Jump to content

Marrik

Użytkownicy
 • Posts

  384
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Rybnik

Dodatkowe

 • Smartfon
  REDMI 4X

Recent Profile Visitors

1,193 profile views

Marrik's Achievements

Contributor

Contributor (5/14)

 • Conversation Starter Rare
 • Reacting Well Rare
 • Dedicated Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare

Recent Badges

27

Reputation

 1. Czy jest możliwość włączenia tej opcji w tym telefonie? Sparowałem telefon z radiem w samochodzie, rozmowy odbieram, ale nie wyświetla się książka telefoniczna telefonu. W informacji na wyświetlaczu radia pojawia się informacja, że telefon nie wspiera tej opcji. Ktos może wie jak to uruchomić? Edycja: Po problemie, temat do usunięcia.
 2. No nie wierzę, że to przez taką pierdołkę. Optymalizacja była wyłączona, włączyłem ją z powrotem i można dodawać załączniki. Dzięki wielkie. Niemniej miui jednak schodzi na psy, żeby przez wyłączenie opcji w ustawieniach aplikacje traciły funkcjonalność to już gruba przesada.
 3. Żona ma problem ze swoim telefonem.Nie może dodać żadnego załącznika do gmaila. Uprawnienia teoretycznie są włączone, bo jest dostęp tylko do multimediów a nie do wszystkich plików. Z resztą to i tak bez znaczenia, zdjęcia też nie może dodać. Odinstalowałem aktualizacje, wyłączyłem ją i ponownie włączyłem, usunąłem wszystkie dane i nic nie pomaga. Ktoś spotkał się z tym problemem?
 4. Nie wiem czy wiesz, ale jesteś chłopie wielki. Dzięki. Trochę wyszedłem z obiegu i dawno nie grzebałem w romach, trochę się to wszystko pozmieniało.
 5. Usunę tym systemową aplikację bez roota w telefonie? Można ją później ewentualnie przywrócić?
 6. A powiesz mi jeszcze jak to jest, że jak miałem wcześniej tą wersję to połączenia szły przez aplikację telefon od Google, teraz mimo, że mam też ustawiony telefon google za domyślny, to gdy wybiorę numer i zacznę dzwonić to włącza się telefon systemowy z miui. Można to jakoś obejść? Wyłączenie telefonu systemowego nic nie daje.
 7. Wgrałem miflashem 12.5.6, wrzuciłem recovery i schody. Nie mogę nic zainstalować, bo foldery w recovery są zaszyfrowane. Nic nie mogę zrobić. Jak to obejść?
 8. No niestety. Jak patrzę na MIUI 13 od xiaomi.eu to czeka Cię rozczarowanie. Nie dość, że nadal aplikacje zgłaszają brak internetu to jeszcze linki do YTVanced, OLX, shopee, otwierają się tylko w przeglądarce, tak jak gdyby nie było aplikacji na telefonie i nic z tym nie można zrobić. Na forum cisza. Ja już mam serio dosyć Xiaomi i sądzę, że jedynym rozwiązaniem będzie wyj.., znaczy wyrzucenie tego telefonu balkonem i kupienie czegoś innego.
 9. Kolejny problem. Utworzyłem wczoraj kopię zapasową na koncie google. Skończyło, pokazało ile co zajmuje i myślałem, że spokój. Dziś rano wchodzę w ustawienia kopii zapasowej w google one i oczom moim ukazuje się informacja, że żadnej kopii nie ma. Tworzę drugi raz, wszystko znów ok, kopia utworzona. Teraz sprawdzam i znów informacja, że żadnej kopii nie utworzono. Teraz nie wiem czy te kopie nie są faktycznie tworzone czy się kasują. Jak to sprawdzić. Po zalogowaniu na konto google mam tylko kopię z R4X sprzed ponad półtorej roku.
 10. Takiej właśnie odpowiedzi się obawiałem. A po wygraniu globala miflashem nie zablokuje z automatu bootloadera?
 11. No to będzie problem. Po instalacji 13.0.1 TWRP się nie uruchamia. Znaczy widać logo ale ekran włącza się i wyłącza, a całość nie przechodzi dalej. A drugie pytanie to czy od 13 zamiast robocika w fastboot jest tylko sam napis?
 12. Czy ta wersja jest dostępna do instalacji przez fastboot? Chce wrócić z Androida 12 i MIUI 13.
 13. @axelmateuss właśnie tak mam ustawione. Systemową przeglądarkę mam wyłączoną, jedynie Vivaldi używam. Czyściłam wszelkie dane z niej, domyślne z obu i nic nie pomaga. Edycja: Czy jest ktoś kto używa tej wersji i YT Vanced? Czy może ktoś powiedzieć czy u niego też ten problem występuje?
 14. Chyba naprawione, pojawiająca się klawiatura powoduje przesunięcie się pływającego okna w górę
×
×
 • Create New...