Skocz do zawartości

ROMy MIUI Global - stabilne i rozwojowe (stable i dev)


rezmus

Rekomendowane odpowiedzi

Czy komuś w menu pojawiła się niebieska ikonka z "rakietą" podpisana Clear mem.. Jest to jakaś aplikacja do zwalniania ramu, wcześniej jej nie było, system w wersji 9.6.4.0 i wszystkie aktualizacje aplikacji do najnowszych wersji. Nic nie doinstalowywałem i zobaczyłem tą aplikację, akurat była to aplikacja na kolejnym, nowym ekranie stąd też nie zauważyłem jej wcześniej i nie wiem kiedy dokładnie się pojawiła.

Edytowane przez mrozilla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wam też od wersji 9.6.2.0 tak kiepsko telefon chodzi? Mam ciągłe zamuły i aplikacje się zwieszają na kilka sekund.
Ja jestem zadowolony bateria na duzy plus, tel smiga jak nigdy. Tylko motywow nie moge ustawic jak dawniej z kilku roznych zrobic jeden.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=43209]PiotrekR[/mention] i[mention=50495]sprzetowiec90[/mention] jeśli macie xiaomi.eu to niczego nie musicie czyścić, Niczego wam również nie wyczyści. Przeszedłem z xiaomi.eu stable bez wipe i wszystko działa wyśmienicie, niczego nie usunęło.

 

Jeśli z kolei jesteście na globalu to mogą być problemy. Żonie wrzuciłem właśnie na globala i zaczęły wyskakiwać powiadomienia, że niektóre procesy zostały zamknięte, więc bez full wipe nie dało rady używać.

 

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam global i pewnie dlatego... Do tego kopie zapasowa od xiaomi mozna se w 4litery wsadzic bo albo nie obsluguje aplikacji albo blad.... 

No ale czy tak w ogole warto przejsc na miui 10? Jakies roznice na +? W szybkosci, bateri itp.

Edytowane przez sprzetowiec90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez full wipe przy przejściu z globala na xiaomi.eu się nie obejdzie.
Pozostaje wam tylko czekać na MIUI 10 global.

Długo wahałem się by przejść na 10 ale zupełnie niepotrzebnie.
Działanie jest płynniejsze, jednak do pewnych zmian wizualnych trzeba się przyzwyczaić.
Telefon dużo więcej wytrzymuje na baterii, wcześniej ładowałem co dwa dni, po zmianie, po trzech dniach mam jeszcze 15% baterii. SOT dochodzi mi do 10h, gdzie wcześniej z 6h był problem.
Do tego aktualizacja zabezpieczeń jest z 01.08.
Przy przechodzeniu między wersjami nie przywracajcie apek z kopii. To tylko powoduje problemy z nimi.
Lepiej zainstalować wszystko na nowo.
Ludzie przywracają aplikacje z kopii a później psioczą, że im coś nie działa i najczęściej obwiniają za to daną wersję systemu.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...