Jump to content

elPoochini

Użytkownicy
 • Posts

  84
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polska

Dodatkowe

 • Smartfon
  Huwaei P10

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

elPoochini's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Właśnie dlatego sprzedałem telefon xiaomi. Nie ukrywam że jest to dla mnie spora wada. Szkoda bo xiaomi robi bardzo dobre urządzenia.
 2. Koło 20 aplikacji (kalendarz, inbox, Firefox itp). Macie link?
 3. Czyli nie ma różnicy w bezpieczeństwie miui eu i global. Ok, to zostaje w takim razie konto i blokada zdalna. Czy jest możliwość założenia hasła na twrp?
 4. Pamiętam że na miui polska gdy zapomniałem wzoru blokady telefonu (i odcisk nie działał), skasowałem w trwp parę plików i dostałem się do telefonu be problemu. Co lepiej, przy trybie recovery, bez niczego dostałem danych przy podpieciu do komputer i zgrałem co potrzebuje. Niestety twrp nie ma hasła ani blokady dostępu do zawartości. W globalu nie widzę możliwości dostania się do telefonu bez skasowania całości.
 5. Cześć. Obecnie jestem jeszcze na miui Global. Zastanawiam się, jak wygląda sprawa bezpieczeństwa danych na telefonie w przypadku kradzieży. W Global nie ma TWRP gdzie można skasować blokadę ekranu itp. i dostać sie do telefonu. Co sądzicie?
 6. Wgraj sobie Redmi system manager i wyłącz kalendarz: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.learnpainless.system Też szukam za zastąpienie wszytkich skrótów i funkcji z kalendarza miui na google, ale bez sukcesu
 7. Cześć. Mam teraz 9.6.4.0 i chciałbym wrócić do 9.6.2.0 bo byl lepszy (bateria, lagi, itp) Macie może link do 9.6.2.0?
 8. Też tak mam. Nigdy nie kupię Xiaomi. Zraziłem się dotykiem i slabym softem. Chłopaki tu robią świetną robotę. A Chińczycy nie potrafią naprawić błędów w oprogramowaniu tylko podniecają się jak wypuszcza nową wersję miui z kosmetycznymi zmianami. Na słaby dotyk nie pomaga: Szkło Bez szkla Lineage OS Miui 8.x Miui 9.x Miui 10.x beta Reset fabryczny
 9. elPoochini

  MIUI 8.7.12

  Mam wrażenie , że w 8.7.12 V1 dla Redmi 4x była opcja w menu klawiszy programowych (softkey butttons w LineageOs). Smartlock i nagrywanie dźwięku wbudowana kamera dalej nie działa? SOT wyciągam na tym 4h, z włączoną synchronizacją, wifi, by i danymi w tle.
 10. Cześć. Mam pytanie. Czy jest alternatywa dla niedziałającego Google Smartlock w MIUI? Chodzi mi o wyłączenie blokady ekranu przy podłączeniu pod konkretną sieć WiFi lub urządzenie bluetooth. Wiem, że można wgrać xposed i xmiui. Ale autor xmiui położył temat płatności i niestety aplikacji nie da się opłacić. Próbowałem LLama ale niestety nie jest w stanie wyłączyć blokady ekranu gdy ustawię warunki. Myślałem o jakiejś aplikacji do profili, ale nie mogę nic znaleźć. Nie chcę wgrywać xposed.
 11. Na 9.5.10 global bateria działa lepiej. Nie naprawili niestety smartlock (odblokowanie urządzenia bez hasła po podpięciu do bluetooth czy wifi)
 12. Działał do wersji 7. Od 7 coś im nie idzie
 13. Szkoda że nikt tego nie potrafi naprawić. Jedyną opcją jest xposed i dodatek xmiui. Co ciekawe jedyne co trzeba na zrobić w xmiui, to kliknąć enable google smartlock i działa bez restartu telefonu.
 14. Oby. Google smartlock poprawiają od 2 lat
 15. Czytałem sporo o tym problemie w 4x. Jakaś wadliwa, spora seria musiała wyjść.
×
×
 • Create New...