Marrik

Użytkownicy
 • Content Count

  277
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

22 Excellent

About Marrik

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Rybnik

Dodatkowe

 • Smartfon
  REDMI 4X

Recent Profile Visitors

774 profile views
 1. A jeśli mogę zapytać, to po co używać odcisku palca do wybudzenia jak się nie ma włączonych zabezpieczeń? Myślałem, że czytnik linii papilarnych, jest do lepszego zabezpieczenia telefonu.
 2. Masz najnowszego globala i może tu jest problem. Wrzuć globala 9 lub 8, takiego jak był w chwili wejścia telefonu na rynek i może się uda. W screane pokazane masz info, że nie masz globala, bo być może nie rozpoznaje go prawidłowo.
 3. @Ciapek sześć postów wyżej masz moja odpowiedź na pytanie z ptk. 2.
 4. Nie aktualizować. MIUI po aktualizacji usuwa roota, i nic z tym nie zrobisz. Ja zawsze po aktualizacji, nim odpaliłem system, od razu wygrywałem magisk, raptem dodatkowe 20 sekund, więc to nie jest aż taki problem.
 5. No Ameryki nie odkryłeś, Xiaomi nigdy nie wydało Andka 9 na 4X.I troszkę się mylisz, bo skoro działa to właśnie jest dedykowany na nasz telefon. Ten "jakiś port" jak to nazwałeś, powstał tylko dlatego, że komuś się chciało, gdy wszyscy inni olali ten [email protected] akurat w tym ROMie co podałem to odblokowanie odciskiem palca działa bez problemu. Dla mnie akurat to musi być ta funkcjonalność więc odpuszczam.
 6. Okazało się, że ten ROM ma dziwną przypadłość. Aparat przestaje działać po włączeniu trybu "nie przeszkadzać". Dziwne trochę ale aż tak nie [email protected] chciałbym przetestować ROM, o którym pisałeś, ale martwi mnie te brak wybudzenia odciskiem palca. Czy to znaczy, że jak dotkniesz czytnika to tel się nie odblokowuje?
 7. [mention=35094]nexxus2[/mention] ostre słowa, ale jednak celne. Z drugiej strony chłopaki z xiaomi.eu nie robią tego "zawodowo" ale hobbystycznie, więc ciężko wymagać, choć sami przyznali, że 4x miał najwięcej pobierań wersji tygodniowych że wszystkich telefonów dla których zakończyli wsparcie. Nie wspierają to trzeba szukać czegoś innego. Komuś się jednak chciało i chwała im za to. Wracając do ROMu. Potestowałem wczoraj i zaczęły się problemy, przestał działać aparat, pozmieniały się niektóre ustawienia same z siebie a zaczęło się to po aktualizacji Magiska. Przypominam, że instalowałem to na Andka 7.1 bez wipe. Zaktualizowałem recovery do wersji 3.3, zrobiłem czystą instalację z pełnym wipe i jak na razie jest wszystko OK. [mention=35913]Ash1970[/mention] Dioda powiadomień działa przy SMS i połączeniach, jednak nie działa przy włączonym " nie przeszkadzać". Przy ładowaniu również działa. GPS również działa, pierwsze złapanie fixa 47sekund w mieszkaniu. O baterii ciężko coś powiedzieć, bo używam telefonu cały czas, dziś naładowałem do pełna i zobaczymy jak będzie.
 8. Dziś wgrałem MIUI 11 na Andku 9 na Redmi 4X[emoji16][emoji16][emoji16] Bawię się od dobrej godziny i jak na razie nie znalazłem bugów. Działa odblokowanie odciskiem palca, MMS bez włączonej transmisji danych, czyli to na czym najbardziej mi zależało. Instalowałem na ostatnią tygodniówkę i bez wipe działa bez problemu. Nawet na Google Play pokazuje, że urządzenie jest certyfikowane, SafetyNet w Magisku na zielono. Dodatkowo aktualizacja zabezpieczeń z 5 listopada 2019. Fajnie, że chłopakom się chciało i nie porzucili tego telefonu, tylko walczą dalej. Wszystko tutaj: https://m.youtube.com/watch?v=i5nyGBkKnzE
 9. Przecież YTV nie potrzebuje dostępu do roota. Co Ci dokładnie nie działa?
 10. Systemową usuniesz tylko wtedy gdy masz roota, choć nie wiadomo czy nie wpłynie to jakoś na system. Usuniesz ją i coś innego może przestać działać. Ewentualnie możesz ją zamrozić/wyłączyć. Wejdź w ustawienia, aplikacje, wyszukaj ją na liście, kliknij i zobacz czy masz u dołu ekranu opcję "wyłącz".
 11. Usuwasz tak jak aplikację. Przytrzymujesz palec na skrócie i przeciągasz do góry na "X".
 12. Jaka data aktualizacji zabezpieczeń jest na globalu? Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
 13. Hmm. Wbiłeś mi klina przyznam. Skoro pisze Redmi 4 to przyjąłem, że wszystkie Redmi 4, tzn. 4, 4a, 4x a teraz to już sam nie wiem. Z drugiej strony to troszkę dziwne by było gdyby R4 dostał a R4X już nie. Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
 14. No tutaj https://www.tablety.pl/android/2019-10-23/miui-11-global-xiaomi-redmi-7a-k20/ Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
 15. Czy ktoś wie jak wyłączyć autostart filmów na stronach? Można wprawdzie wyłączyć JavaScript ale to nie jest wyjście. Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka