Jump to content

Marrik

Użytkownicy
 • Posts

  388
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Rybnik

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI NOTE 10 Lite

Recent Profile Visitors

1,293 profile views

Marrik's Achievements

Contributor

Contributor (5/14)

 • Conversation Starter Rare
 • Reacting Well Rare
 • Dedicated Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare

Recent Badges

27

Reputation

 1. Nie wiem czy tylko ja mam takiego pecha, czy po prostu nikt tu nie chce pisać. Znów pojawiają się problemy z powiadomieniami na necie komórkowym. Po prostu przestają przychodzić i tyle. Piszę na signalu, wychodzę z niego dosłownie na minutę, ktoś mi w tym czasie odpisuje i już powiadomienie nie przychodzi. Tak samo jak z gmaila czy innych aplikacji. Mało tego, wczoraj po włączeniu map pojawiła się informacja, że mam słabe połączenie z internetem i nie wszystko się może wczytać. Dodam, że inne aplikacje łączyły się z netem prawidłowo. Zrobiłem restart telefonu i po włączeniu zaczęły przychodzić powiadomienia mimo neta komórkowego. Mapy nagle zaczęły się normalnie wczytywać i już nie było problemu z internetem. Minął dzień i dziś już powiadomienia przestały przychodzić. Włączyłem znów mapy i ten sam problem z dostępem do internetu. Znowu restart telefonu i wszystko jak ręką odjął. Ewidentnie jest to wina softu skoro restart rozwiązuje problem, ale gdzie szukać przyczyny? Edycja: Dziś znów to samo. W tym samym czasie zrobiony speedtest i nie ma mowy o problemach z internetem
 2. Długo nie mogłem się zdecydować, by wgrać tą wersję, szczególnie po negatywnych doświadczeniach z 13.0.1, ale niepotrzebnie. Od tygodnia mam ją na telefonie i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Wszystko działa dobrze, linki na YT, olx, ali czy shopee otwierają się domyślnie w aplikacjach a nie w przeglądarce, co działo się w poprzedniej wersji. Do tego w końcu przychodzą powiadomienia aplikacji na necie komórkowym. Wcześniej na 12.5.7 było tak, że jak wróciłem do domu i telefon przełączył się na wi-fi, to dopiero wtedy przychodziły wszystkie powiadomienia na raz.
 3. Co się stało z trybem kieszonkowym? Mam wersję 12.5.7 i od jakiegoś czasu problem z wybierającymi się w kieszeni numerami telefonu.
 4. Czy jest możliwość włączenia tej opcji w tym telefonie? Sparowałem telefon z radiem w samochodzie, rozmowy odbieram, ale nie wyświetla się książka telefoniczna telefonu. W informacji na wyświetlaczu radia pojawia się informacja, że telefon nie wspiera tej opcji. Ktos może wie jak to uruchomić? Edycja: Po problemie, temat do usunięcia.
 5. No nie wierzę, że to przez taką pierdołkę. Optymalizacja była wyłączona, włączyłem ją z powrotem i można dodawać załączniki. Dzięki wielkie. Niemniej miui jednak schodzi na psy, żeby przez wyłączenie opcji w ustawieniach aplikacje traciły funkcjonalność to już gruba przesada.
 6. Żona ma problem ze swoim telefonem.Nie może dodać żadnego załącznika do gmaila. Uprawnienia teoretycznie są włączone, bo jest dostęp tylko do multimediów a nie do wszystkich plików. Z resztą to i tak bez znaczenia, zdjęcia też nie może dodać. Odinstalowałem aktualizacje, wyłączyłem ją i ponownie włączyłem, usunąłem wszystkie dane i nic nie pomaga. Ktoś spotkał się z tym problemem?
 7. Nie wiem czy wiesz, ale jesteś chłopie wielki. Dzięki. Trochę wyszedłem z obiegu i dawno nie grzebałem w romach, trochę się to wszystko pozmieniało.
 8. Usunę tym systemową aplikację bez roota w telefonie? Można ją później ewentualnie przywrócić?
 9. A powiesz mi jeszcze jak to jest, że jak miałem wcześniej tą wersję to połączenia szły przez aplikację telefon od Google, teraz mimo, że mam też ustawiony telefon google za domyślny, to gdy wybiorę numer i zacznę dzwonić to włącza się telefon systemowy z miui. Można to jakoś obejść? Wyłączenie telefonu systemowego nic nie daje.
 10. Wgrałem miflashem 12.5.6, wrzuciłem recovery i schody. Nie mogę nic zainstalować, bo foldery w recovery są zaszyfrowane. Nic nie mogę zrobić. Jak to obejść?
 11. No niestety. Jak patrzę na MIUI 13 od xiaomi.eu to czeka Cię rozczarowanie. Nie dość, że nadal aplikacje zgłaszają brak internetu to jeszcze linki do YTVanced, OLX, shopee, otwierają się tylko w przeglądarce, tak jak gdyby nie było aplikacji na telefonie i nic z tym nie można zrobić. Na forum cisza. Ja już mam serio dosyć Xiaomi i sądzę, że jedynym rozwiązaniem będzie wyj.., znaczy wyrzucenie tego telefonu balkonem i kupienie czegoś innego.
 12. Kolejny problem. Utworzyłem wczoraj kopię zapasową na koncie google. Skończyło, pokazało ile co zajmuje i myślałem, że spokój. Dziś rano wchodzę w ustawienia kopii zapasowej w google one i oczom moim ukazuje się informacja, że żadnej kopii nie ma. Tworzę drugi raz, wszystko znów ok, kopia utworzona. Teraz sprawdzam i znów informacja, że żadnej kopii nie utworzono. Teraz nie wiem czy te kopie nie są faktycznie tworzone czy się kasują. Jak to sprawdzić. Po zalogowaniu na konto google mam tylko kopię z R4X sprzed ponad półtorej roku.
 13. Takiej właśnie odpowiedzi się obawiałem. A po wygraniu globala miflashem nie zablokuje z automatu bootloadera?
×
×
 • Create New...