fido

Użytkownicy
 • Content Count

  187
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

About fido

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 9SE, Redmi 4X

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Po wpisaniu ma być disable cze enable ?
 2. Ok tylko jest kila wersji zauważyłem i jaki najlepiej pobrać ?
 3. Czy ta wersja MiFit aktualizuje GPS ? ale pozostawia nieruszone firmware zegarka ? Czy język polski jest ?
 4. To co już nie potrzeba modu żeby mieć PL i info kto dzwoni, wystarczy najnowszy mifit z play store ?
 5. Do korzystania z w/w softu na telefonie czego używacie ?
 6. Spróbuj na innym telefonie ze starszym androidem u mnie jak nie chciał telefon nowszy wykrywać to zawsze bez problemu udawało się wykryć zegarek przez redmi 4X i oczywiście GB.
 7. Wszystko jest tak jak piwinno wezme redmi 4x i ten nie ma problemu. Wydaje mi sie ze problemy pojawiaja sie przy nowszych androidach.
 8. No ale Redmi 4X MiA2 Lite to też Xiaomi i tam chociaż kilka dni działało a mi jak na razie chodzi żeby przetestować czy to działa. Mam jeszcze Huawei Mate 10 Lite jeśli te kody działają do niego to mogę przetestować na nim. A np. skąd sieć Orange wie jaki kto ma telefon jest wstanie rozpoznać to poprzez sieć komórkową ?
 9. Kurde ja mam też Mi9SE tylko w Orange i mi nie działa na redmi 4x bodajże ikonka od VOLTE się pokazywała ale po czasie Orange wyłączało.
 10. Jak do tej pory ze sklepy Play wgrywałem Mifita i jak się wszystko zaktualizowało to wgrywałem Res, FW, i czcionki z pierwszego posta zawsze najnowsza wersję ale od jakiegoś czasu pojawił się problem z GPS i pozostałem na 3.5.9 ale na nim podczas jakiegoś treningu zegarek przestaje rejestrować drogę. Na starszej wersji 1.0.86 nie było problemu ale niestety teraz na nowym telefonie przy tej wersji nie wyświetla się kto dzwoni.
 11. A jaką wersję wgrać do zegarka FW i RES ? czy ona będzie po Polski i widać kto dzwoni ? Jaki GPS wrzucić jaki najlepszy i w jaki sposób ?
 12. Ok spróbuje, a co jak chciałbym najnowszą wersję ale za każdym razem nie chce mi zaktualizować GPS cały czas wywala błąd nawet próbowałem poprzez GB wgrać plik GPS ale też wywala błąd.
 13. Koledzy co zrobić jeśli po wgraniu Mifit z Google Play i zaktualizowaniu do najnowsze wersji nie można połączyć w GB nie wykrywa zegarka.
 14. Ja mam właśnie wersje 10.2.2.0 dziś mi pokazuje że jest dostępna wersja 10.3.3.0 czy działa w niej wszystko ok czy coś z jest nie tak w tej wersji.
 15. Witam Czy jest możliwość dodanie przycisku włączania/wyłączanie NFC do do przycisków wysuwających się z belki. Przyciski szybkiego dostępu. Jeśli tak w jaki sposób.