Jump to content

Marrik

Użytkownicy
 • Posts

  449
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Marrik last won the day on April 11

Marrik had the most liked content!

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Rybnik

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI NOTE 10 Lite

Recent Profile Visitors

3,730 profile views

Marrik's Achievements

Enthusiast

Enthusiast (6/14)

 • Conversation Starter
 • Reacting Well Rare
 • Dedicated Rare
 • First Post
 • Collaborator Rare

Recent Badges

32

Reputation

 1. Proponował bym jeszcze wizytę w księgarni i zakup słownika. Serio, oczy bolą jak się czyta te Twoje posty.
 2. - Używasz Vanced? Przecież to nielegalne, to tak jakbyś kradł, ja już dawno mam premium. - Premium przecież drogie jest. - Gdzie tam drogie. Na Turcję kupiłem za niecałe 6zł. - Ale przecież to też nielegalne jest, też jakbyś kradł. - Nie, bo płacę niecałe 6zł, Ty nic nie płacisz za Vanced...
 3. Ja się tylko dziwię po co tak utrudniać sobie życie z odblokowywaniem BL, kombinowaniem, jak akurat w tym telefonie w parę minut można wgrać wersję na Tajwan, przez zmianę nazwy pliku aktualizacji. https://www.youtube-nocookie.com/embed/5T4nXV3MfiQ?feature=oembed Zostawiając telefon z odblokowanym BL nie będzie Ci działać masa aplikacji, np bankowe czy mobywatel. Możesz bawić się w Magiska, kombinować, wgrywać poprawki a i tak nie masz pewności czy wszystko się nie wykrzaczy w najbardziej nieodpowiednim momencie. Jak kto woli.
 4. Przed instalacją jakichkolwiek aplikacji zobacz czy nie masz czasem zaznaczonej opcji "dostosuj dźwięk multimediów w wielu aplikacjach", jeśli jest zaznaczona to ją wyłącz. Wejdź w ustawienia /dźwięk i wibracje i na samym dole /dodatkowe ustawienia. Druga sprawa to jak naciśniesz przycisk głośności to nad suwakiem są takie trzy kropki. Zobacz jaki masz tam poziom głośności ustawiony dla słuchawek.
 5. Wejdź w ustawienia i w oknie wyszukiwanie wpisz słowo "panel", powinno pokazać się to ustawienie
 6. Najpierw wybierasz region a niżej wersję. "Zip Stable" trzeba ściągnąć i później nazwę zmienić, by poszło z poziomu aktualizacji.
 7. Może to nic, ale spróbuj z innej strony ściągnąć. Osobiście zawsze pobieram z mifirm
 8. Wchodzę na tą stronę https://miuirom.org/phones/xiaomi-13t-pro Niestety nie widzę tam 14.0.16, albo źle szukam. Edit: Faktycznie jest. Ściagnąłeś którą wersję ? Recovery, fastboot czy ota?
 9. Pisałeś wcześniej, że masz 13T pro a linka wysłałaś do 13T "BEZ" pro. To jaki masz telefon? 13T to "aristotle", 13Tpro to "corot"
 10. Kiedy Ci wyskakuje to info? Od razu jak wybierzesz plik do aktualizacji czy po zmianie nazwy? Skąd pobrałeś plik aktualizacji?
 11. Ja od razu z MIUI na androidzie 13 aktualizowałem do hyperOS i Androida 14. U mnie przeszło bez problemu i bez utraty danych, choć przyznam, że stresik był.
 12. Zobacz to: https://xdaforums.com/t/install-xiaomi-eu-in-id-roms-instead-of-global-without-unlocking-bootloader.4356497/ @kris68Wyżej masz ten: https://www.youtube-nocookie.com/embed/5T4nXV3MfiQ?feature=oembed Ty masz Redmi Note 13 pro 5G? Na tamtej liście jest na czarno, więc chyba z podmianą nie da rady.
 13. Musi być wersja na recovery, "zip Stable" Tak, zmieniałem nazwę, tak jak na tym filmiku co podesłałem. Tak właśnie robiłem u siebie. Myk z podmianą pliku zip ma to do siebie, że podmieniany musi być nowszy od podmienianego.
 14. Tak do końca pewności nie mam, że się da, ale można spróbować. Zobacz tu https://micenter.pl/produkt/instalacja-polskiego-i-nagrywania-rozmow-w-xiaomi/ Jak Twój model telefonu jest na zielono to prawdopodobnie tak. U mnie w POCO M6 pro poszło bez problemu.
×
×
 • Create New...