Jump to content

Shaq

Użytkownicy
 • Posts

  133
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Redmi 4X

Recent Profile Visitors

1,033 profile views

Shaq's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

14

Reputation

 1. @ash1970 w jakim sensie dane nie działają? Chodzi o internet po LTE? U mnie działa. @marion695 są nowe gesty nawigacji, możliwość customizacji kolorami paska i dymki czatów.
 2. Poszło OTA. Wszystko ok, choć odblokowanie twarzą chyba usunęli. Ktoś się jednak skarżył, że uceglilo mu sprzęt, więc albo miał pecha albo to loteria.
 3. Maleńka paczuszka aktualizacji z 1 września właśnie wpadła na Mi A2 Lite
 4. Skromne 70 mb majowej aktualizacji zainstalowane.
 5. Lepiej późno niż wcale Wjechały poprawki z kwietnia.
 6. Dobry. Po zainstalowaniu lutowych poprawek, zauważam przyspieszony spadek baterii. Czy ktoś z Was zaobserwował może w swoich urządzeniach podobny efekt? Edit: chyba coś jest na rzeczy, bo aktualizacja jest wycofana.
 7. Już mam dość tego PIE. Nieustanny problem z dźwiękami. Gubi dzwonki na okrągło.
 8. Rzeczywiście jakość połączeń mocno na minus. Brak szybkiego dostępu do alarmu. Suwak głośności mniej wygodny. Osobiście cała ta aktualizacja do Pie mnie mocno zawiodła. Google się cofa w rozwoju moim zdaniem. Edyta: W sumie nie wiedziałem, że wystarczy pasek powiadomień na dół i tapnać w godzinę. Następuje przekierowanie do alarmu.
 9. Czołgiem. Android Pie zainstalowany. Poprawki bezpieczeństwa z 5 listopada. Jest radio. I niestety brzydko. Oczywiście moja subiektywna ocena.
 10. Dobry. Co do 9.6.2.0, to: -nadal nie działa wibra przy mailach przychodzących w Gmail, -ikony się troszkę zmieniły. Edit: Nie wiem jak u Was, ale u mnie, w opcjach deweloperskich nie ma już opcji możliwości zarządzania pamięcią. Wcześniej było do wyboru: umiarkowane, podstawowe itd.
 11. Nie trzeba. To będziesz wiedzieć jak zainstalujesz...
×
×
 • Create New...