Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Spróbuj jeszcze raz wpisać kod do VoWiFi. Wpisany kod włącza i wyłącza opcje w ustawieniach naprzemiennie. Powinna być, co najwyżej może nie działać.
  2. Próbujesz dokonać niemożliwego. Flashujesz z zablokowanym bl w trybie fastboot. Chyba musisz skorzystać z serwisu który ma autoryzowane konto do flashowania w trybie download (edl). Tylko jak to wynik upadku, to raczej jakieś uszkodzenie mechaniczne, które trzeba wyeliminować.
  3. U operatora i w telefonie kodami: https://miuipolska.pl/forum/topic/17539-czy-działa-u-nas-volte/?do=findComment&comment=555870
  4. Dostałeś aktualizację która została wycofana, następna prawdopodobnie rozwiąże problem. Albo reset do ustawień fabrycznych, bo nie widziałem żeby ktoś zgłaszał taki błąd, prawdopodobnie tylko u Ciebie to występuje.
  5. Otrzymałem oficjalną odpowiedź od Play na zgłoszenie nie działającego VoLTE, przy działającym VoWiFi: "Część z problemów z usługą VoLTE wynika z błędów w oprogramowaniu telefonu. Wyłączenie i włączenie ponowne tej usługi wtedy pomaga. Również przelogowanie się Pana telefonu między sieciami naszą i partnera roamingowego spowoduje zmianę ustawień na Pana numerze i ponowne poprawne włączenie tej usługi. Nie mamy wpływu na oprogramowanie zawarte na urządzeniu i jego aktualizacje. Decyzja Usługi świadczymy prawidłowo. Niestety, Pana reklamację uznałem za niezasadną" Ciekawa jest uznanie reklamacji za niezasadną, szczególnie w kontekście tego fragmentu odpowiedzi " Również przelogowanie się Pana telefonu między sieciami naszą i partnera roamingowego spowoduje zmianę ustawień na Pana numerze i ponowne poprawne włączenie tej usługi" co świadczy o błędzie po ich stronie, a nie oprogramowania telefonu.
  6. To nie wina telefonu, tylko Play. Sam to możesz naprawić. Przeczytaj ten wpis https://miuipolska.pl/forum/topic/17539-czy-działa-u-nas-volte/?do=findComment&comment=557641
  7. W normalnym globalu też jest coś takiego jak Domyślna aplikacja operatora. Może to do tego służy. Ale rzeczywiście w Tmobile Mi 9 Se jest podawany jako oficjalnie wspierający VoLTE i VoWiFi, jako jeden z niewielu Xiaomi.
  8. FromWP

    Ustawienia Powiadomień

    Wpisz w pasku wyszukiwania Ustawień: Blokowanie aplikacji. Na tym ekranie na górze po prawej zębatka uruchamia ustawienia i tam to jest.
  9. Nikt tego nie wie, u jednych przechodzi bez problemu, u innych nie. Masz zaznaczone w aktualizacjach Otrzymuj wczesne wersje? To jedyna rzecz która mi przychodzi do głowy. Albo jakiś błąd w połączeniu z serwerami weryfikującymi. Albo znowu chwilowo wycofali możliwość aktualizacji.
  10. Czyli jest prawdopodobnie w trybie download (EDL). Konto z uprawnieniami by pomogło, ale raczej nikt z tego forum tego nie ma, ewentualnie serwis Acida, ale to już masz. Ekstremalnie długie przytrzymanie power czasami działa i można potem w fastboot wprowadzić.
  11. Daj znać. Linki do pobrania też działają, ale już kilka wpisów w sieci widziałem, że nie przechodzi weryfikacji. Dlatego jestem ciekaw czy to prawda.
  12. Ciekawe, czy z pliku pozwoli Ci na instalacje. Niektórzy twierdzą że chwilowo nie pozwala.
  13. Nie mam takiego problemu. Dodatkowo mam wrażenie że nawet lepiej działa Asystent WiFi i przy słabej jakości WiFi bez problemu przełącza na dane mobilne. Na 9 bywały z tym problemy. Mam oczywiście ustawione "Dane mobilne zawsze włączone" w opcjach programistycznych. Global, nie EEA.
  14. Euro Rtv nic do tego nie ma. Oni są tylko pośrednikiem przy zakupie ubezpieczenia w zewnętrznej firmie ubezpieczeniowej. Umyją ręce. Kluczowe jest to co napisane w warunkach ubezpieczenia.
  15. Mogli Ci włożyć jakiś zamiennik, ale jak znam życie nigdzie w warunkach ubezpieczenia nie ma niczego że to musi być część oryginalna. Takie ubezpieczenia to zawsze wątpliwy interes, chyba że są oferowane przez oficjalne sklepy Xiaomi.
  16. W zasadzie powinna nadal obowiązywać normalna gwarancja, o ile naprawę zrobili w autoryzowanym serwisie, a tak chyba powinni zrobić. Takie zachowanie ekranu i czytnika raczej nie są normalne. Z ubezpieczycielem może być trudno, zawsze będą się wykręcali.
  17. Ale kiedyś to się musi zatrzymać, bo będziemy nosić telefony pod pachą, a nie w kieszeni.
  18. Dobrze że ma główny sensor od Sony z optyczną stabilizacją i ekran bez tych idiotycznych zakrzywień, tylko dlaczego taki wielki?
  19. Tylko nigdzie tu nie widzę zmiany sposobu działania regulacji głośności przyciskami telefonu z domyślnej regulacji muzyki na głośność dzwonka.
  20. To chyba tego powinieneś użyć. Bo nie do końca rozumiem co masz na myśli pisząc że mBank masz podpięty do jakiegoś konta. Chyba to nie ma znaczenia. Może w samym mBanku trzeba usunąć telefon i zacząć konfigurację od nowa.
  21. Jak masz kilka kont gmaila to trochę komplikuje, ale sądzę że to GPay nie potrafi sobie z tym poradzić. Ale któreś z nich jest główne, z którym synchronizujesz kontakty itd?
  22. Znaczy jakiś problem u Ciebie, ale z czym, nie wiem.
  23. A jaki bank? Ja pod GPay mam mBank podpięty i dodatkowo iKO, ale to działa z aplikacji, bez GPay. Teraz chyba wszystkie banki coś grzebią w ustawieniach, bo od dzisiaj mieli podwyższyć limity płatności zbliżeniowych do 100 zł bez pinu (z powodu epidemii).
  24. Niczego takiego nie zauważyłem. A restartowałem kilka razy bo zmieniałem czcionki. Może to błąd po stronie banku, jego komunikacji z GPay.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...