fido

Użytkownicy
 • Content Count

  147
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

About fido

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 4X, Mi A2 Lite

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. fido

  Czy działa u nas VoLTE?

  Powłączałeś to na Redmi 4X czy na innym telefonie ?
 2. fido

  Czy działa u nas VoLTE?

  Ale do tego trzeba mieć root ? i wówczas nie potrzeba aplikacji ?
 3. fido

  Czy działa u nas VoLTE?

  U mnie w tym momencie nic nie robiąc w trybie samolotowym mogę dzwonić i można się do mnie dodzwonić. Jedyne co to tryb samolotowy włączyłem po uruchomieniu aplikacji wifi calling. Czy ktoś wiem może jak to będzie rozliczane za granicą takie połączenia ?
 4. fido

  Czy działa u nas VoLTE?

  W moim przypadku jedynie nie jest "włączenie możliwość prowadzenie rozmów przez wifi" a niby mogę dzwonić jedynie nikt nie może się dodzwonić.
 5. fido

  Czy działa u nas VoLTE?

  Wydaje mi się że te kody już wklepywałem. Czy po wpisaniu jakieś komunikaty powinny się pojawić ? Tu są apki do wifi calling https://mega.nz/#F!qfBVFYgK!4uaD73M9tPzaRHXzjt3lRA
 6. fido

  Czy działa u nas VoLTE?

  A ja mam pytane jak włączyć tą opcję
 7. fido

  Czy działa u nas VoLTE?

  A czy powtórnym aktywowaniu trzeba jakiś czas odczekać żeby to działało bo wkonywać połączenie mogę ale już odbierać nie.
 8. fido

  Czy działa u nas VoLTE?

  Już w piątek aktywowałem ale jak to Orange wyłączyli. Aktywacja poszło przez aplikacje Orange.
 9. fido

  Czy działa u nas VoLTE?

  Zrobiłem test i niestety ja mogę dzwonić przez wificaling ale do mnie już nie można się dodzwonić włącza się automatycza sekretarka. Test robiony na trybie samolotowym.
 10. fido

  Czy działa u nas VoLTE?

  Rzeczywiście dziś VoLte przestało działać jak to Orange 3 dni i wyłączyło ale wystarczy jeszcze raz uruchomić aplikację WiFiCaling i restart telefonu i działa znowu. Przynajmniej tak mi się wydaje ;-)
 11. fido

  Czy działa u nas VoLTE?

  W ramach testu Uruchomiłem aplikacje wifi caling poczekałem aż przyjdzie sms i tak jak pisałem mogłem na trybie samolotowym wykonać połączenie. Później wpisałem kod na VoLte i restart telefonu. Po restarcie pokazała się na pasku ikona od HD. Na screenach widać jak mam przy włączonej transmisji i wyłączonej jak i przy wykonywaniu połączeń.
 12. fido

  Czy działa u nas VoLTE?

  Przetestowałem na Mi A2 LIte aplikację Orange na trybie samolotowym po połączeniu z WIFI normalnie mogłem wykonywać połączenia - więc chyba działa. Czy będąc za granicą korzystając z wifi caling nic nie zapłacę ? Jak teraz sprawdzić czy działa VolLTE ?
 13. fido

  Czy działa u nas VoLTE?

  Koledzy telefon Mi A2 Lite sieć Orange, czy może ktoś krok po kroku opisać co i jak zrobić żeby te funkcje włączyć lub zobaczyć czy można włączyć i jak je przetestować żeby mieć pewność że działa lub nie. Z góry wielkie dzięki.
 14. fido

  Xiaomi Mi A2Lite - wątek ogólny

  Niestety kwietniowa poprawka nie rozwiązuje problemu z wifi. Zauważyłem że jak się wyłączy lokalizację to z wifi nie ma problemu no i na 5GHz też jest ok.
 15. fido

  Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje

  Witam Koledzy wczoraj wieczorem włączyłem do ładowania zegarek, rano jak chciałem go założyć okazało się że pojawiło się coś takiego jak na zdjęciu (nie jest to moje zdjęcie znalezione na necie) po naciśnięciu przycisku uruchomiła się kalibracja ekranu po kalibracji pojawił się ekran żeby sparować zegarek z telefonem. Udało się sparować ale bateria naładowana tylko do 45%. Co mogło się niedobrego wydarzyć podczas ładowania ?