maxio69

Użytkownicy
 • Content Count

  105
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutral

About maxio69

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi note 5

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam Stoję przed wyborem zakupu robota. Budżet mam około 1600 myślałem właśnie nad tym robotem wersja 5 max. Czytałem trochę opinie i przeczytałem że słabo wymiata z pod mebli jak i z kątów. Czy to jest prawdą?
 2. Witam Chciał bym kupić robot sprzątający. Fajnie jak by był też z mopowaniem. Budżet to coś około 1500zl +/-100zl Powierzchni sprzątającej około 100m2 na jednym poziomie. Trochę niskich dywanów. Jaki robot sprzątający polecacie najlepiej żeby był z polskiej sieci sklepów? Nie ukrywam, że chciał bym go wsiąść na raty.
 3. Rozumie wirtualna ścianę by on na dywan nie wjeżdżał? Czy o co z tym chodzi?
 4. Cześć Mam zamiar kupić vacuum model 1. Mam pytań kilka prosił bym o odpowiedź. 1. Czy aplikacja mi home bo chyba z takiej korzysta robot jest już po polsku? 2. Czy jak mam dwa telefony to mogę sterować robotem z tych obydwoch? 3. Jak wygląda sytuacja z grubszymi dywanami z dłuższym i grubszym włosiem? Jak na foto. Daje radę wjechać na niego? 4. Czy w aplikacji nadal trzeba ustawić region chiński? Z góry dziękuję za odpowiedź. 5. Czy odkurzacz bądź apka woła jak pojemnik jest pełny?
 5. Witam. Ostatnio używałem apki mi fit oraz notify& fitness PRO razem. Po odinstalowaniu mi fit mam problemy gdyż opaska czasem się sama rozlaczy z telefonem. W apce n&f łącze ją ponownie ale nic jej nie wykrywa. Dopiero za którym razem przywracania ustawień fabrycznych aplikacji n&f, opaska się połączyła. Sama się rozłącza i czasem sama się połączy. Mam telefon Redmi note 5 miui 10. W opcjach bluetooth nie znajduje jej mimo że jest połączona z n&f. Bluetooth mam cały czas włączone gdyż korzystam tak że z roidmi 3s które działa świetnie. Dodam kilka zdjęć jakie mam ustawienia apki n&f może coś będziecie wiedzieć. Może mam coś źle ustawione. Ciągle się łączy i za jakiś czas sam się rozłącza.
 6. Ok a można sprawdzić ile jest zaraz po naładowaniu do 100%. Jakie zużycie wtedy będzie jak naładujesz baterie do 100% i wtedy zobacz.
 7. Witam. Czy mógł by mi ktoś sprawdzić jak wygląda u Was zużycie baterii przez "system android" w opcji "zużycie baterii" bo mi się wydaje że coś mam za dużo. Raz pokazuje ponad 20% raz 9%.
 8. To może teraz dostało takiego świat bożego teraz jak go wyłączyłem i włączyłem mam tak. A u ciebie jak to wygląda.
 9. Zauważyłem po ostatnim ładowaniu bateria dość szybko leci w dół ładowałem po jakiś 2h od ładowania spadek o 8% z czego były 2 krótkie rozmowy chwilę na yt i nic więcej mam kłódkę na 3 apkach i praktycznie tyle.
 10. No masz w spoilerze. Źle mi się dodało. Analiza całego dnia.
 11. Sprawdź to. A tutaj wynik z dzisiejszej nocy. Na mi fit w innych godzinach był głęboki sen jak w n&f. Chyba usunę mi fit o ile nie spowoduje to jakiegos błędu bo strasznie ostatnio mi schodzi bateria w telefonie. A niby te apki nie mają dużego zużycia. Mam włączony asystent snu i pomiar tętna co 4h a i tak jak widać w nocy pomiar tętna jest cały czas...
 12. Jak się dało w jedną to da się w drugą xD co za pytanie.
 13. Aplikacja notify & fitness asystent snu. Jakie macie ustawienia w opcji sen? Ja mam jedynie analiza całego dnia. Co warto tutaj zaznaczyć?