d3tr0

VIP
 • Content Count

  1,000
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by d3tr0

 1. @kulig007, trudno to opisać ale to nie pęcherzyki tylko bardziej sama faktura żelowej ma takie pajączki w sobie i nie jest idealnie gładka jak tafla szkła. Nie widać tego z 20cm jak trzymasz telefon ale z bliska już tak. Może tak ma być nie wiem.
 2. Tydzień temu zakładałem w 3mk żelową ARC pro, od początku mi sie średnio podobała na ekranie, choć obsługa na wysepce twierdziła ze to zejdzie po 2 dniach bo to po zakładaniu (chodzi o jakby drobne nierówności widoczne z bliska). Jak można się domyśleć nic się nie zmieniło. Folia się trzyma ale w żadnym wypadku nie przypomina np. Fabrycznej folii idealnie gładkiej czy też szkła.
 3. Macie może restarty telefonu mi a2 lite? Restart i reset pewnych ustawień do wartości domyślnej.
 4. d3tr0

  Ilość RAMu w A2 Lite

  Systemowa pokazuje ogółem 3,7GB RAM. Wolne 1GB przy 36 apkach zainstalowanych, po restarcie 1.3GB.
 5. Bardzo fajne szkło, kupione z alledrogo, pewnie w Chinach też są takie 50% taniej. Na pewno odradzam te wszystkie hybrydowe od Chińczyków bo to zwyczajna folia.
 6. Kilka dni temu zakładałem szkło 5D tak zachwalał sprzedawca a w środku patrzę jest napisane 9D. To niby full glue klejone po całości. Mogę polecić idealnie pasuje i przykleja się na krawędziach też.
 7. Kupiłem jakiś czas temu dwa szkła 5D te klejone po całości. Jeśli ktoś myśli o czymś takim to niech lepiej odpuści. Mimo że jest full face w kolorze telefonu to zachowuje się jak pierwsze szkła do 4x jeszcze nie full face które nie kleją się po brzegach i widać powietrze że nie dolega.
 8. Poprawili w miui 10 już to nagrywanie dźwięku w filmach video? Czy dalej przester i jak w studni? Spaprali to w którejś aktualizacji miui 8 i chyba zupełnie olali ten problem, nie każdy to ma albo używa modów bo są na to.
 9. Wystarczy zdaje się zmienić na chwilę na stany zjednoczone pobrać jakie chcesz i wrócić znów na nasz region. Pobrane będą działać.
 10. Zauważyliście że 1 soft jest najlepszy pod dany telefon? Czy może mi się tak tylko wydaje. Mam na myśli pierwszy soft sprzedażowy kiedy telefon wchodzi na rynek. W 4x był to zdaje się 8.2.1.0 ten którego nigdzie nie było oficjalnie, jakiś ruski port nie wiadomo z czym w środku. Ten zachwalany który występował swojego czasu we wszystkich testach redmi 4x by pokazać jaki to on jest dobry. Potem jest coraz gorzej z każdym softem i ciągłe siedzenie na szpilkach w oczekiwanie na nowy bo może poprawią to czy tamto. A najczęściej poprzednie błędy zostają a powstają nowe. Nie jest to tylko kwestia 4x bo wielu producentów wydając nowa wersje robi to trochę na siłę i okazuje się że to nie działa tak dobrze jak wcześniej.
 11. Dziś wyskoczyła też aktualizacja systemowa Themes, jak można się domyśleć motywy przestają działać ale na szczęście da się odinstalować aktualizacje i wszystko działa. Siedzę na 9.2.5.0.
 12. A nie czasem snapa 435, MSM8940
 13. Też tak myślałem bo mam chińska wersję, żona ma global i jest tak samo. Ale z tego co widzialem to są mody do tego więc chyba nie tylko ja to mam.
 14. Sprawdzaliscie już nagrywanie video i dźwięk w filmach? Jest tak samo słabo jak w poprzednich wersjach czy może to poprawili i nie ma tego dźwięku w studni.
 15. No właśnie cos zauważyłem z tym zasięgiem w pracy i w domu gdzie zawsze zasięg Orange był pełny na wszystkich starszych MIUI a tu po aktualizacji do 9.2.5.0 skoki, nie mówiąc już o virgin mobile który potrafi całkiem stracić zasięg a nigdy tak źle nie było. Może to przypadek, ale jak Shaq mówi że na 9.5 jest lepiej to może coś w tym jest. Bateria lepsza to zasięg słabszy.
 16. Zauważyliście może czy zasięg się polepszył w 9.5.4.0? Względem poprzedniej 9.2.5.0, i czy poprawili audio w nagranych filmach?
 17. Nie wiem czy wam to pomoże ale miałem podobnie i nie była to wina samego kabla tylko ładowarki i gniazda USB w niej które nie kontaktowało.
 18. raczej normalne, wszystkie xiaomi z jakimi miałem styczność posiadały coś takiego - raz jest raz może nie być
 19. Każdy global jest prawie taki sam, z tą różnicą że bateria trzyma słabiej/lepiej. Na razie z tego co wychodzi to im nowszy to pod tym względem gorszy.
 20. To widać nie ma wielkiego znaczenia zużycie do rodzaju ekranu.
 21. Ja bym odwrotnie myślał bo mam BOE i w baterii nic specjalnego nie widzę. 2 dni jest mi trudno osiągnąć oszczędzając się. (2 dni przy ekranie 5h) Ta biel ekranu jednak może ciągnąć więcej baterii.
 22. Ostatnio nie mam czasu na testowanie dev, globale sprawdzałem tylko i raczej to samo było. Jak bym nie używał i tak wyjdzie 1 dzień z groszami, może 1.5 dnia i 20% zostaje gdzie trzeba już ładować.
 23. 8.2.10.0 ale na każdym jest podobnie.
 24. Bateria jest dziwna, czy się używa więcej czy też nie to ubywa bardzo podobnie. Proces android ciągnie sporo.
 25. Jeśli kogoś by interesowało to etui MSVII zachodzi na krawędzie ekranu tu jest super, ale już ze szkłem mofi już jest za grubo i wystaje ponad etui.