[email protected]

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About [email protected]

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Co mogę zrobić w tym wypadku ? Chcę chociaż zaaktualizować do wersji 11.0.5
 2. Mam wersję 11.0.4 global (QFKMIXM), pobrałem wersję 11.0.5, podczas próby ręcznej aktualizacji wyskakuje mi błąd "nie można zweryfikować aktualizacji- sorry, flash older version is not allowed". Pobrałem paczkę recovery z forum Pobrałem wersję 11.0.6 recovery i wyskoczył błąd "Couldn't verify. Looks like current ROM's network carrier type is diffrent from that in Recovery package..."
 3. Witam. Mam wgraną wersję softu 11.0.3 global a wiem że jest dostępna wersja 11.0.5 Jak dam wyszukiwanie aktualizacji to pisze "brak dostępnych aktualizacji" Jak mogę zaktualizować soft do nowszej wersji bez odblokowywania bootloadera? Chciałbym to zrobić drogą oficjalną Ewentualnie jakie są wasze pomysły na rozwiązanie tego problemu ?
 4. Tak, pobrałem ze strony xiaomifirmware.com, wersję global fastboot dla mi 9t pro stąd: https://xiaomifirmware.com/roms/download-redmi-k20-xiaomi-mi-9t-official-roms/ Wybrałem wersję Global Stable V11.0.4.0.QFJMIXM. Dostałem info od kolegi z serwisu, że telefon uruchamia się w trybie EDL poprzez przerobiony kabel na jeden pin, tylko potrzebne jest konto serwisowe xiaomi, żeby dokonać autoryzacji i wtedy powinno ruszyć
 5. Długie przytrzymanie power też nic nie daje
 6. Telefon nie reaguje na żadne polecenia, jedynie go wykrywa miflash jako "COM"
 7. Witam. Ostatnio flashowałem softa przez twrp, proces zakończył się powodzeniem. Przed flashowaniem zapomniałem zrobić wipea telefonu, więc ponownie wszedłem do twrp i wyczyściłem wszystko, niestety zaznaczyłem także partycje recovery. Ponownie zrobiłem flashowanie przez twrp i wszystko przeszło bez problemu. Pobrałem softa ze strony xiaomi wersję fastboot, ale podczas próby wyskoczył mi błąd "Mismatching image ". W google udało mi się znaleźć "rozwiązanie" jak to ominąć- zrobiłem wedle tego filmiku : https://www.youtube.com/watch?v=_osMF9EubhI&fbclid=IwAR2FAE7UQnFKmMQCfRbqz4QFstcJybx0lXY43wRE5IXybcWZpGj_FfggvqQ Niestety po wgraniu softa telefon się zresetował ale oprócz czarnego ekranu nic się nie dzieje. Z tego co mówił kolega z serwisu telefon uruchomił "na twardo" czyli podając bezpośrednio zasilanie na płytę główną i telefon jest odratowania ale potrzebne jest konto serwisowe xiaomi. Czy da się to zrobić w inny sposób? Czy ktoś posiada takie konto i mółgby mi użyczyć ?