TLH

Użytkownicy
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About TLH

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam. Mam problem z telefonem po przywroceniu ustawien fabrycznych przestał działac dotyk. Nie działa ani w telefonie ani w Twrp.
 2. Po zmianie tarczy i odczekaniu 5 minut już zaczynają się pojawiać.Tak jak najbardziej przebijają na każdym ekranie. Reset nie pomaga a tym bardziej wyłączenie. Zegarek został odesłany.:(
 3. Proszę bardzo, za kazdą zmianą tarczy zostają takie smugi , później to samo jest na białych cyfrach.
 4. Opaska ma niecałe 2 tygodnie. Reklamować ją?
 5. Witam. Mam problem po zmianie tarczy zegarka zostają mi na wyświetlaczu zegarka powidoki starej tarczy , co robię nie tak?
 6. Ustawienia-sieci bezprzewodowe-więcej-ekran bezprzewodowy.
 7. Jeśli dobrze doczytasz nie powinna odmówić skoro na forum pozwalają go instalować, Najlepiej zapytać ICIDA
 8. Telefon wchodzi w tryd fastboot, jeśli tak to sciagnij miflash i fleshuj z tamtad, jeśli masz twrp i telefon wchodzi w tryb recovery to flash z poziomu recovery.
 9. Nie koniecznie , jeśli się ma dwa konta z pozwoleniem idzie od ręki sam tak zrobiłem przez przypadek zlogowałem się na jednym później wyrzuciło ile mam czekać czyli 360godz. przelogowałem się na drugie i tu zdziwienie poszło odrazu.
 10. W większości sklepów po odblokowaniu bootloadera gwarancja dalej jest aktualna, z tego co wiem tylko kupując z allegro u januszy tracisz gwarancje po wgraniu mui polska. A tak apropo nietrzeba czekać 360 godzin na odblokowanie bootloadera jeśli ma się 2 konta. Podczas odblokowania na pierwszym wyskoczy iz masz 360 godz. do odblokowania. Nie wyłączając mi unlock restartujesz telefon przelogowujesz na drugie konto i mu unlock również. u mnie poszło.
 11. Problem rozwiązany , powrót do globala ponowne wgranie miui.eu i wszystko działa. Temat można zamknąć.
 12. reinstalacja nic nie daje, bynajmniej na miui polska
 13. Full wipe nie pomógł, wgrywanie od początku romu też nie, nie mam odcisków dodanych, stalo sie tak po odblokowaniu bootoadera.