Jump to content

TLH

Użytkownicy
 • Posts

  32
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

TLH's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Moje pytanie brzmi jaka wersję telefonów mieliście Global czy EEA? Wydaje mi się że problemy są z wersją EEA żeby wgrać miui polska. Pierwszy raz mam problem z telefonem że niechce startować. Wszystko sie wgrywa nie wyrzuca błędów ale stoi na logo miui lub migaja 3 kropki na v11 i tak 30 minut i nic.
 2. Nie startuje wisi na logo miui, wszystko robione według poradnika . Jak go rozwiązałeś?
 3. Witam. Mógłby ktoś napisać jaka metodą mogę wgrać miui polska. Przez fasboot nie dziła, w recovery nie wstaje telefon wisi na logo Miui.
 4. Witam. Mam problem z telefonem po przywroceniu ustawien fabrycznych przestał działac dotyk. Nie działa ani w telefonie ani w Twrp.
 5. Po zmianie tarczy i odczekaniu 5 minut już zaczynają się pojawiać.Tak jak najbardziej przebijają na każdym ekranie. Reset nie pomaga a tym bardziej wyłączenie. Zegarek został odesłany.:(
 6. Proszę bardzo, za kazdą zmianą tarczy zostają takie smugi , później to samo jest na białych cyfrach.
 7. Opaska ma niecałe 2 tygodnie. Reklamować ją?
 8. Witam. Mam problem po zmianie tarczy zegarka zostają mi na wyświetlaczu zegarka powidoki starej tarczy , co robię nie tak?
 9. Ustawienia-sieci bezprzewodowe-więcej-ekran bezprzewodowy.
 10. Jeśli dobrze doczytasz nie powinna odmówić skoro na forum pozwalają go instalować, Najlepiej zapytać ICIDA
 11. Telefon wchodzi w tryd fastboot, jeśli tak to sciagnij miflash i fleshuj z tamtad, jeśli masz twrp i telefon wchodzi w tryb recovery to flash z poziomu recovery.
 12. Nie koniecznie , jeśli się ma dwa konta z pozwoleniem idzie od ręki sam tak zrobiłem przez przypadek zlogowałem się na jednym później wyrzuciło ile mam czekać czyli 360godz. przelogowałem się na drugie i tu zdziwienie poszło odrazu.
 13. W większości sklepów po odblokowaniu bootloadera gwarancja dalej jest aktualna, z tego co wiem tylko kupując z allegro u januszy tracisz gwarancje po wgraniu mui polska. A tak apropo nietrzeba czekać 360 godzin na odblokowanie bootloadera jeśli ma się 2 konta. Podczas odblokowania na pierwszym wyskoczy iz masz 360 godz. do odblokowania. Nie wyłączając mi unlock restartujesz telefon przelogowujesz na drugie konto i mu unlock również. u mnie poszło.
×
×
 • Create New...