ValdeQ

Użytkownicy
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About ValdeQ

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ValdeQ

  Rozmówca źle mnie słyszy

  Wydaje mi się że to jest subforum odnośnie Redmi 4X a nie Note 4. Być może aktualizacje nie odnoszą się do danego modelu. Warto popytać na odpowiednim forum tzn.Redmi Note 4
 2. Szukajka pomoże https://en.miui.com/forum-119-1.html albo https://forum.xda-developers.com/redmi-4-prime
 3. Właśnie o to chodzi, że nic nie gmerałem w build.prop. Sam jestem zaskoczony tą sytuacją bo do tej pory wszystkie aktualizacje (tygodniowe)przechodziły bez zarzutu. Edit: Wgrałem dzisiaj "tygodniówkę" z serwera alternatywnego i o dziwo updater nie wciska mi już Romu z Redmi Note. Zobaczymy czy sytuacja ustabilizowała się (mam nadzieję). Wszystko ustabilizowało się po wgraniu ostatniej aktualizacji więc uważam że można temat zamknąć. Pozdrawiam.
 4. Pobrałem,zainstalowałem i dalej na siłę updater wciska mi tego zip-a od Redmi Note.
 5. Ponieważ po ściągnięciu zip-a ma on takie oznaczenia : xiaomi.eu_multi_HMNote5Pro_8.12.6_v10-8.1.zip Tak sobie myślę że instalacja tego romu zostawiła po sobie jakieś odniesienia i teraz próbuje na siłę mi instalować tego zip-a. Nie wiem czy czyszczenie dalvik i innych takich coś pomoże.
 6. Problem mój polega na tym że posiadam na moim Redmi 4x wersję miui.eu Gdy dostaję informację o dostępnej nowej wersji to sprawdzam i ściągam ją ale nie instaluję. I co się okazuje,że to jest wersja na Redmi Note 5 Pro. Może ktoś mi wyjaśni w czym tkwi problem gdyż za pierwszym razem potwierdziłem instalację i smartfon zainstalował z błędem aktualizację. Niestety po uruchomieniu zawisł na logo Mi i koniec,tylko mogłem przejść w tryb Fastboot a w recovery niestety już nie. Jakoś z tego wybrnąłem poprzez Mini Fastboot ADB.Telefon odblokowany a teraz co jakiś czas dostaję informację o nowej wersji ,tej właśnie od Redmi Note 5 Pro. Nie wiem co jest grane.
 7. Zwróć się do operatora tego fona bo to chyba najlepsze wyjście. Z drugiej strony ta opowieść to jak scenariusz na dobry film.
 8. Dlaczego piszecie ciągle o długości działania naszego smartfona względem baterii. Należy cieszyć się tym że mamy taką pojemność ,czego nie dostały inne. 4100 mAh nie dostały niektóre flagowe fony a my na Redmi 4X taką zaje....stą. Ze smartfona trzeba korzystać a nie wciąż monitorować i ile można z niego wyciągnąć. Ja jak na razie jestem kontent z tego co mam i żadne statystyki mnie nie rajcują. Jadę cały czas na miui.eu
 9. Oblukaj na tym forum: https://forum.xda-developers.com/xiaomi-redmi-4x
 10. Szukasz aktualizacji? Polukaj tutaj (znajdź swój model fona) https://miuipolska.pl/download/ ale to są wersje miui.eu a nie global. Trzeba odróżnić wersje miui.global a miui.eu.
 11. ValdeQ

  Aplikacje do kontroli rodzicielskiej PL

  "Niania 3G" z Google Play. Po polsku i łatwa w obsłudze.
 12. Odsyłam do strony http://en.miui.com/thread-4305636-1-1.html Wychodzi na to że prawdopodobnie w listopadzie będzie aktualizacja z naciskiem na "prawdopodobnie" bo wszystko może jeszcze ulec zmianie.
 13. ValdeQ

  Przyciemniający ekran na 10-15 min

  Chyba to jest normalne przy ustawieniach automatycznych ekranu. Ja ustawiam jasność ekranu manualnie i jest ok. Czujnik różnie działa i dlatego nie ustawiam na automat.
 14. Ja używam tej wersji czyli ostatniej z xiaomi.eu i nie mam żadnych zastrzeżeń ani problemów.
 15. Więc pozostaje wg.mnie jak pisałem wyżej program MiUnlock ale musisz pamiętać swoje logowanie ,jeśli odblokowywałeś telefon.