Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Nie wiem, nie używam. Musisz poszukać. Google ciągle coś zmienia w autoryzacjach stąd problemy.
  2. Pomysł masz powyżej swojego wpisu, czyli oficjalny rom wersja indonezyjska. Albo kombinacje z magiskiem, które na chwilę mogą zadziałać.
  3. Podobno najlepsze zdjęcia, wideo, dźwięk z wbudowanych głośników, szybkość ładowania po kablu i bezprzewodowa, 5G, 6 gen WiFi i wydajność procesora, pamięci. Nie wiem co jeszcze mogły by Ciebie przekonać. Mi nie podoba się zakrzywiony ekran, wielkość i cena. Reszta w zasadzie mnie przekonuje.
  4. @pilchu1991 @kroju Przecież to nie ma nic wspólnego z tematem. Te Wiadomości to funkcja programu, a nie oddzielna aplikacja. Można panel informacyjny po prostu wyłączyć. Reklamy w Chrom podobnie, są tematy o blokowaniu reklam.
  5. Kto Ci sprzedał odblokowany telefon? Płatności NFC działały, czy nie używasz?
  6. On nie robi downgrade, chce wgrać nowszy rom który ma wyższego androida. Oczywiście bez odblokowania bl nic mu z tego nie wyjdzie.
  7. Przecież tu masz motywy, zawsze znajdziesz jakiś najczarniejszy z czarnych, jakby cos było zbyt szare.
  8. Na razie tak, czy zawsze? Nie wiadomo.
  9. Tak, Mi 9 to ostatni "normalny" telefon Xiaomi (obok Mi 9 SE i Mi 9T) i ma wszystko co opisałeś. Nie masz trybu kieszonkowego? W Mi 9 Lite z 10 nadal jest. Może masz coś innego na myśli.
  10. Moim zdaniem warto, w Mi 10 będziesz miał porąbany dialer, kontakty i wiadomości od Googla. Dodatkowo cena zaporowa i idiotycznie zakrzywiony ekran do niczego niepotrzebny.
  11. A lnk który wkleiłeś mówi co innego, że to ostatnia wersja.
  12. Wszystko znajdziesz na forum, jak odblokować, jak wgrywać Miflashem. Nie sensu opisywani wszystkiego ponownie. Ewentualnie na prv.
  13. Niby nie zwracają uwagi na to czy bl był odblokowany, ale to się ciągle zmienia, 100% pewności nie ma że się nie przyczepią. Jak wszystko by poszło dobrze, to blokujesz bl i nie ma sprawy.
  14. Jak resetowałeś do ustawień fabrycznych, to instalowałeś aplikacje od nowa, czy z kopii zapasowej? Mimo wszystko w przypadku takich problemów lepiej od nowa. Chyba nie masz włożonej karty SIM, może trzeba włożyć i włączyć dane komórkowe, czasami bez tego weryfikacja nie przechodzi. Można by spróbować odblokować bootloader i wgrać rom fastboot MiFlashem, tylko to trochę trwa, dodatkowo możliwe że coś mu fizycznie dolega i niewiele to da.
  15. Nie rozumiesz bo to odpowiedź nie na temat. To dotyczy odblokowania telefonu bez hasła jak jesteś w obrębie swojej sieci WiFi. Jedna z funkcji smart unlock Googla, która w Miui nie działa. Chyba nie ma czegoś podobnego. Jest opcja Skanowanie WiFi zawsze dostępne, nawet przy wyłączonym WiFi, ale to też nie to czego szukasz. Dotyczy wyszukiwania urządzeń w pobliżu.
  16. N&F jest straszne, ale niektórzy używają i chwalą. Mnie sam wygląd odstrasza, nie mówiąc o reszcie.
  17. Chciałem pomóc, ale jak widać muszą jeszcze popracować nad MiFit i Amazfit. Jest już nowsza wersja Amazfita 4.1, tylko jeszcze niedostępna w sklepie.
  18. To daj znać, tak z czystej ciekawości warto wiedzieć, bo sama apka wygląda lepiej.
  19. Tego też nie wiem, ale Bip-a potrafi, prawdopodobnie Mibanda też.
  20. Spróbuj może z aplikacją Amazfit będzie lepiej. To też oficjalna bliźniacza apka od Huami, podobna, a może większa funkcjonalność. Sam się na to przestawiłem bo od pewnego czasu ładniejsza i lepsza.Tylko nie odparowuj opaski z MiFitem, po prostu go odinstaluj. W Amazfit zaloguj się przez konto Mi oczywiście to samo co w MiFit. Nie trzeba będzie parować opaski, od razu ją znajdzie.
  21. A sprawdź czy masz z tym swoim fingerprint certyfikację Googla w sklepie. Jeżeli tak, to będziesz miała odpowiedź dlaczego tak robią. Wiem że dawniej to wystarczało żeby rom eu dev miał certyfikację.
  22. Fingerprint w customach jest chyba podmieniany po to żeby oszukać programy które to sprawdzają i udawać oficjalny rom stable (nie dev). Dlaczego akurat na taki, nie wiem.
  23. To w takim razie problem twojego egzemplarza.
  24. W twoim przypadku może tak. U mnie rozmowa ani przełożenie karty nie pomagała. Na nowszych Mi od mi9 wzwyż w Play od kilku miesięcy działa VoWiFi i VoLTE. A ostatnie problemy z brakiem VoLTE przy działającym VoWiFi to problem na różnych telefonach różnych marek i można go rozwiązać wymuszając roaming np w TMobile. Co cytuję "spowoduje zmianę ustawień na Pana numerze i ponowne poprawne włączenie tej usługi" czyli błąd po stronie Play do którego się nie przyznają. W trzech różnych telefonach (w sumie numerach) udało mi się w ten sposób przywrócić VoLTE w Play (Mi9lite, Mi9se i S9).
  25. Nie chcę niczego im robić. Nie padło żadne słowo na temat niekompatybilności telefonu, wiedzieli jaki to model. VoLTE działa zresztą sami w odpowiedzi podali rozwiązanie, którym już wcześniej rozwiązałem problem.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...