ValdeQ

Użytkownicy
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About ValdeQ

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wydaje mi się że to jest subforum odnośnie Redmi 4X a nie Note 4. Być może aktualizacje nie odnoszą się do danego modelu. Warto popytać na odpowiednim forum tzn.Redmi Note 4
 2. Szukajka pomoże https://en.miui.com/forum-119-1.html albo https://forum.xda-developers.com/redmi-4-prime
 3. Właśnie o to chodzi, że nic nie gmerałem w build.prop. Sam jestem zaskoczony tą sytuacją bo do tej pory wszystkie aktualizacje (tygodniowe)przechodziły bez zarzutu. Edit: Wgrałem dzisiaj "tygodniówkę" z serwera alternatywnego i o dziwo updater nie wciska mi już Romu z Redmi Note. Zobaczymy czy sytuacja ustabilizowała się (mam nadzieję). Wszystko ustabilizowało się po wgraniu ostatniej aktualizacji więc uważam że można temat zamknąć. Pozdrawiam.
 4. Pobrałem,zainstalowałem i dalej na siłę updater wciska mi tego zip-a od Redmi Note.
 5. Ponieważ po ściągnięciu zip-a ma on takie oznaczenia : xiaomi.eu_multi_HMNote5Pro_8.12.6_v10-8.1.zip Tak sobie myślę że instalacja tego romu zostawiła po sobie jakieś odniesienia i teraz próbuje na siłę mi instalować tego zip-a. Nie wiem czy czyszczenie dalvik i innych takich coś pomoże.
 6. Problem mój polega na tym że posiadam na moim Redmi 4x wersję miui.eu Gdy dostaję informację o dostępnej nowej wersji to sprawdzam i ściągam ją ale nie instaluję. I co się okazuje,że to jest wersja na Redmi Note 5 Pro. Może ktoś mi wyjaśni w czym tkwi problem gdyż za pierwszym razem potwierdziłem instalację i smartfon zainstalował z błędem aktualizację. Niestety po uruchomieniu zawisł na logo Mi i koniec,tylko mogłem przejść w tryb Fastboot a w recovery niestety już nie. Jakoś z tego wybrnąłem poprzez Mini Fastboot ADB.Telefon odblokowany a teraz co jakiś czas dostaję informację o nowej wersji ,tej właśnie od Redmi Note 5 Pro. Nie wiem co jest grane.
 7. Zwróć się do operatora tego fona bo to chyba najlepsze wyjście. Z drugiej strony ta opowieść to jak scenariusz na dobry film.
 8. Dlaczego piszecie ciągle o długości działania naszego smartfona względem baterii. Należy cieszyć się tym że mamy taką pojemność ,czego nie dostały inne. 4100 mAh nie dostały niektóre flagowe fony a my na Redmi 4X taką zaje....stą. Ze smartfona trzeba korzystać a nie wciąż monitorować i ile można z niego wyciągnąć. Ja jak na razie jestem kontent z tego co mam i żadne statystyki mnie nie rajcują. Jadę cały czas na miui.eu
 9. Oblukaj na tym forum: https://forum.xda-developers.com/xiaomi-redmi-4x
 10. Szukasz aktualizacji? Polukaj tutaj (znajdź swój model fona) https://miuipolska.pl/download/ ale to są wersje miui.eu a nie global. Trzeba odróżnić wersje miui.global a miui.eu.
 11. "Niania 3G" z Google Play. Po polsku i łatwa w obsłudze.
 12. Odsyłam do strony http://en.miui.com/thread-4305636-1-1.html Wychodzi na to że prawdopodobnie w listopadzie będzie aktualizacja z naciskiem na "prawdopodobnie" bo wszystko może jeszcze ulec zmianie.
 13. Chyba to jest normalne przy ustawieniach automatycznych ekranu. Ja ustawiam jasność ekranu manualnie i jest ok. Czujnik różnie działa i dlatego nie ustawiam na automat.
 14. Ja używam tej wersji czyli ostatniej z xiaomi.eu i nie mam żadnych zastrzeżeń ani problemów.
 15. Więc pozostaje wg.mnie jak pisałem wyżej program MiUnlock ale musisz pamiętać swoje logowanie ,jeśli odblokowywałeś telefon.