatycznie GPS do wersji prawidłowo działającej.
 10. Według mnie ta nowa wersja z nowym GPSem w wersji 18344 powinna być jako domyslna wrzucona. Też u mnie super działa.
 11. Wszystko śmiga jak szalone! Dzięki! [emoji4]
 12. Właśnie chodzi o to żeby to zmienić. Żeby w BIPie wymuszało aktualizacje do 18344. W pliku mili_dth.gps jest stary zbrickowany GPS w wersji 15974.
 13. @tomurbanowicz Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
 14. @b4s1lMam pytanie. Od dłuższego czasu korzystam z Twojej modowanej wersji Mi Fit. Czy możesz mi powiedzieć dlaczego w ostatniej wersji 3.5.9 w pliku firmwares.json w wierszach dotyczących Amazfit BIPa dałeś następujące parametry: "chaohu": { "ft": { "name": "Mili_chaohu.ft", "version": "8" }, "ft_latin": { "name": "Mili_chaohu.ft.latin", "version": "9" }, "fw": { "name": "Mili_chaohu.fw", "version": "V0.1.0.70" }, "gps": { "name": "Mili_18344.gps",
×
×
 • Create New...