Jump to content

arkady

Użytkownicy
 • Posts

  11
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

arkady's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Witam, mam zamiar odblokować bootloader w RN8 wersja international (global) aby wgrać miui12 global przez mifash i teraz mam pytanie czy wgrywać z opcja clera all czy z opcja clear and lock BL, bo chciałbym po wgraniu jednak mieć zablokowany BL (banki itp) ale czytałem że można zlapać bricka po wpisaniu komendy fastboot OEM lock czy w mojej wersji international jest to 100% bezpieczne? dziękuje za odpowiedz tym co sprawdzili to w praktyce.
 2. Witam, mam zamiar odblokować bootloader w RN8 wersja international (global) aby wgrać miui12 global przez mifash i teraz mam pytanie czy wgrywać z opcja clera all czy z opcja clear and lock BL, bo chciałbym po wgraniu jednak mieć zablokowany BL (banki itp) ale czytałem że można zlapać bricka po wpisaniu komendy fastboot OEM lock czy w mojej wersji international jest to 100% bezpieczne? dziękuje za odpowiedz tym co sprawdzili to w praktyce.
 3. dzięki poczekam jeszcze może tzw inż z xiaomi dadza rade do końca roku
 4. Ma ktos ten rom czy warto go instalowac czy czekać na miui12 global stable? ponoć laguje nieco
 5. chodzi o to że jest czerwono a po drugie podejrzewam ze zwalnia mimo tego że nie jest wlączone żadne oszczedzanie
 6. Witam, orientuje sie ktos jak zmienić ostrzeżenie o wyczerpaniu baterii w miui11 z 20% na 10% ponieważ nie potrzebuje tak wcześnie ładować będę wdzięczny za podpowiedz.
 7. note 4x snap 625 miui12 by xiaomi eu 20.5.28 normalnie jest dostep do tapet motywów itp ...wszystko płynnie
 8. Mnie takie tapety działaja na snap 625 i daje rade
 9. Witam, od pewnego czasu zauważyłem że w swoim mi4s przyciski ekranowe ciągle świecą mimo wyłączenia w opcjach, dokładnie to świecą 2 od lewej strony ale to jeszcze nic świecą nawet po wyłączeniu smartfona przy ładowaniu też. zastanawiam sie jak to wpływa na baterię jak to wyłączyć?
 10. Witam, jest problem z aktualizacjami systemowymi OTA w mi4s mam MIUI by xiaomi.eu 9.2 (stabilna) najcnek, gdy dostaję w powiadomieniach że jest aktualizacja np systemowa i chcę przejśc do aktualizacji to pojawia sie ekran z logiem miui 9 i zawiesza sie potem trzeba zamknać aplikacje z powodu błedu. Czy to jest normalne na tym romie?
×
×
 • Create New...