Jump to content

ROMy MIUI Global - stabilne i rozwojowe (stable i dev)

Recommended Posts

• Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Taki mały test GPS w Global Stable 8.5.1.0 (Android 7). Bałem się, że zmiana bazy Andka coś sknoci w działaniu GPS (tak było w Mi5, czego efekty są do tej pory i nawet widoczne na obrazku, jako porówn

Wszedłem do sklepu w suterenie w Centrum Warszawy i - jest, jest, mam dowód, że mój egzemplarz obsługuje B20! Inne pasma LTE tam nie sięgają (Mi5 przełączył sie na 3G). Netwok Cell Info Lite na R4x po

Czekam na oficjalną wersję a nie taką do znajdowania błędów

Posted Images

18 godzin temu, ohara napisał:

Nie ma jak zainstalować w ustawieniach brak wyboru z pliku ZIP.

Co masz na myśli? Można przecież wgrać plik OTA update do 11 (waży nie całe 500 mb) na 10. Wystarczy bodajże 10 razy pacnąć na znaczek MIUI i odblokowują się dodatkowe możliwości.

9 minut temu, snoboddy napisał:

Co masz na myśli? Można przecież wgrać plik OTA update do 11 (waży nie całe 500 mb) na 10. Wystarczy bodajże 10 razy pacnąć na znaczek MIUI i odblokowują się dodatkowe możliwości.

Już tą opcję znalazłem,więc nieaktualne,zapomniałem edytować post.Moim zdaniem ze stable to najlepsza jest miui9.

• 4 weeks later...

Czy u każdego w MIUI 11 teraz pokazuje statystyki baterii z 3 ostatnich dni? Jeżeli statystyki mają np. 5 dni to pokazuje 3 dni od no.p 80% do teraz? To tylko przykład ale wcześniej pokazywało nawet z 7 dni od 100% naładowania, a teraz 3 ostatnie dni, a jeżeli było ładowane wcześniej to pokazuje % startowy taki jak 3 dni temu.