Skocz do zawartości

Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje


tomurbanowicz

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, fido napisał:

Czy ta wersja MiFit aktualizuje GPS ? ale pozostawia nieruszone firmware zegarka ? Czy język polski jest ?

Tak pozostawia nienaruszone firmware w zegarku, aktualizuje a-gps i jest język polski

23 minuty temu, peetpeet napisał:

Pytanie z innej beczki.... Czy trzeba jakichś czarów żeby ten plik pobrać? Ściąga się ale na końcu jest "zapisz plik" i to by było na tyle... Ściągam przez przeglądarkę a nie ich apkę.

Wysłane z mojego POT-LX1 przy użyciu Tapatalka
 

Klikasz na zapisz plik i masz go w pobrane i jest gotowy do instalacji,, żadne czary..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat wracający z każdą nową wersją... Czy ktoś już opanował problem z zalogowaniem się do apki modowanej przez konto Google?
Kiedyś jeszcze jakoś to szło, kilkanaście prób i łapało, potem już trwało kilka dni czasem a teraz to już niemożliwe i zostaje tylko wersja oryginalna...
Tak, wiem, inne konto ale po roku czasu trochę mi szkoda danych już zgromadzonych...

Wysłane z mojego POT-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie po długiej przerwie. 

Czy ktoś z Was podjąłby się prowadzić dalej ten wątek? Widzę, że dużo się dzieje, a ja niestety nie będę mógł go dalej prowadzić z braku czasu - szkoda, żeby się nie rozwijał (chodzi o aktualizowanie pierwszego, drugiego postu itp.).

Edytowane przez tomurbanowicz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie po długiej przerwie. 
Czy ktoś z Was podjąłby się prowadzić dalej ten wątek? Widzę, że dużo się dzieje, a ja niestety nie będę mógł go dalej prowadzić z braku czasu - szkoda, żeby się nie rozwijał (chodzi o aktualizowanie pierwszego, drugiego postu itp.).
Jest już oficjalny polski język dla BIPa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tomurbanowicz napisał:

Witajcie po długiej przerwie. 

Czy ktoś z Was podjąłby się prowadzić dalej ten wątek? Widzę, że dużo się dzieje, a ja niestety nie będę mógł go dalej prowadzić z braku czasu - szkoda, żeby się nie rozwijał (chodzi o aktualizowanie pierwszego, drugiego postu itp.).

Ja mogę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, peetpeet napisał:

Temat wracający z każdą nową wersją... Czy ktoś już opanował problem z zalogowaniem się do apki modowanej przez konto Google?
Kiedyś jeszcze jakoś to szło, kilkanaście prób i łapało, potem już trwało kilka dni czasem a teraz to już niemożliwe i zostaje tylko wersja oryginalna...
Tak, wiem, inne konto ale po roku czasu trochę mi szkoda danych już zgromadzonych...

Wysłane z mojego POT-LX1 przy użyciu Tapatalka
 

Przecież ten sposób działał i nadal działa.

Screenshot_2019-10-16-16-10-20-045_com.android.chrome.png

2 godziny temu, pkonrad napisał:
2 godziny temu, tomurbanowicz napisał:
Witajcie po długiej przerwie. 
Czy ktoś z Was podjąłby się prowadzić dalej ten wątek? Widzę, że dużo się dzieje, a ja niestety nie będę mógł go dalej prowadzić z braku czasu - szkoda, żeby się nie rozwijał (chodzi o aktualizowanie pierwszego, drugiego postu itp.).

Jest już oficjalny polski język dla BIPa.

Tak jest, tylko bardzo mała czcionka jest ale można to zmienić wrzucając fonty z większą czcionką ze strony 1-2 wstecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.10.2019 o 10:45, FromWP napisał:

 fonty.thumb.jpg.45cd7b88ad4d68a8522d56397c047096.jpg

Wszystko fajnie, zainstalowałem pogrubioną czcionkę. Ale strasznie jest dla mnie nieczytelna. Ma ktoś coś innego, co można wrzucić do tej nowej wersji? Wcześniej chyba miałem zainstalowaną Mili_chaohu_pl_big.ft od Janusza z pierwszego posta tego wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, markos napisał:

Wszystko fajnie, zainstalowałem pogrubioną czcionkę. Ale strasznie jest dla mnie nieczytelna. Ma ktoś coś innego, co można wrzucić do tej nowej wersji? Wcześniej chyba miałem zainstalowaną Mili_chaohu_pl_big.ft od Janusza z pierwszego posta tego wątku.

Piszę to po raz  kolejny. Firmware w wersji innej niż chińska używa Latin. Oznacza to że jej szerokość to 9 pikseli. Czcionka Janusza będzie pasować tylko do zmodyfikowanego firmware z języka chinskiego/English na Polski. Latin to pozostałe kraje w tym niemiecki, rosyjski, koreański, japoński, hiszpański i Polski. Jedyną radą była by zmodować firmware oryginalne. Niestety jest ono dostępne tylko online. 

Podsumowując to  możliwe największą czcionka jaka może być w wersji Latin 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...