Jump to content

mi9lite

Użytkownicy
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

mi9lite's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Ja oddałem Mi9 na rękojmię do sklepu. Telefon trafił do serwisu CCS i po ok. 2 tygodniach oczekiwania na części (wymiana płyty głównej), okazało się, że jednak nie naprawią. Zaproponowali Mi 10T, ale nie chciałem tego modelu. W efekcie zlecono zwrot kwoty zakupu.
 2. OK, dzięki za odpowiedź. Ja wyślę do nich telefon w przyszłym tygodniu. Jak będziesz miał już jakieś info zwrotne, daj proszę znać, bo jestem ciekawy, co tam się wydarzyło
 3. @KuChar właśnie padło mi ładowanie bezprzewodowe w Mi 9. Korzystałem z oryginalnych ładowarek Xiaomi 20W (podstawka oraz samochodowa). Teraz żadna nie ładuje telefonu. Ewidentnie problem z telefonem. Oddałeś na gwarancję? Udało się naprawić? Wiadomo, jaka przyczyna?
 4. Jak coś to można już zaktualizować supertapetę Mars i pobrać tapetę Ziemia.
 5. Miałem ustawione 'pokaż elementy zawsze'. Zmieniłem na 'zaplanowany', ale to samo, po kilku minutach w ciemności telefon nic nie wyświetla. Jesteście pewni, że telefon wyświetla Wam AOD przez 24h, szczególnie w ciemności? Dla mnie jest to fajna funkcja i oczekiwałbym, że w nocy zobaczę choćby godzinę bez zbędnych manewrów.
 6. Ok AOD najnowsze, dwa telefony (Mi9 oraz Mi9 lite) położone na stole i po paru minutach przy zgaszonym świetle na żadnym z nich nie ma nic na ekranie. Nawet przy włączonym TV... Dane aplikacji wyczyszczone. Szkoda, że Xiaomi nie wie, co to znaczy Pokaż elementy ZAWSZE.
 7. U mnie też AOD w nocy nic nie wyświetla, mimo ustawienia opcji "Wyświetlaj elementy: Zawsze" Nawet jest tam napisane: "Aby zmnieszyć zużycie energii, elementy nie będą wyświetlane, gdy urządzenie będzie znajdować się w ciemności przez długi czas". Dodam, że opcja "Wyłącz, gdy włączone jest Oszczędzanie baterii" pozostaje wyłączona. I też mnie to denerwuje, bo w nocy chcę spojrzeć na telefon i widzieć, która jest godzina a nie dodatkowo stukać palcem po ekranie. Mam tak na Mi9 i Mi9 lite. Wystarczyło przyłożyć palcem czujniki na górze ekranu, aby AOD zaraz przygasło i za chwilę całkowicie się wyłączyło. Właśnie wskoczyła akutalizacja AOD 1.13.317-03302035, może cos poprawili.
 8. Ok, znalazłem tymczasowe rozwiązanie. Kiedy telefon dzwoni i jest wciąż zablokowany, trzeba wcisnąć przycisk Power, wtedy pojawia się normalny ekran przychodzącego połączenia i można odebrać bez odblokowania.
 9. Hej Często zdarza się tak, że nie mogę odebrać połączenia bez wpisania kodu blokady ekranu albo przyłożenia palca do czytnika. Dla niektórych może być to fajna opcja, ale ja wolałbym jednak mieć nad tym kontrolę. Raz można normalnie odebrać połączenie, innym razem nie. Ma ktoś taki sam problem? Telefon z polskiej dystrybucji, MIUI Global 11.3.9.0 Stabilna.
×
×
 • Create New...