Jump to content

TediPower

Użytkownicy
 • Posts

  13
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

TediPower's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Dedicated Rare
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

0

Reputation

 1. MIAŁEM COŚ PODOBNEGO Wypienilem czytnik odcisku palca bo za naprawę chcieli 100€ a całość wyniosła mnie mniej jak 10€. Czytnik, klej, narzędzia. A sama wymiana zajęła mi z 10 min. Poco x3pro. Sprawdź na ty jak się to robi i czy podołasz w twoim tel. Wysłane z mojego SM-G985F przy użyciu Tapatalka
 2. Ok ustawiłem na PL i mam do pobrania. Na DE nadal był mui 12 i żadnej aktualizacji. Wysłane z mojego SM-G985F przy użyciu Tapatalka
 3. To co mam, zrobić mam telefon wyjęty z, pudełka czyli fabryczny. Nie ma wgranego TWRP bo nie wgrywałem nie popiołem telefonu pod komputer. To co nie dostanę żadnej aktualizacji? Wysłane z mojego SM-G985F przy użyciu Tapatalka
 4. Jaki region daje 13.0.8. Mam region Niemcy i nie mam żadnej aktualizacji. Szwajcaria daje 13.0.3 Nie mam TWRP i nie chcę bo to nie moje telefony tylko dzieci.
 5. Ok Dziwna wada TV.? Mam ustawione programy i wykasowane niepotrzebne, podpinam PS4 pod HDMI 3. Włączam konsole gram 3 min, wyłączam i nie mam programów tv każe mi ich szukać na nowo. To nie przypadek sprawdzane kilku krotnie mogę korzystać z 1 i 2 ten problem występuje na 32 i 43 calach nie wiem jak inne.
 6. Ktoś wie jak i czym i gdzie zapisać listę programów na pamięć. Mam listę programów TV tvp1, tvp2, tvn, polsat, itp Jak je edytować? bo mam np już tak ułożone tvp1, tvp2, tvn, polsat, ale 1 - tvp1, 2 - tvp2, 30 - tvn, 35 - polsat, i chcę zmienić numer programu z 30 - tvn na 3 -tvn bym po wciśnięciu klawisz 3 miał ten tvn a nie jak do tej pory 30
 7. Ok telefon kupiony był wysyłkowo data zakupu 03.040.2020 i sprzedawca przed 60l miał go 1-2 dni włączył sprawdził działa przyłożył do iCosia 6 i stwierdził że to nie dla niego na pytanie czy się wylogował z konta Xiaomi nie wiedział o co pytam co to jest i gie to jest bo on go tylko naładował i włączył nawet WiFi nie ustawił i karty nie wkładał. Tak więc po sprawdzeniu tam w menu nie było konta od Xiaomi. Tak to znalazłem zanim napisałem tu na forum i sprawdzałem *#*#6484#*#* (*#*#MIUI#*#*) ale nie znalazłem o tym koncie może coś było ale zaślepiony byłem 2-3 artykułami jak to ludzie zostali oszukani ze teraz telefon jest ozdobą w szufladzie bo nie działa kod.
 8. przewijałem i szukałem nie znalazłem jak widać nie jestem tu stałym gościem nie mam 1k komentarzy by znać na wylot wszystko. Ale mimo to twoja wypowiedź mi pomogła dziki za link do konkretnego tematu o którym wiedziałeś i nie powiedziałeś, a ja nie wiedziałem że już gdzieś na dole był. Dzięki raz jeszcze forumowi wyjadacze jak zawsze THE BEST.
 9. ale to może zrobić z poziomu telefonu ? Czy komputera i jak to będzie wyglądać jak już ja będę go włączał kiedy będę poproszony o ten kod albo zrobienie własnego.?
 10. Kupno używanego - na co patrzeć co potrzeba sprawdzić? Nigdy nie miałem Xiaomi telefony tylko zegarki. A więc nie mam pojęcia na co mam patrzeć odkupując od kogoś tygodniowy telefon. Jest pudełko rachunek. Ale coś czytałem że potrzebuję jakiś kod bo jak przywrócę ustawienia fabryczne to telefon przestanie działać bez tego kodu? O co chodzi dokładniej co mam sprawdzić podczas zakupu z drugiej reki?
 11. TediPower

  Mi Band 2

  Wracając do mojej już nie działającej opski a więc. Rozładowałem do 0 podłączyłem do komputera na 2 min naładowało jakieś 2% nie świeciła podłączyłem do zasilacza nadal ni działała odczekałem zaś aż się rozładuje. Podłączyłem zaś pod komputer i działa pokazuje że się ładuje kontrolowałem naładowało do 100% odpiłem od kompa pokazywało godzinę i łączyło się z telefonem. Odczepiłem Mi Band 2 od tego czegoś do ładowania i przestała działać znaczy zaś nie świeci. Podłączenie ponownie do tego ustrojstwa od ładowania i podpięci do kompa nie pomaga już możliwe że zaś przy kolejnym ładowaniu zadziała. Mam 3 opaski Moja świeci bardzo mocno za dnia widać godzinę. Młodej świeci beznadziejnie za dnia nie widać godziny. Dziecka nie świeci za dnia jak i w nocy.
 12. TediPower

  Mi Band 2

  Po aktualizacji ??? albo taki zbieg okoliczności ale w google znalazlem http://en.miui.com/thread-439106-2-1.html a tam piszą ciekawe czy i tu to zadziała jak rozładować baterię z band2 tak na szybko ?
 13. TediPower

  Mi Band 2

  Ok widzę ciemność, ciemność widzę... Naładowałem połączyłem opaskę z telefonem nie łączona była ze 4 miechy telefon pobrał sobie z niej dane po czym ją aktualizował. Telefon opaska max 10cm. teraz opaska nie reaguje na guzik (czy jak to można nazwać) a raczej reaguje bo jak klikam kilka razy to zaczynają mrugać diody od spodu. Ale na samym jej wyświetlaczu nic się nie pojawia. Ktoś miał coś podobnego wie co zrobić? ps na telefonie jak klikam wykryj opaskę ona wibruje ale nic nie wyświetla - ponowne podłączenie do ładowania nie pomaga nadal ciemność tak jak tu, nie moje
×
×
 • Create New...