Jump to content

fido

Użytkownicy
 • Posts

  233
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 11 Lite 5G,Mi 9SE

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

fido's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • Dedicated Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

6

Reputation

 1. Czyli jest już możliwość wgrania twrp do Mi11 Lite 5G ? czy dopiero będzie ? Jeśli jest jakiś poradnik to gdzie szukać ?
 2. Mam Mi 11 Lite 5G z oryginalnym softem, czy jeśli wgram ten soft i by mi się nie spodobał mogę wrócić do oryginału w bezpieczny sposób ? Jeśli wgram ten soft mogę przywrócić jakoś aplikacje które teraz mam wgrane ? Czy ten soft informuję jak pojawi się nowsza wersja ? Ta wersja softu jest najnowsza ?
 3. Też mam tą wersję w zegarku i wgraną wersję Zeep Mod 6.7.1 i wszystko działa bez problemu. Zegarek co jakiś czas aktualizuje gps, pokazuje kto dzwoni, sms'y i powiadomienia z innych aplikacji.
 4. Modowana Zepp najnowsza. Testowałem różne wersji i cały czas tak samo.
 5. Wszystko ustawiono wg.schematu, ale połączeń przychodzących nie ma takich ustawień. Przełącznik nie ma znaczenia czy jest ustawiony na on czy off i tak zawsze wraca 3s.
 6. No właśnie jak mam tak ustawione to są opóźnienia czasami jest wszystko ok. Problem jest także jak zmienię na 0s. i ponownie wejdę w aplikację to i tak pozostaje 3s. nie przyjmuje wartości 0s.
 7. Niestety wgrana aplikacja zepp także ma opóźnienie. Nawet jak na zaznaczonym elemencie włączę i ustawię 0s. to po ponowynym wejściu w aplikację jest wybrane 3s.
 8. Ok, czy w oficjalnej wersji pokazuje kto dzwoni ? I jest język polski, ? Czy to mifit ?
 9. Ok. Wgrałem tą wersję zobaczymy jak będzie się sprawować. Mam jedynie pytanie bo aplikacja odpala się w ciemnym motywie tak jak mam ustawiony system, czy jest możliwość zmiany żeby była w motywie jasnym bez zmiany ustawień systemu ? Druga spraw to w lewym górnym roku pojawia się komunikat o synchronizacji dany ale nie zostaje zakończony w czym może być problem
 10. Ta wersja działa tylko że instaluje się jako aplikacja Zepp. Ja pobierałem z https://portal.mi-room.ru/files/aex-amazfit-mod/ i tam jest wersja niższa i ona instaluje się jako AeX ale nie ona nie działa. Czy między tymi aplikacjami są jakieś różnice czy to jest ta sama aplikacja tylko nowsza i ze zmienioną nazwą.
 11. Dla testu wgrałem do mi 11 lite 5g najnowsze AeX i tu zonk wygrało się normalnie ale już uruchomić się nie chce i nie mogę przetestować
 12. Czy w aplikacjach nie modowanych jest język polski i są pokazywane dane kontaktu podczas przychodzenia połączenia ? Ja cały czas korzystam z AmazFit Mod ale od czasu jak zmieniłem telefon na Mi 11 Lite 5G problemy pojawiły się z pokazywaniem kontaktu z opóźnieniem. We wcześniejszych wersjach można było ustawić opóźnienie 0s. w tych nowych już tego nie ma jest tylko 3s. Bodajże AeX [Amazfit mod] ma możliwość ustawienia 0s.
 13. Ale Zepp jaką wersję oprogramowania wgrywa ? Czy ma być wersja Mod czy nie ? Z drugiej strony już mam wgraną 1.16.32 i jedynie co mnie denerwuję i jakoś nie mogę tego zmienić mam czasami opóźnienie w pokazywaniu przychodzącego połączenia. W starszych wersjach Amazfit była opcja ustawienia 0s w nowszych już jest suwak żeby to wyłączyć ale jest 3s nie ma możliwości wybrania 0s. Z tego co się orientuję to w AeX jest taka opcja ale bym musiał przetestować jak działa.
×
×
 • Create New...