rezmus

ROMy MIUI Global - stabilne i rozwojowe (stable i dev)

Recommended Posts

Hmm. Wbiłeś mi klina przyznam.
Skoro pisze Redmi 4 to przyjąłem, że wszystkie Redmi 4, tzn. 4, 4a, 4x a teraz to już sam nie wiem.
Z drugiej strony to troszkę dziwne by było gdyby R4 dostał a R4X już nie.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Dostanie tylko Redmi 4X. I dostanie na pewno, bo w top-secrecie jest już Global Stable 11 dla niego. Powiedzcie mi, niby jak Redmi 4A, 4 itd. miałyby dostać 11, skoro wsparcie dla nich MIUI zakonczylo już z Global Beta jakoś w marcu?

No wiem tylko że istnieje V11.0.1.0.NAMMIXM. Poza tym nic więcej, nie mam żadnego linka do downloadu, trzeba czekac.

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

• Like 1

Informacja z rosyjskiej strony:

Середина октября: Mi9, Mi9 SE, Mi MIX 3, Mi MIX 2S, Mi8, Mi8 Lite, Mi8 Explorer Edition, Mi8 Pro, Mi8 SE, Mi Max 3, Redmi K20 Pro, Redmi K20, Redmi Note 7, Redmi Note 7 Pro, Redmi 7.

Конец октября: Mi 9 Pro 5G, CC 9, CC 9e, Mi Mix 2, Mi Note 3, Mi 6, Mi 6X, Redmi 7A, Redmi 6 Pro, Redmi Note 5, Redmi 6A, Redmi 6, Redmi S2.

Начало ноября: Mi Mix, Mi 5s, Mi 5s plus, Mi 5X, Mi 5C, Mi Note 2, Mi Play, Mi Max 2, Redmi Note 8, Redmi Note 8 Pro, Redmi 5 Plus, Redmi 5, Redmi 5A, Redmi 4X, Redmi Note 5A, Redmi Note 5A Prime.

Czyli początek listopada.

W dniu dzisiejszym pojawiła się aktualizacja do MIUI 11 dla Redmi 4X

MIUI V11.0.2.0.NAMMIXM

Recovery (1.5 GB) https://bigota.d.miui.com/V11.0.2.0.NAMMIXM/miui_HM4XGlobal_V11.0.2.0.NAMMIXM_eae1390b46_7.1.zip

OTA (483 MB) https://bigota.d.miui.com/V11.0.2.0.NAMMIXM/miui-blockota-santoni_global-V10.3.1.0.NAMMIXM-V11.0.2.0.NAMMIXM-8091900aef-7.1.zip

Changelog

• Comprehensive design optimized for full screen display devices
    • Removing visual clutter, improving touch controls, and refining the use of color allowed us to create the system where nothing stands between you and the content
  • Sounds of nature
    • Wake up to the gentle sounds of nature with our new alarm ringtones
    • Notification sounds won't make you tired. Now, they keep changing dynamically, just like nature does.
  • Documents
    • Preview your documents before you open them
    • Stay productive and efficient with our all-new Mi Doc Viewer
  • More features
    • Tasks. Manage and edit your tasks in the Notes app. Receive timely notifications and mark things done.
    • Quick replies. Reply to messages from any app.
    • Game Turbo. Turn your device into an ultimate gaming console.
  • System
    • New: Editing, sharing, and customizing your screenshots is now much easier
    • Optimization: Lock screen pocket mode
  • App lock
    • New: Locking Google contacts is available now
  • Clock
    • Optimization: More obvious naming for local time
  • App vault
    • New: You can swipe down to view more shortcuts now
    • Optimization: Improved the "Stocks" card
    • Optimization: All-new design and UI
Edited by pkonrad
  • Like 1

Dump wskazuje że 1 października 2018.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

na 4x nic istotnego -nie ma się co spodziewać fajerwerków. Większość zmian w 11 jest optymalizowana pod andki powyżej 8 ki.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

18 godzin temu, ohara napisał:

Nie ma jak zainstalować w ustawieniach brak wyboru z pliku ZIP.

Co masz na myśli? Można przecież wgrać plik OTA update do 11 (waży nie całe 500 mb) na 10. Wystarczy bodajże 10 razy pacnąć na znaczek MIUI i odblokowują się dodatkowe możliwości.

9 minut temu, snoboddy napisał:

Co masz na myśli? Można przecież wgrać plik OTA update do 11 (waży nie całe 500 mb) na 10. Wystarczy bodajże 10 razy pacnąć na znaczek MIUI i odblokowują się dodatkowe możliwości.

Już tą opcję znalazłem,więc nieaktualne,zapomniałem edytować post.Moim zdaniem ze stable to najlepsza jest miui9.

Czy u każdego w MIUI 11 teraz pokazuje statystyki baterii z 3 ostatnich dni? Jeżeli statystyki mają np. 5 dni to pokazuje 3 dni od no.p 80% do teraz? To tylko przykład ale wcześniej pokazywało nawet z 7 dni od 100% naładowania, a teraz 3 ostatnie dni, a jeżeli było ładowane wcześniej to pokazuje % startowy taki jak 3 dni temu.