Jump to content

Marrik

Użytkownicy
 • Posts

  397
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Marrik last won the day on September 20

Marrik had the most liked content!

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Rybnik

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI NOTE 10 Lite

Recent Profile Visitors

1,387 profile views

Marrik's Achievements

Contributor

Contributor (5/14)

 • Conversation Starter Rare
 • Reacting Well Rare
 • Dedicated Rare
 • First Post
 • Collaborator Rare

Recent Badges

29

Reputation

 1. Musisz odczekać 159h i później jeszcze raz spróbować. Pozostań zalogowany na koncie mi w telefonie przez ten czas.
 2. Takie pytanie mam. Czy można ponownie zablokować BL przez adb? Znalazłem info w necie, że w urządzeniach po 2017 to nie problem a dane nie ulegają skasowaniu. Wolę się upewnić niż uceglić telefon.
 3. Tak też myślałem, że tylko miflash. Co do format data to nie raz przechodziłem z xiaomi.eu na stocka i na odwrót, i nie musiałem tego kroku wykonywać, a telefon działał bez problemu. Zarówno na tym telefonie tak jak i wcześniejszym R4X.
 4. Zna ktoś działające recovery na którym można odszyfrować partycję? Mam obecnie zainstalowane xiaomi.eu 13.0.4 i chciałem przejść na stocka 13.0.6, bo mam problem z aplikacją Millenium. Niestety nie mogę nic wgrać, bo mimo podania prawidłowego hasła ciągle info o błędnym haśle. Ewentualnie zna ktoś sposób jak przejść na stocka bez kasowania danych?
 5. Dawno się tu nic nie pojawiło w związku z tym mam pytanie czy ten model już Xiaomi porzuciło? Kiedyś czytałem, że ma wyjść miui 14 z androidem 13 a tymczasem od jakiegoś czasu cisza. Ostatnia oficjalna aktualizacja ze stycznia, Xiaomi.eu jeszcze starsza. Wyjdzie coś jeszcze, czy to już definitywny koniec wsparcia?
 6. Też z revanced miałem problemy, dlatego siedzę na Vanced. Wyżej masz mojego posta, jest tam link do wersji, która działa bezproblemowo.
 7. Ostatnio chyba YouTube ostro wzieło się z Vanced. U mnie zaczął się problem z buforowaniem, zainstalowałem fix i jak na razie jest ok. Tutaj więcej o tym https://piunikaweb.com/2023/04/19/youtube-vanced-down-not-working-or-loading-anymore/
 8. Wbij w dialerze: *#*#869434#*#* Powinna się pojawić ta opcja z możliwością włączenia jej
 9. Trochę nie rozumiem. Co było pomyślnie i jak zacząłeś instalować aktualizację? Miałeś powiadomienie o aktualizacji czy ręcznie coś wgrywałeś?
 10. Nie wiem czy tylko ja mam takiego pecha, czy po prostu nikt tu nie chce pisać. Znów pojawiają się problemy z powiadomieniami na necie komórkowym. Po prostu przestają przychodzić i tyle. Piszę na signalu, wychodzę z niego dosłownie na minutę, ktoś mi w tym czasie odpisuje i już powiadomienie nie przychodzi. Tak samo jak z gmaila czy innych aplikacji. Mało tego, wczoraj po włączeniu map pojawiła się informacja, że mam słabe połączenie z internetem i nie wszystko się może wczytać. Dodam, że inne aplikacje łączyły się z netem prawidłowo. Zrobiłem restart telefonu i po włączeniu zaczęły przychodzić powiadomienia mimo neta komórkowego. Mapy nagle zaczęły się normalnie wczytywać i już nie było problemu z internetem. Minął dzień i dziś już powiadomienia przestały przychodzić. Włączyłem znów mapy i ten sam problem z dostępem do internetu. Znowu restart telefonu i wszystko jak ręką odjął. Ewidentnie jest to wina softu skoro restart rozwiązuje problem, ale gdzie szukać przyczyny? Edycja: Dziś znów to samo. W tym samym czasie zrobiony speedtest i nie ma mowy o problemach z internetem
 11. Długo nie mogłem się zdecydować, by wgrać tą wersję, szczególnie po negatywnych doświadczeniach z 13.0.1, ale niepotrzebnie. Od tygodnia mam ją na telefonie i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Wszystko działa dobrze, linki na YT, olx, ali czy shopee otwierają się domyślnie w aplikacjach a nie w przeglądarce, co działo się w poprzedniej wersji. Do tego w końcu przychodzą powiadomienia aplikacji na necie komórkowym. Wcześniej na 12.5.7 było tak, że jak wróciłem do domu i telefon przełączył się na wi-fi, to dopiero wtedy przychodziły wszystkie powiadomienia na raz.
 12. Co się stało z trybem kieszonkowym? Mam wersję 12.5.7 i od jakiegoś czasu problem z wybierającymi się w kieszeni numerami telefonu.
 13. Czy jest możliwość włączenia tej opcji w tym telefonie? Sparowałem telefon z radiem w samochodzie, rozmowy odbieram, ale nie wyświetla się książka telefoniczna telefonu. W informacji na wyświetlaczu radia pojawia się informacja, że telefon nie wspiera tej opcji. Ktos może wie jak to uruchomić? Edycja: Po problemie, temat do usunięcia.
 14. No nie wierzę, że to przez taką pierdołkę. Optymalizacja była wyłączona, włączyłem ją z powrotem i można dodawać załączniki. Dzięki wielkie. Niemniej miui jednak schodzi na psy, żeby przez wyłączenie opcji w ustawieniach aplikacje traciły funkcjonalność to już gruba przesada.
×
×
 • Create New...