Jump to content

ROMy MIUI Global - stabilne i rozwojowe (stable i dev)

Recommended Posts

• Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Taki mały test GPS w Global Stable 8.5.1.0 (Android 7). Bałem się, że zmiana bazy Andka coś sknoci w działaniu GPS (tak było w Mi5, czego efekty są do tej pory i nawet widoczne na obrazku, jako porówn

Wszedłem do sklepu w suterenie w Centrum Warszawy i - jest, jest, mam dowód, że mój egzemplarz obsługuje B20! Inne pasma LTE tam nie sięgają (Mi5 przełączył sie na 3G). Netwok Cell Info Lite na R4x po

Czekam na oficjalną wersję a nie taką do znajdowania błędów

Posted Images

Poprawili w miui 10 już to nagrywanie dźwięku w filmach video? Czy dalej przester i jak w studni? Spaprali to w którejś aktualizacji miui 8 i chyba zupełnie olali ten problem, nie każdy to ma albo używa modów bo są na to. 

Czy komuś też w wersji 9.6.4.0 zmienił się wygląd sklepu i okno Moje aplikacje ma białą górę, a nie jak wcześniej czarną i zamiast 3 kresem w tym oknie w lewym górnym rogu jest teraz strzałka wstecz? Tą samą wersję sklepu mam na Redmi 4A i tam wygląd się nie zmienił.

• 3 weeks later...

Panowie, trochę z innej beczki. Chciałem zainstalować sobie ArrowOS 9.0, wszystko przebiegło zgodnie z planem, system zaczął się uruchamiać i w pewnym momencie wyskoczyło pytanie o hasło?! Czy do tego Roku potrzebny jest inny Kernel? Systemy w wersji 8.0 instalują się normalnie.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

3 godziny temu, przemozk napisał:

Wszyscy piszą, że dostaniemy aktualizację do MIUI10 w połowie października. Połowa Października minęła i nic :)

Skąd te informacje ?

Może jednak trzeba to jakoś ręcznie manualnie instalować ?

Tego nie wiadomo ale jedno jest pewne ze dostaniecie bo ja juz od poczatku wrzesnia siedze na dev miui10.