Skocz do zawartości

Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje


tomurbanowicz

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, fido napisał:

Koledzy przesiadłem się na inny telefon Mi A2 Lite i mam problem aplikacja nie pokazuje nazwy dzwoniącego -  wszystko ustawione. Jaka może być przyczyna powstania problemu.

Koledzy pomoże ktoś z problemem ? Dodam że zauważyłem że jak przyjdzie sms to kontakt jest widoczny, jedynie nie ma nazwy kontaktu przy połączeniach mam wersje 0.1.0.86 i Mifita 3.2.9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.03.2019 o 22:02, Pi4nek napisał:

Będzie aktualizacja FW 1.1.5.16? 

 

Dnia 4.03.2019 o 23:17, Jepcio napisał:

@Pi4nek musisz wgrać fw i zasoby z pierwszego postu. 

 

A co z aktualizacją do 1.1.5.16? Przy połączeniu z MiFit zegarek się aktualizuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Mam pytanie do osób „ogarniających” temat Amazfita i iPhona :) . Stosując się do instrukcji chcąc korzystać z polskich znaków zainstalowałem pierwsze plik res. następnie fw. i na końcu czcionkę. Jest super, wszystko działa idealnie, menu jest po polski i w wiadomościach są Polskie znaki. Problem polega na tym, że przy każdym uruchomieniu mifit aplikacja przeprowadza aktualizacje oprogramowania i zaburza się układ ikon w menu głównym, i w poszczególnych zakładkach np. w ustawieniach informacje są już w języku angielskim. Czy można zablokować w jakiś sposób autoaktualizacje oprogramowania przez aplikacje mifit? Z góry dziękuje tęgim głowa za odpowiedź. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Prof.liszka napisał:

Witam wszystkich! Mam pytanie do osób „ogarniających” temat Amazfita i iPhona :) . Stosując się do instrukcji chcąc korzystać z polskich znaków zainstalowałem pierwsze plik res. następnie fw. i na końcu czcionkę. Jest super, wszystko działa idealnie, menu jest po polski i w wiadomościach są Polskie znaki. Problem polega na tym, że przy każdym uruchomieniu mifit aplikacja przeprowadza aktualizacje oprogramowania i zaburza się układ ikon w menu głównym, i w poszczególnych zakładkach np. w ustawieniach informacje są już w języku angielskim. Czy można zablokować w jakiś sposób autoaktualizacje oprogramowania przez aplikacje mifit? Z góry dziękuje tęgim głowa za odpowiedź. 

 

3 godziny temu, tomurbanowicz napisał:

Postaram się na weekend przygotować.

 

Już niedługo nie będzie tego problemu, prof. liszka :)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy wgrałem Firmware PL FW-1.1.5.12 i MrTomi-3.5.8-PL.apk  i powstał problem z powiadomieniami e-mail, messanger lite i whatsapp, do tej pory wszystko działało na wersji 0.1.0.86 jaka może być przyczyna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Krisstow napisał:

Moze ktos dać odnośnik do aktualnej wersji PL bo znów ostatnio sie zaktualizował i język pół na pół i napisy przy prawej str. 

Aktualnie mam tomi koncowka .12

czytaj wątek, trzy posty wyżej było o tym pisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym poście zamieściłem najnowsze FW PL oraz MrTomi-3.5.9-PL - sugeruję przed instalacją modów zainstalować oryginalny MiFit 3.5.9 (http://app.mi.com/details?id=com.xiaomi.hm.health) a następnie MODy.

Edytowane przez tomurbanowicz
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, tomurbanowicz napisał:

W pierwszym poście zamieściłem najnowsze FW PL oraz MrTomi-3.5.9-PL

Można jeszcze prosić o wersję ze zmodyfikowanym plikiem firmwares.json (zmiana wersji oprogramowania układowego do GPS na wersję 18344) ?
Ja sobie daję radę (używam zmodyfikowanej przez siebie wersji modu greeshan, z nowym GPS i wywalonymi lokalizacjami innymi niz PL i EN), ale są osoby, które nie mają ochoty samodzielnie podpisywać aplikacji przed instalacją.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomurbanowicz:

Pojawiła się wersja MiFit 3.5.9. Jeżeli znajdziesz czas, by "spolonizować" firmware V1.1.5.16 i zmodować MiFita, to czy mógłbyś przygotować drugą wersję z zmodyfikowanym firmware.json z wpisem:
        "gps": {           "name": "Mili_18344.gps",           "version": "18344,eb2f43f,126"       },

zamiast:

     "gps": {           "name": "Mili_dth.gps",           "version": "15974,e61dd16,126"       },

Myślę, że wielu użytkowników będzie Ci mocno wdzięczna. Ja ofiaruję moja dozgonną wdzięczność przez okres co najmniej 2 dni
Z góry dziękuję i przy okazji wyrażam wdzięczność i szacunek, za to co robisz (polonizacja firmware i modowanie apki). Dobrze, że Ci się chce.
BTW:
Wygląda na to (po krótkiej analizie firmware'u), że w BIP 2 język polski jest już domyślnie zawarty.

@tomurbanowicz

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znajduje mi tego ciągu Mili_dth.gps. W moim modzie jest Mili_18344.gps

Właśnie chodzi o to żeby to zmienić. Żeby w BIPie wymuszało aktualizacje do 18344. W pliku mili_dth.gps jest stary zbrickowany GPS w wersji 15974.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, xiar napisał:

Tak, ale po wrzuceniu oryginalnego MiFita, wgrałem pierwszą wersję MiFit modowaną i na nią dograłem drugą.

Też mam tenproblem i cały czas próbuje aktualizować  

Edit. 

Po zainstalowaniu pierwszej zmodyfikowanej aplikacji wygląda na to że wszystko jest w porządku. Aplikacja nie aktualizuje gps. 

Edytowane przez Jepcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...