Jump to content

Marrik

Użytkownicy
 • Posts

  386
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Marrik

 1. Co się stało z trybem kieszonkowym? Mam wersję 12.5.7 i od jakiegoś czasu problem z wybierającymi się w kieszeni numerami telefonu.
 2. Czy jest możliwość włączenia tej opcji w tym telefonie? Sparowałem telefon z radiem w samochodzie, rozmowy odbieram, ale nie wyświetla się książka telefoniczna telefonu. W informacji na wyświetlaczu radia pojawia się informacja, że telefon nie wspiera tej opcji. Ktos może wie jak to uruchomić? Edycja: Po problemie, temat do usunięcia.
 3. No nie wierzę, że to przez taką pierdołkę. Optymalizacja była wyłączona, włączyłem ją z powrotem i można dodawać załączniki. Dzięki wielkie. Niemniej miui jednak schodzi na psy, żeby przez wyłączenie opcji w ustawieniach aplikacje traciły funkcjonalność to już gruba przesada.
 4. Żona ma problem ze swoim telefonem.Nie może dodać żadnego załącznika do gmaila. Uprawnienia teoretycznie są włączone, bo jest dostęp tylko do multimediów a nie do wszystkich plików. Z resztą to i tak bez znaczenia, zdjęcia też nie może dodać. Odinstalowałem aktualizacje, wyłączyłem ją i ponownie włączyłem, usunąłem wszystkie dane i nic nie pomaga. Ktoś spotkał się z tym problemem?
 5. Nie wiem czy wiesz, ale jesteś chłopie wielki. Dzięki. Trochę wyszedłem z obiegu i dawno nie grzebałem w romach, trochę się to wszystko pozmieniało.
 6. Usunę tym systemową aplikację bez roota w telefonie? Można ją później ewentualnie przywrócić?
 7. A powiesz mi jeszcze jak to jest, że jak miałem wcześniej tą wersję to połączenia szły przez aplikację telefon od Google, teraz mimo, że mam też ustawiony telefon google za domyślny, to gdy wybiorę numer i zacznę dzwonić to włącza się telefon systemowy z miui. Można to jakoś obejść? Wyłączenie telefonu systemowego nic nie daje.
 8. Wgrałem miflashem 12.5.6, wrzuciłem recovery i schody. Nie mogę nic zainstalować, bo foldery w recovery są zaszyfrowane. Nic nie mogę zrobić. Jak to obejść?
 9. No niestety. Jak patrzę na MIUI 13 od xiaomi.eu to czeka Cię rozczarowanie. Nie dość, że nadal aplikacje zgłaszają brak internetu to jeszcze linki do YTVanced, OLX, shopee, otwierają się tylko w przeglądarce, tak jak gdyby nie było aplikacji na telefonie i nic z tym nie można zrobić. Na forum cisza. Ja już mam serio dosyć Xiaomi i sądzę, że jedynym rozwiązaniem będzie wyj.., znaczy wyrzucenie tego telefonu balkonem i kupienie czegoś innego.
 10. Kolejny problem. Utworzyłem wczoraj kopię zapasową na koncie google. Skończyło, pokazało ile co zajmuje i myślałem, że spokój. Dziś rano wchodzę w ustawienia kopii zapasowej w google one i oczom moim ukazuje się informacja, że żadnej kopii nie ma. Tworzę drugi raz, wszystko znów ok, kopia utworzona. Teraz sprawdzam i znów informacja, że żadnej kopii nie utworzono. Teraz nie wiem czy te kopie nie są faktycznie tworzone czy się kasują. Jak to sprawdzić. Po zalogowaniu na konto google mam tylko kopię z R4X sprzed ponad półtorej roku.
 11. Takiej właśnie odpowiedzi się obawiałem. A po wygraniu globala miflashem nie zablokuje z automatu bootloadera?
 12. No to będzie problem. Po instalacji 13.0.1 TWRP się nie uruchamia. Znaczy widać logo ale ekran włącza się i wyłącza, a całość nie przechodzi dalej. A drugie pytanie to czy od 13 zamiast robocika w fastboot jest tylko sam napis?
 13. Czy ta wersja jest dostępna do instalacji przez fastboot? Chce wrócić z Androida 12 i MIUI 13.
 14. @axelmateuss właśnie tak mam ustawione. Systemową przeglądarkę mam wyłączoną, jedynie Vivaldi używam. Czyściłam wszelkie dane z niej, domyślne z obu i nic nie pomaga. Edycja: Czy jest ktoś kto używa tej wersji i YT Vanced? Czy może ktoś powiedzieć czy u niego też ten problem występuje?
 15. Chyba naprawione, pojawiająca się klawiatura powoduje przesunięcie się pływającego okna w górę
 16. Może odpowie w końcu ktoś ogarnięty. Od początku walczę z uruchamianiem linków YT w przeglądarce. Do innych aplikacji pojawia się opcja wywołanego startu a tutaj nie. Gdzie można zmienić to co na screenie z wywołanym startem? Drugi screen z przykładem jak powinno to wyglądać, aplikacja pepper otwiera linka a przeglądarka otwiera go w aplikacji. W przypadku YT tak się nie dzieje. Jak to obejść żeby w końcu YT otwierał się w aplikacji?
 17. Powiedzcie czy wam też linki z YouTube otwiera tylko w przeglądarce? Dotychczas otwierało w YT Vanced a teraz tylko w przeglądarce.
 18. No niestety nie mogę się zgodzić z kolegą. Sam mam ten telefon i chodzę z nim po górach. U mnie działa cały czas GPS i nawigacja offline osmand w tle. Nigdy nie zauważyłem drenowania a telefon spokojnie wytrzymywał cały dzień przy bardzo słabym lub braku zasięgu.
 19. Jesteś pewien, że to wyszukiwanie sieci drenuje baterię? Masz włączone wtedy dane mobilne? Sprawdzałeś w panelu sterowania jak wygląda sprawa? Może się okazać, że to jakaś apka drenuje baterię gdy jest słaby dostęp do neta.
 20. No i chyba nie będzie mi dane się cieszyć z nowej wersji. Mój komp cały czas nie rozpoznaje urządzenia mimo, że wszystkie sterowniki są zainstalowane. Edycja: Zainstalowałem sterowniki qualcomm i poszło. Edycja 2: Po paru godzinach użytkowania mam mieszane uczucia. Dosyć duże lagi występują i aplikacje wydaje mi się, że dłużej się ładują. Nawet te z kłódką potrafią przyciąć przy otwieraniu. Wizualnie zbytnio się nic nie zmieniło. Trochę inne powiadomienie o połączeniu na odblokowanym telefonie. WiFi display nadal nie działa. Z większych zmian zauważyłem info o RAM 6GB + 1GB. Skąd ten dodatkowy giga ramu?
 21. Takie szybkie pytanie. Czy instalacja na obecną wersję 12.5.7 jest bezproblemowa czy bez wipe i czystej instalki się nie obejdzie? No i co z ewentualnym powrotem do obecnej 2ersji i andka11?
 22. No właśnie już to robiłem, ale nie pamiętam z którą wersją przestały działać powiadomienia z gmaila.
×
×
 • Create New...