Jump to content

Marrik

Użytkownicy
 • Posts

  335
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Marrik

 1. VoLTE w końcu pojawiło się w nju na telefonie Mi Note 10 Lite. Wieczorem jeszcze nie było ikony na pasku teraz już jest. Sprawdziłem na stronie Orange i dodali sporo telefonów od Xiaomi.
 2. Aplikacja mBank i millenium działa bez problemu, Netflix również tylko MD odwala. Teraz jeszcze zauważyłem, w ustawieniach sklepu Play, że urządzenie nie jest certyfikowane. O co chodzi???
 3. Ja zrobić panoramę w aplikacji aparatu? Ciągle chce coś pobierać a jak zezwolę to przerywa pobieranie i wyskakuje info o braku sieci?
 4. Odradzasz bo? Kierujesz się przeczuciem czy masz potwierdzone informacje? Nawet na stronie Xiaomiupdater widać, że to stable a nie żadna beta https://xiaomifirmwareupdater.com/miui/lancelot/
 5. Takie szybkie pytanie. Jakimś cudem udało mi się włączyć dzielony ekran zamiast pływających okien, ale za .... nie mogę tego powtórzyć. Podpowie ktoś jak to włączyć?
 6. U żony na telefonie na regionie Szwajcaria pokazywało wersję 12.1.6. Pobrałem normalnie paczkę i zaktualizowałem z zipa.
 7. @PrezesASR2 czy na tym customie działają mmsy bez włączonej transmisji danych?
 8. A co masz teraz wgrane na telefonie? Jeśli globala to najprawdopodobniej musisz odblokować bootloader najpierw. Na forum jest poradnik co i jak i radzę by się z nim bardzo dokładnie zapoznać.
 9. @Trebron213 OTA nie pokazuje tej wersji. Instalujesz tak samo jak instalowałeś pierwszą wersję xiaomi.eu
 10. Zainstalowane, działa bardzo dobrze. Na pierwszy rzut oka kilka zmian wizualnych w ustawieniach. Zmiana animacji odblokowania i ładowania. Większość motywów które miałem nie działa w aplikacji telefonu i SMS. Aktualizacja zabezpieczeń z 1 maja.
 11. Dwa pytania. Płatności zbliżeniowe działają tak jak na poprzedniej wersji? Znaczy nie trzeba nic kombinować z magiskiem? Drugie pytanie. Mrosi instalowałeś z pełnym wipe czy da radę bez? Mam poprzednią wersję czyli 12.1.4.
 12. Fajnie by było jakby poza linkiem do pobrania była jeszcze lista zmian w tej wersj i to nie tylko w tym temacie ale w każdym z nową wersją systemu.
 13. Możesz spróbować. Menadżer służy do aktualizacji a na telefonach bez roota MicroG do logowania na konto. Jak usuniesz i coś nie będzie działać to zainstalujesz najwyżej ponownie.
 14. @Rob83 Serio tak ciężko wpisać w google "YouTube Vanced"??? Masz link https://vancedapp.com/ Pobierasz managera i z jego poziomu instalujesz. [mention=15985]zoltan78[/mention] przydało by się odświeżyć trochę pierwszy post, bo sposób instalacji aplikacji się zmienił.
 15. To jedynie kontakt z infolinią banku pozostaje. Może coś w ich systemie jest nie tak. Nie mają jakieś przerwy technicznej czy coś?
 16. Mam konto w millenium i tam jest tak, że jak masz limit aktywacji aplikacji mobilnej to musisz usunąć urządzenia z listy i dopiero aktywować na nowym. Z poziomu aplikacji tego nie da rady zrobić i muszę zalogować się do strony banku normalnie przez stronę internetową.
 17. I tu jest racja. Kumpel ma ten sam telefon co ja. Wrzucił tylko kartę z T-Mobile i działało od razu VoLTE I VoWIFI, niczego nie aktywował żadnymi kodami czy czymś. Ja musiałem aktywować w nju przez BOK a i tak przestało działać. Orange zwyczajnie leci w pewien narząd męski tłumacząc, że muszą być certyfikaty i inne pierdoły. Dziwne, że w jednej sieci muszą być a w innej nie i działa z automatu.
 18. Marrik

  Bank a zmiana ROM

  Działa bez żadnych kombinacji. Nie mam nawet Magiska
 19. Marrik

  Bank a zmiana ROM

  Na Mi Note 10 Lite i xiaomi.eu aplikacje Millennium i mBanku działają i można płacić zbliżeniowo mimo odblokowanego BL.
 20. Aparat nie zawsze złapie ostrość na tym czym oczekujemy. Zamiast "celować" aparatem i czekać aż ostrość ustawi się na oczekiwanym punkcie chyba lepiej kliknąć w ekran w miejscu gdzie chcesz by ostrość została złapana.
 21. Zainstalowałem i mam taki dziwny problem. Robię zdjęcie klikam na ikonę galerii w aparacie i zdjęcie się nie otwiera i wyświetla się czarny ekran. W czym może być problem? Edycja: Dobra znalazłem ustawienie. Zdjęcia otwierają się w galerii normalnie. Druga sprawa to jak włączyć tryb szerokokątny? Szukam, szukam i nie widzę takiej opcji.
×
×
 • Create New...