Jump to content

rogal198

Użytkownicy
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About rogal198

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć. Ogólenie Poco mi się bardzo podoba ale mam z nim taki problem. Kiedy zmieniam dźwięk powiadomień np. dla aplikacji pocztowej (BlueMail) to od razu z automatu zmieniają mi się dźwięki powiadomień systemowych. Też tak macie?
 2. Dziękuję bardzo za odpowiedź. Niestety tak jak pisaliście nie da się tego obejść więc zmieniłem program pocztowy na komórce. Z Outlook wszystko działa ok.
 3. Dzięki za odpowiedź. No teoretycznie tak ale ja mam do wyboru tylko opcję synchronizuj lub nie. Mam to klinkniete dla obu folderow wyslane...
 4. Folderu wysłanych z apki w telefonie nigdzie nie widać poza telefonem. Dodatkowo opcja przenoszenia maili z folderów wysłane jest wyszarzona... Z odebranych można przenieść. Dodam tylko że mam też druga pocztę w tej apce i wszystko działa poprawnie.
 5. Dzięki za odpowiedź. W przeglądarce serwer wychodzący jest typu SMTP. I nawet nie ma opcji, żeby to zmienić. W telefonie również jest to SMTP. Dodatkowo mam pocztę na kompie w programie pocztowym, również serwer jest ustawiony jako SMTP i wszystko się ładnie synchronizuje.
 6. Witam. Mam leciwego już Redmi Note 4 i korzystam na nim z poczty na home.pl przy użyciu systemowej aplikacji poczta. Mam problem z synchronizacją folderu wysłane. Aplikacja na telefonie utworzyła 2 foldery o takiej samej nazwie: Wysłane. W jednym folderze są maile wysłane z komputera, w drugim te wysłane z telefonu. Maile wysłane z telefonu dochodzą do adresatów ale nie są widoczne nigdzie poza aplikacją w telefonie. W przeglądarce też ich nie widać. Ma ktoś może pomysł co może być przyczyną takiego działania i jak ogarnąć to aby wszystkie wysłane maile były widoczne z każdego urządz
 7. Udało się, co prawda nie za pierwszym razem ale jednak Wielkie dzięki za poradę. Coś mi nie chciało iść więc skorzystałem w końcu z N&F. Nie mniej wielkie dzięki
 8. Pewnie nie wiedziałem, że się da. N&F for amazfit? I tam można wgrać samą czcionkę?
 9. Dzięki bardzo za sugestię ale niestety nie pomogło...
 10. Cześć. Pytanie. Zainstalowałem wersję MiFit z poprzedniego wątku z pierwszej strony i działa kto dzwoni ale nie ma polskich czcionek. Niestety GB nie wykrywa mi telefonu więc nie mogę czcionki podegrać. Wiem, że z nowym mifitem wyszła aktualizacja która zmienia Bipa na jeżyk polski. I teraz pytanie: czy wersja MiFit przeze mnie zacytowana wgrywa już polskie czcionki i pokazuje kto dzwoni?
 11. W między czasie doczytałem trochę więcej o wersjach gps i mam nadzieję, że z nowym Mi Fit, kiedy to zrobiła się aktualizacja gps na zegarku, mam w końcu wersję pozbawioną problemów. Dzięki za naprowadzenie
 12. Cześć. Ostatnio z racji posiadania Amazfit Bip i chęci eksportowania treningów do Endomondo postanowiłem w telefonie zrobić roota. Proces się udał, pacjent przeżył. Mogę eksportować treningi z MiFit do GPX i później dalej gdzie chcę. Niestety zauważyłem, że po zabiegu telefon znacznie słabiej trzyma na baterii. Zawsze spokojnie trzymał 2 dnia, jak mnie użytkowałem to 3 dni. Teraz co najmniej kilka godzin mniej, ciężko mi dojechać do 48 h. W zużyciu baterii widzę, że system Android zużywa około 25 % baterii, przed rootem nie wiem ile bo jakoś nigdy mnie to nie interesowało. Zainstalow
 13. Cześć. Też mam problem z bipem ale chyba troszkę inny. W połowie treningu gubi mi fixa i przestaje rejestrować trasę. Wczoraj podczas jazdy na rowerze zgubił mi dwa razy. Żona też ma Amazfita i u niej też taki problem się pojawił. Zdarza się to również u inynch?
 14. A wiadomo coś na temat tego aby w oryginalnym MiFit pokazywało kto dzwoni czy ciągle trzeba zmieniać język na angielski??
 15. No tak. Przeszukałem cały polecony przez Ciebie temat na forum i nie mogłem znaleźć. Oczywiście wszystko było w pierwszym poście. Działa. Wielkie dzięki za pomoc.
×
×
 • Create New...