daniel_reds

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About daniel_reds

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Gorąco polecam: https://pl.aliexpress.com/item/32974280711.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.3da25c0fxE4EOi Etui świetnie wykonane (jakość premium), dobrze spasowane i na dodatek wygląda obłędnie i nie pogrubia telefonu. Posiada powłokę która wogóle nie zbiera odcisków palców i nie zbiera żadnych smug. Sam sceptycznie do tego podchodziłem, bo już nie raz "przejechałem" się na tych niby super powłokach i innych bajerach, ale to w tym case sprawuje się wprost fantastycznie. Cały czas czysty, jakby co dopiero wyjęty z pudełka. Dawno już nie spotkałem się z tak dobrym etui. Posiada też rant wokół aparatu i według mnie całość powoduje to, że nie widać że wystaje. Tak jakby optycznie go spłaszcza. Oczywiście nie będzie tak dobrze chronić telefonu jak pancerne etui, ale coś za coś. Ja osobiście wolę jak nic nie psuje wyglądu telefonu, a nawet poprawia.
 2. Mam pewien problem z always on display. Mam włączoną opcję "Zawsze włączony" i wyłączony harmonogram, a mimo to, AOD znika po jakimś czasie. Tak jakby telefon wykrywał że jest nieużywany i wtedy AOD znika. Dopiero pojawia się po stuknięciu w ekran. Jest jakiś sposób, aby AOD był zawsze włączony?
 3. Tam nie ma żadnego wycięcia. Zwykły kawałek cienkiego szkiełka.
 4. Szkło od 3mk. Porównanie na szybko z założonym i bez. Dodam, że nie jest to żaden odcisk palca czy coś. Takie "mętne" dostałem (wszystkie 4 sztuki).
 5. Jakby ktoś myślał a kupnie szkła hybrydowego na obiektyw z 3mk, to odradzam. W zestawie są cztery sztuki i trzy miały rysę na środku. Jedną sobie zostawiłem, ale nie dokleja się w jednym miejscu. Dodatkowo zauważalnie pogarszają jakość zdjęć. Tak jakby były lekko matowe. Może trafiłem na jakiś błąd w produkcji, ale żeby wszystkie 4 sztuki? Słabo.